1. Pulmonolog
  2. Łódzkie
  3. Łódź

Specjalistyczny NZOZ "Med Med" - Pulmonolog

Brzechwy 7a/19
Łódź
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia chorób płuc
Pulmonolog
17 dni42 252 82 24
Godziny otwarcia:
PN09:00-19:00
WT09:00-19:00
ŚR08:00-16:00
CZ08:00-19:00
PT09:00-15:30

Opinie o Specjalistyczny NZOZ "Med Med"

Dodaj opinię
3/5
Pani doktor Kuczyńska, lekarz na najwyższym poziomie!

Natomiast rejestracja jak prawie wszędzie sięga dna. Bałagan w zapisach, kalendarze w których nie potrafią niczego znaleźc, nie odbierane telefony, bo muszą obgadać cały świat (co widać jak sie jest na miejscu - telefon dzwoni a one gadają). Tak, jakby brakowało ludzi do pracy. Nie lepiej średni personel medyczny, złaszcza czarna, gruba - chyba to pielęgniarka z aspiracjami księżnej. Wszystkie niesympatyczne jak w PRL-u.
1/5
Potwierdzam opinie Pań, zwłaszcza Pani od spirometrii jest ,,super"można się zniechęcić do leczenia w tej placówce , poza tym lekarze są o.k jedna osoba może wiele zepsuć.
1/5
Tragedia, masakra i wypalenie zawodowe. Zwróciłam uwage pani od pobrania krwi ze małżonek ma chemofobie i panicznie boi się igieł na to ona „ze jestem śmieszna” poprosiłam aby buła odrobine milsza ,a ona na to „taka praca”. Wygląd pani odstraszający i nie jedno dziecko płakało na sam jej widok. Pani w rejestracji okropnie flegmatyczna i bez werwy do życia ,niczym leniwiec.Opinie poniżej tez nie zachęcają może nawyzsza pora wymienić personel.stanowczo odradzam
1/5
Potwierdzam wcześniejsze opinie.
Chciałam odwołać wizytę... przez tydzień, dzwoniłam codziennie do placówki po kilkanaście, kilkadziesiąt razy dziennie o różnych porach dnia. Niestety nie dodzwoniłam się... :(
Napisałam mail, zapewne także nikt tego nie przeczyta. Ma się pacjentów gdzieś.
1/5
Witam. Mojej mamie w przychodni internista stwierdził zapalenie płuc i wysłał bez leków do pulmonologa na Brzechwy z rozpoznaniem "zapalenia płuc". Pani w rejestracji stwierdziła, że przyjmują od razu tylko jak na skierowaniu jest napisane, że pilne. Mama nie miała tego zwrotu, więc zatelepała się tam i nie przyjęli jej mimo, że "zapalenie płuc" to chyba jednoznaczne z tym, że pilne. Widocznie nie dla pani w rejestracji. Tragedia. Jutro znowu do internisty i potem do pulmonologa. Może wystarczy posługiwać się trochę rozumem i odrobiną empatii. Skandal. Nie zostawię tak tego.
3/5
Jeszcze parę lat temu pacjenci skarżyli się, że na wejście do gabinetu czeka się średnio 2-3 godziny. Do gabinetu wchodzi się według godzin, przy czym na jedną godzinę zapisywanych jest 2-3 pacjentów.
1/5
Brak poszanowania czasu pacjenta. Po kiego zapisywać ludzi co 10 min skoro badanie trwa 20 czy więcej minut więc godzina czekania po wyznaczonym czasie to norma. Coekawe czy jak ha przyjdę godzinę po czasie to lekarz będzie na mnie czekał.
5/5
Witam serdecznie.
Pragne odmienic powyzsze opinie.Jest w tej poradni mila i sympatyczna obsluga.Panie w rejestracji zawsze wychodza pacjentowi naprzeciw.Nie zawsze moga odebrac telefon i to nie wynika z ich niecheci ale czasem telefon jest nieodbierany.bo np jak mowia musza odwolac wizyte pacjentow bo lekarza zachorowal..
Panie w rejestracji sa zyczliwe .Pielegniarki tez.Wykonujac spirometrie pomagaja pacjentowi.
Dr Kuczynska bardzo dobry lekarz.Zawsze z duza serdecznoscis o szacunkiem do pacjenta.
Mila atmosfera
1/5
A ja pragnę odmienić opinię Pani Katarzyny. Podejrzewam, że jest to jakaś Pani zatrudniona w tej placówce. Jak zorientowałam się z zamieszczonych opinii - cały czas jest ten sam problem - brak zainteresowania dzwoniącym telefonem. Od dwóch dni 15 i 16 lipca 2020r w godzinach 10-18 dzwonię i nikt nie odbiera. Przypuszczam, że panie rejestratorki dbają . żeby lekarze nie przepracowali się. Ale jak to się przekłada na świadczenie usług ? Natomiast Pani dr Kinga Kuczyńska - rewelacyjny lekarz, szkoda że nie można się do niej dostać!
1/5
Dno sięgające najgłębszego dna. Podczas pandemii nie ma kontaktu telefonicznego z poradnią med-med.Kto odpowiada w tej placówce za zatrudnianie takich "świętych krów", które nie zniżają się do podniesienia słuchawki telefonu przez cały dzień pracy od dwóch tygodni?Życzę tym "świętym k" aby one i ich najbliżsi zakosztowały tej powszechnej u nich udręki połączenia telefonicznego.
4/5
Polecam poradnie, duży wybór pulmonologów. Wizyty prywatne i na NFZ. Spirometria wykonywana na wysokim poziomie, możliwe do wykonania testy alergologiczne. Polecam wizyty u dr Tworka.
5/5
Jestem zadowolona z lekarzy. Poradnia ok.
5/5
Zwracam się do osób które wstawiają negatywne opinie nt pracujących w poradni osób. Zamiast hejtować zapraszam na jeden dzień do rejestracji, jedna osoba na zmianie, obsługującą 3 telefony, domofon i 4 lekarz i tłum przychodzących pacjentów. Zobaczymy ile telefonów zdążycie odebrać.
4/5
Krótki czas oczekiwania na wizytę pierwszorazowa. Lekarze ok. Mimo koronawirusa poradnia otwarta jest cały czas, inne placówki zamknięte na 4 spusty a szkoda! Nie mogę narzekać, naprawdę polecam.
Dodaj opinię

Adres:

Brzechwy 7a/19, Łódź Widzew

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN09:00-19:00
WT09:00-19:00
ŚR08:00-16:00
CZ08:00-19:00
PT09:00-15:30
Specjalistyczny NZOZ "Med Med" na mapie