1. Neurolog
  2. Podkarpackie
  3. Kolbuszowa

Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny Lekarz Dorota Furmańska-Gil

Obrońców Pokoju 7b
Kolbuszowa
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia neurologiczna
Neurolog
193 dni17 744 47 65
Godziny otwarcia:
PN08:00-16:00
WT08:00-16:00
ŚR08:00-16:00
CZ12:00-19:00
PT08:00-16:00

Opinie o Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny Lekarz Dorota Furmańska-Gil

Dodaj opinię
1/5
Organizacyjna masakra. Człowiek umawia się na godzinę, a musi czekać godzinami w poczekalni. To jest brak szacunku dla pacjentów!!!
5/5
Wspaniały lekarz,oddany pacjentom. Mnóstwo własnego, prywatnego czasu im poświęca! W gabinecie trzeba trochę poczekać, ale pacjent wie, że przyszedł do lekarza- CZŁOWIEKA , kompetentnego i służącego radą i fachową pomocą, z sercem! Dziękuję!
Zgłaszam Panią Doktor do konkursu Eskulapa, bo kto, jeśli nie ona?
5/5
Doktór Furmańska Gil Specjalista z Dziedziny Neurologi Jest Lekarzem o Ogromnej Wiedzy W dziedzinie Neurologi.Jest Lekarzem a także Człowiek który Zawsze Służy Poradą i Leczeniem Lekarskim A także Radą Życiową.Zawsze Miła Sympatczna Przede wszystkim Mądry Lekarz i Człowiek.Polecam.Pozdrawiam Panią Doktór Życząc Dalszych Sukcesów Zawodowych Choć Wiele ich Jest a Także Samych Pozytywnych Zdażeń w Życiu Codziennym.Dziękując za Wielo Letnią Opiekę Medyczną.Życzą Zdrowia.
5/5
Bardzo sympatyczna i miła poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje aby przeprowadzić wywiad o problemach zdrowonych. Dlatego tak długo czeka się w kolejce . Polecam .
5/5
Bardzo dobry i życzliwy lekarz. Robi dokładny wywiad, bada wszystkie możliwe przyczyny. Kieruje na odpowiednie leczenie.
5/5
Wspaniały lekarz a także człowiek o wielkim sercu. Ogrom wiedzy ,trafne diagnozy i czas dla każdego pacjenta. Już od wielu lat jestem pacjentką p.Doroty i dzięki jej pomocy funkcjonuję w miarę dobrze i mogę pracować !!!!!!!!!! nie zamieniłabym na nikogo innego.
Fakt że trochę trzeba czekać ale warto .Polecam każdemu takiego lekarza,.
5/5
Lekarz naprawdę z powołania. Fakt,trzeba naprawdę mieć cierpliwość w poczekalni ale uwierzcie-WARTO. Kilkanaście lat mam problemy zdrowotne i nie jeden gabinet odwiedziłem,od 2 lat lecze się u p dr Doroty-poprawa kolosalna,nie to co u reszty "PIECIOMINUTOWEK".
1/5
Umawiasz się na 16.00 a czekasz 2 godziny to jest chore trzeba być zdrowym żeby chorować nie można zorganizować normalnych godzin np od razu umówić na 18.00 ??? ja rozumiem pare minut ale zawsze są to godziny czekania Po za tym wszystko ok
1/5
Organizacyjna masakra. Człowiek umawia się na godzinę, a musi czekać godzinami w poczekalni. To jest brak szacunku dla pacjentów!!!
5/5
Prawdziwy lekarz z powolania
Trzeba troche czekac w poczekalni to fakt
Pani doktor traktuje pacjenta jak czlowieka a nie jak niektorzy tylko kolejny nr z kolejki
5/5
Pani Doktor to nie tylko lekarz ale tez psycholog. Wyslucha pacjenta, wytlumaczy I skieruje na badania. Bardzo mila, kompetentna i oddana pacjentowi.
Dodaj opinię

Adres:

Obrońców Pokoju 7b, Kolbuszowa

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-16:00
WT08:00-16:00
ŚR08:00-16:00
CZ12:00-19:00
PT08:00-16:00
Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny Lekarz Dorota Furmańska-Gil na mapie
Zdjęcie budynku Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny Lekarz Dorota Furmańska-Gil