Adres:
Tytusa Chałubińskiego 2, 2a, Wrocław Plac Grunwaldzki
| Świadczenia specjalistyczne | Kolejka | Numer telefonu | Inne ośrodki | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja |
231 dni | 71 736 49 81 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
| Leczenie przewlekłego wirusowego zapalenia wątroby typu B | 0 dni | 71 770 31 51 | |||
| Oddział alergologiczny dla dzieci | 147 dni | 71 770 30 91 | |||
| Oddział chorób zakaźnych dla dzieci | 0 dni | 71 770 31 51 | |||
| Oddział endokrynologiczny dla dzieci | 374 dni | 71 770 31 16 | |||
| Oddział kardiologiczny dla dzieci | 81 dni | 71 770 30 91 | |||
| Poradnia alergologiczna dla dzieci
Alergolog |
115 dni | 71 877 75 55 |
|
||
|
Godziny rejestracji:
PN08:00-14:00 WT08:00-14:00 ŚR08:00-14:00 CZ08:00-14:00 PT08:00-14:00 Godziny przyjęć:
PN08:00-13:00 WT08:00-09:00,13:00-18:00 ŚR08:00-13:00 CZ08:00-13:00 PT08:00-13:00 |
|||||
| Poradnia diabetologiczna dla dzieci
Diabetolog |
4 dni | 71 877 75 55 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN07:30-14:30 WT07:30-18:00 ŚR07:30-14:30 CZ07:30-14:30 PT07:30-14:30 |
|||||
| Poradnia endokrynologiczna dla dzieci
Endokrynolog |
324 dni | 71 877 75 55 |
|
||
|
Godziny rejestracji:
PN07:30-14:30 WT07:30-18:00 ŚR07:30-14:30 CZ07:30-14:30 PT07:30-14:30 Godziny przyjęć:
PN08:00-13:00 WT13:00-18:00 ŚR08:00-13:00 CZ08:00-13:00 PT08:00-13:00 |
|||||
| Poradnia kardiologiczna dla dzieci
Kardiolog |
29 dni | 71 877 75 55 |
|
||
|
Godziny rejestracji:
PN08:00-15:00 WT08:00-15:00 ŚR08:00-15:00 CZ08:00-15:00 PT08:00-15:00 Godziny przyjęć:
PN08:00-13:00 WT13:00-18:00 ŚR08:00-13:00 CZ08:00-13:00 PT08:00-13:00 |
|||||
| Poradnia rehabilitacyjna
Rehabilitacja |
10 dni | 71 736 49 81 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN13:30-20:40 WT13:30-20:00 ŚR14:00-20:00 CZ08:00-13:30,15:20-20:20 PT07:00-15:30 |
|||||
| Zakład/ośrodek rehabilitacji leczniczej dziennej
Rehabilitacja |
246 dni | 71 736 49 81 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
Szok!
Czy jechać na miejsce? Ktoś z Was był?
chce zarejestrować chore dziecko ;( idzie oszaleć w tym kraju
Mam nadzieję, że kiedyś spotka Was to samo, co nas pacjetów: nikt Wam nie będzie chciał pomóc.
Najchętniej dałabym (-) minus pięć gwiazdek.
Jak to jest możliwe żeby od 10 lat ludzie nie mogli sie dodzwonić.
Wziął ktoś pod uwagę, ze ludzie którzy muszą pokonać sporą ilość kilometrów dla pewności wolą najpierw zadzwonić i dowiedzieć sie więcej na temat rejestracji?