Dentam

Os. Gwarków 22a
Żory
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
19 dni help 536 007 800
Godziny otwarcia:
PN08:00-16:00
WT08:00-14:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-19:00
PT08:00-20:00
Poradnia stomatologiczna dla dzieci
Stomatolog
25 dni help 536 007 800
Godziny otwarcia:
PN12:00-18:00
WT14:00-20:00
ŚR14:00-20:00
CZ08:00-17:00
PT08:00-14:00

Opinie o Dentam

Dodaj opinię
5/5
Witam polecam wszystkim z uśmiechem na twarzy tę przychodnie stomatologiczną.Tym którzy boją się dentysty ,ja przez lata miałam strach przed dentystą ,ale tak naprawdę w tej przychodni lekarze pokazali swoją fachowa obsługę i miłe nastawienie do pacjenta.przy nich wyrywanie jak i plombowanie dla mnie stało się jak pójście do lek.internisty bez strachu.aby się przekonać że strach ma wielkie oczy wybierzcie się sami.nawet dzieci polubiły tych lekarzy,gdzie wcześniej dentysta to był wróg.wspaniałe podejście do dzieci i leczenie bez bólu.polecam naprawdę warto.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam lekarzy i dziękuję za miła obsługę,ale jeszcze przedemną i dziećmi trochę leczenia.oni dbają o swoich pacjentów.
5/5
Popieram wszystko co napisała przedmówczyni.Przekonajcie się sami ja gorąco polecam.
5/5
Polecam wszystkim. Nigdy nic nie boli... a tego się kiedyś bałam. Do tego bardzo miły personel. Wszystko wytłumaczone i wyjaśnione. Pełen profesjonalizm.
1/5
Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta. Wszystko się zaczęło od odmawiania wizyty mojej córce, gdyż usłyszałem że moja córka jest niesforna i nie potrafi się zachować w gabinecie dentystycznym podczas wizyty - zaznaczę, że moja córka ma 5 lat i czasami zdarzy jej się zapomnieć o zachowaniu, jak to przystoi na dziecko. Bez jakiejkolwiek wytłumaczeń wizyty zostały odwołane 5-cio krotnie pod rząd. Następnie, gdy próbowaliśmy, ja z moją żoną, umówić się na wizytę zostaliśmy tak samo potraktowani. Po kolejnych próbach uzgadniania nowego terminu, było ich na pewno więcej niż pięć i zdążyła się nawet odmo6wa w dniu wizyty dwie godziny przed, dodatkowo żona zaznaczyła że jest z bólem zęba - przez to na szybko musieliśmy szukać innego dentysty. Zdecydowaliśmy że już nigdy, przy tak traktowaniu klienta, nie będziemy korzystać z usług tego stomatologa. Jest to zrozumiałe że są różne przypadki odnowy wizyty ale nie w taki powtarzający i bez żadnego uzasadnienia. Sposób traktowania klienta na moim przykładzie pozostawia wiele do roszczenia. Dziękuję i pozdrawiam
5/5
Świetne miejsce. Świetna atmosfera. Personel bardzo miły, cierpliwy i wyrozumiały dla osób ze strachem i dla dzieci. Fachowa i profesjonalna opieka. Polecam!!!
5/5
Gorąco polecam bardzo miła obsługa ;)
5/5
Polecam :)
5/5
Polecam
5/5
Bardzo miła i uprzejma obsługa. Usługi na wysokim poziomie, profesjonalne. Leczenie bezbolesne i w dobrej cenie. I co ważne - wizyty umawiane na konkretne godziny bez opóźnień. Polecam.
5/5
Najlepszy dentysta :)
5/5
Super gabinet. Najlepszy zespół lekarzy i higienistek. Profesjonalne podejście do pacjenta. Gorąco polecam :)
5/5
NAJLEPSI. POLECAM.
5/5
Polecam ten gabinet, bardzo dobrzy stomatolodzy, świetna atmosfera, leczenie bez bólu, super.
5/5
Polecam szczerze wszystkim wystraszonym! Przemiła atmosfera sprawiła, że idę na wizytę z przyjemnością! Polecam😉
5/5
Gorąco polecam :)
5/5
Polecam
5/5
Fachowa i profesjonalna pomoc. Polecam.
5/5
Najlepszy gabinet, w jakim byłem. Super opieka stomatologiczna. Genialne podejście do dzieci. POLECAM!!
5/5
Serdecznie polecam DentAM Stomatologia! Nowoczesne gabinety z profesjonalnym i kompetentnym zespołem stomatologów i asystentek.
Przyjazna atmosfera i podejście do pacjenta, a co najważniejsze bezbolesne leczenie.
5/5
Polecam leczenie w Dentam Stomatologia z całego serca :) Byłam na czyszczeniu kamienia u pani Beatki i na leczeniu zębów u pani Magdy - miło, sympatycznie, bezboleśnie. Nie przypuszczałam, że wizyta u dentysty może być tak przyjemna :):*
5/5
Polecam leczenie w Dentam Stomatologia z całego serca :) Byłam na czyszczeniu kamienia u pani Beatki i na leczeniu zębów u pani Magdy - miło, sympatycznie, bezboleśnie. Nie przypuszczałam, że wizyta u dentysty może być tak przyjemna :):*
5/5
Do Stomatologii Dentam trafiłem przez mojego znajomego, który bardzo polecał gabinet.
Byłem bardzo zadowolony z efektów leczenia. Jestem wrażliwy na ból a tu nie ma mowy o takich odczuciach. Profesjonalne podejście lekarzy i asystentek z dużym poczuciem humoru, nowoczesny sprzęt medyczny i sterylna czystość to atuty tego miejsca. Bardzo polecam !!! ;)
5/5
Do Pani doktor Magdaleny trafiłam z polecenia - jestem bardzo zadowolona, najlepszy dentysta ;)
5/5
Bardzo polecam to miejsce dla dzieci. Po pierwszej wizycie córka wyszła z uśmiechem na ustach i pytała się, kiedy tam wrócimy. Teraz już nie boi się dentysty. Bardzo profesjonalne podejście do małego pacjenta, miła atmosfera, nie robi się nic na siłę. Polecam i małym i dużym pacjentom :)
Dodaj opinię

Adres:

Os. Gwarków 22a, Żory

Numer telefonu: