1. Tomografia (TK)
  2. Mazowieckie
  3. Warszawa

Warszawski Szpital Południowy - Tomografia (TK)

Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Świadczenia tomografii komputerowej
Tomografia (TK)
20 dni22 602 05 50
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
SO08:00-20:00
ND08:00-15:00

Opinie o Warszawski Szpital Południowy

Dodaj opinię
2/5
Na badanie endoskopowe nie czeka się 24 dni, bo pierwsze terminy są na LUTY (dzwoniłam do szpitala 08/11/16).
5/5
Nie wiem kto i w jakich okolicznościach pisze opinie. Nie ukrywam się za imieniem i biorę odpowiedzialność za każde słowo mojej opinii. Ok. 14,20 w dniu 18-12-2017 r zadzwoniłem w sprawie badania endoskopowego i bez żadnego problemu zostałem zapisany na 4 stycznia 2018 r (czyli 17 dnia od zgłoszenia). Szczegółowa i grzeczna informacja Pani z rejestracji wyczerpuje wszystkie kanony kultury i profesjonalizmu. Dziękuję, a po badaniu również podzielę się swoją opinią.
5/5
termin 17 dni.Fachowa obsługa,miła atmosfera.Polecam
5/5
Zapisałam się w terminie 15 dni, personel uprzejmy i pomocny. Samo badanie przebiegło sprawnie i bezproblemowo, polecam!
5/5
Bardzo pozytywnie! Począwszy od rejestracji po samo badanie! Termin na gastroskopię miałam w ciągu 7 dni (musiało się chyba zwolnić miejsce). Samo badanie, dzięki przemiłym Paniom pielęgniarkom przebiegło szybko i sprawnie. Pan doktor, który przeprowadzał badanie, był kompetentny, miły i wszystko wyjaśnił wydając wyniki.
5/5
Bardzo miła atmosfera, fachowa opieka ze strony pielęgniarek. Pan doktor P.Chmura bardzo sympatyczny. Polecam
5/5
Polecam wykonanie gastroskopii w tym miejscu. Krótki termin, przemiły personel dzięki temu dałam radę chociaż badanie krótkie to do łatwych nie należy. Pan doktor Chmura bardzo miły, kompetentny.

5/5
Witam, badanie gastroskopijne mialam robione po raz kolejny w życiu, pierwszy raz w tej placówce, i z wszystkich tych dotychczasowych badań, badanie wykonane w tym miejscu było wykonane najlepiej i bardzo profesjonalnie, personel bardzo miły i uczynny (Panie pielęgniarki) i fachowy Pan Doktor Chmura. Polecam i dziękuję.
5/5
Na zapis miałem czekać niecały miesiąc, jednak miłe rozczarowanie, Pani z rejestracji poinformowała mnie, że zwolnił się termin, i czekałem 1 dzień.
Pan dr Piotr Chmura: pełen profesjonalizm, (do tej pory miałem trzy takie badania i to było najprzyjemniej przeze mnie przeżyte), rzeczowość, dokładność i normalne podejście do pacjenta. Panie, które asystują Panu doktorowi (blondynka i brunetka), obie sympatyczne, uśmiechnięte, no i nie przeciętnej urody. Każdemu potencjalnemu pacjentowi życzę takiego podejścia do pacjenta, bądź co bądź raczej w mało komfortowym badaniu.
Gratuluję szpitalowi na Solcu takiej ekipy.
Pozdrawiam.
5/5
Na gastroskopię z czysty sumieniem polecam wybrać ten szpital. Termin szybki (i kilka propozycji przyspieszenia badania ze względu na zwalniające się terminy). Panie pielęgniarki przemiłe, sympatyczne, wszystko tłumaczą i bardzo pomagają. Pan dr Chmura zrobił badanie najszybciej jak się dało, sprawnie i minimalizując dyskomfort. Serdecznie dziękuję!
5/5
Sam czas oczekiwania na badanie, rejestracja 26 września. Gastroskopia wykonana już 3 października. Kolonoskopia wykonana 24 października. Tak że czas oczekiwania na badania w porównaniu z innymi placówkami, jest naprawdę szybki. Badania jak badania, do przyjemnych nie należą, ale idzie to znieść. Doktór Chmura, po badaniu wyjaśnia dokładnie przebieg badań. Panie pracujące w tym gabinecie to są naprawdę przemiłe kobiety. Tak samo jak pani z rejestracji, naprawdę wie co robi, i jest bardzo sympatyczną osobą.
5/5
Gorąco polecam szpital na Solcu, miałam wykonywana dzisiaj gastroskopie, muszę pochwalić bardzo miły, kompetentny personel, Pan Doktor i Pani Pielęgniarka(blondynka) byli bardzo mili, oraz cierpliwi, cały czas komentowali badanie informowali o przebiegu, uspokajali, muszę przyznać że bardzo dobre i empatyczne podejście do pacjenta, na koniec Pan Doktor wyjaśnił wyniki badania. Polecam fachowy personel w tym szpitalu.
5/5
Szybki czas od zapisu do badania (ok 10 dni). Miejsce wybrałam ze względu na wcześniejsze pozytywne komentarze. Potwierdzam miłe podejście personelu do pacjenta. Zarówno Pan dr Chmura jak i cała obsługa profesjonalna i życzliwa. Samo badanie trwało może 10 min.
5/5
Na gastroskopię z czystym sumieniem polecam szpital na Solcu.Miałem tam dzisiaj ( pierwszy raz w życiu ) wykonywaną gastroskopię i muszę pochwalić cały, wyjątkowo kompetentny personel. Pan Doktor Chmura oraz Panie Pielęgniarki (Marzena , Aneta i Bogusia) byli bardzo mili, uczynni i cierpliwi. Cały czas informowali o przebiegu badania i uspokajali w chwilach wątpliwości pacjenta co bezpowrotnie usuwało stres związany z tym , przecież nie najprzyjemniejszym badaniem.
Po zakończeniu badania Pan Doktor omówił wyniki , wyjaśniając użyte w opisie sformułowania i sugerując kolejne , niezbędne kroki.
5/5
Czy jeśli mam skierowanie od lekarza rodzinnego na kolanoskopie ze znieczuleniem ,to to znieczulenie dostane? i czy ono będzie w takim razie za darmo w ramach NFZ skoro to szpital ?Dodam że jestem osobą szybko wpadającą w atak paniki dlatego ważne dla mnie jest do znieczulenie bezpłatne. Bardzo proszę o odpowiedź, bo nie mogę w internecie odszukać jednoznacznej odpowiedzi.
5/5
krotki termin oczekiwania na wszczepienie endoprotezy stawu biodrowego .Pan doktor Andrzej Jozwiak podobno zlota raczka .Napisze opinje po operacji
5/5
Byłam dzisiaj na gastroskopii. Na badanie czekałam 10 dni. Poszłam zachęcona dobrymi opiniami i w pełni je potwierdzam. Rano okropnie panikowałam, ale zupełnie niepotrzebnie. Samo badanie trwa dosłownie 3 minuty. Nie jest przyjemne, to fakt. Jednak sposób podejścia personelu do pacjenta rewelacyjny. Jedna z pielęgniarek cały czas mocno mnie trzymała, mówiła jak mam oddychać i ile zostało do końca. Dr Chmura wykonał wszystko sprawnie i bezboleśnie. Dzięki przemiłej obsłudze wyszłam z gabinetu z uśmiechem na ustach, czego zupełnie się nie spodziewałam idąc tam rano. Każdemu, kto boi się gastroskopii, szczerze polecam to miejsce.
5/5
Świetna kadra, bardzo szybko dostałam się na gastroskopię, badanie samo w sobie okropne ale opieka cudowna, nigdzie tak o samopoczucie nie zadbali, bardzo ludzko podchodzą. Telefon od razu odebrany. Polecam
5/5
Bardzo się bałam badania ale zupełnie niepotrzebnie. Fachowa opieka pielęgniarska i lekarska.
Polecam ten szpital i personel :)
5/5
Otrzymałam skierowanie na gastroskopię. Naczytałam się w internecie okropnych relacji i byłam raczej ;-/ przestraszona. Wybrałam Szpital Solec ze względu na pozytywne opinie pacjentow o profesjonalizmie i pozytywnym podejściu do pacjenta p. doktora Chmury i towarzyszących przy zabiegach pań Pielęgniarek. Zadzwoniłami, sympatyczna pani z rejestracji odebrała po pierwszym sygnale. Termin - za 8 dni. Po pięciu dniach telefon - zwolniło się miejsce na następny dzień. Miałam wtedy mini-przebłysk nieufności: skoro takie dobre opinie, to dlaczego mega-krotki termin ? Szczęśliwie - zwyciężyła intuicja i to, że dolegliwości ponaglaly. Przyjechałam, wizyta o czasie. Przesympatyczni i z poczuciem humoru: p. doktor Chmura i panie Pielęgniarki szybko usunęli moje strachy. P. doktor objaśnił przebieg badania, po czym wykonał je super sprawnie. Jedna p. Pielęgniarka przypilnowała, żebym utrzymała najbardziej komfortowe ułożenie ciała, druga asystowała doktorowi. Badanie faktycznie nieprzyjemne (odruch wymiotny), ale bezbolesne i trwało krótko (+/- 3 minuty). Czułam się bezpieczna i zaopiekowana. Po około 15-u minutach od końca zabiegu p. doktor przekazał mi opis badania i go omówił. Dziękuję Panie Doktorze, dziękuję też Paniom Pielegniarkom.
5/5
Делала в этом месте гастроскопию,очереди не было,можно было спокойно приходить на обследование на следующий день.Чудеснейший доктор и медсестры.
5/5
potwierdzam to wszystko co pacjenci piszą o personelu, super personel kompetentne miłe pielęgniarki miło było tylko nie trafiłam ,a szkoda do dr. Chmury tylko do innego lekarza który jak się okazało nie był uprzejmy nawet słowa zamienić z pacjentami tylko wręczał do ręki badania
5/5
Krótki termin oczekiwania na zabieg wymiany stawu biodrowego, Pan Ordynator jest bardzo konkretnym lekarzem, wspaniałym fachowcem w tym co robi, wykwalifikowana opieka pielęgniarska oraz rehabilitacyjna.

Pozdrowienia z Pomorza dla całego zespołu oddziału ortopedycznego.
1/5
Byłam dziś na badaniu gastroskopii. Pielęgniarka ( czarne włosy) bardzo mila, druga ( blondynka ) ułożyła mnie do zabiegu, a później tak przygniotła ciężarem swojego ciała ze trudno było mi oddychać. Na początku poinformowała mnie jak należy oddychać, a później nad moja głową panie pielęgniarki rozmawiały o swoich prywatnych sprawach, nie zważając na mnie. Czułam ze jestem pozostawiona sama sobie i spanikowałam. Pielęgniarka (blondynka) zamiast mnie próbować uspokoić abym oddychała głęboko i równo, jeszcze bardziej mnie przygniotła ciężarem swojego ciała. Lekarz wykonał badanie, podał wynik i nie odezwał się słowem. Nie zareagował tez na skandaliczne zachowanie pielęgniarki. To nie był dr Chmura. Gardło po zabiegu mnie nie boli, za to bark już tak. Pilnują aby podpisać papiery przed badaniem ze wszystko jest ok, nie ma czasu na zadawanie pytań.
5/5
Jak obiecałem, wyrażam głębokie uznanie dla całego personelu wykonującego badanie gastroskopii w dniu dzisiejszym. Pełen profesjonalizm. Bardzo dziękuję.
5/5
Badanie przeprowadzone wzorcowo. Dr. Chmura bardzo profesjonalny. Badanie szybkie, ok. 10 min. Trochę bólu tylko przy wprowadzaniu powietrza. Pani pielęgniarka bardzo miła i pomocna. Polecam każdemu kto się wacha.
5/5
Szczerze polecam, badanie nie jest przyjemne, ale Pani Pielęgniarka, która przygotowuje do badania jest aniołem. Stanowczo ale z empatią asystuje przy badaniu i dzięki niej pacjent czuje się bezpiecznie. Pan Doktor również zrobił swoje sprawnie i szybko. Dziękuję🙂
5/5
Badanie kolonoskopia bez znieczulenia. Fachowo przeprowadzone badanie. Tylko niewielki
dyskomfort w dalszych odcinkach jelita. Bardzo dobra atmosfera spokoju, ciepłego podejścia
do pacjenta i przede wszystkim fachowości. Pacjent czuje się świetnie zaopiekowany ze strony
całego zespołu. Panie asystentki - pielęgniarki bardzo miłe, uczynne i pomocne. Specjalne
podziękowania dla Pana doktora Piotra Chmury, dzięki jego bardzo wysokim umiejętnościom i
życzliwemu podejściu badanie jest łatwe do przejścia. Powinniśmy cenić takich lekarzy i dbać o to,
by mogli czuć się w swoim zawodzie jak najlepiej....
5/5
Gastroskopię miałam przeprowadzone we wrześniu. Dziękuję doktorowi Chmura za sprawne i bezbolesne przeprowadzenie badania, najlepszy lekarz! Bardzo się bałam tego badania i specjalnie wybrałam szpital na Solcu, gdzie przyjmuje dr Chmura, czytając opinie w internecie. Szpital delikatnie mówiąc sprawia bardzo słabe wrażenie, jakby w remoncie, wszystko stare. Ale gastroskopia na bardzo wysokim poziomie, proszę się nie sugerować starym budynkiem ale specjalistami, którzy tam pracują. Również dziękuję paniom pielęgniarkom, które asystowały i mówiły, jak mam oddychać podczas badania. Dziękuję całemu zespołowi.
5/5
Gastroskopię miałam robioną przez dr Piotra Oficjalskiego. Wcale nie jest to ciężkie badanie:) Nie ma sensu brać narkozy. Kilka minut dyskomfortu każdy dorosły jest w stanie wytrzymać. Nie panikujcie, bo będzie dobrze:)))
5/5
Polecam, krótki okres oczekiwania na gastroskopię, która perfekcyjnie została wykonana. Personel medyczny wyjątkowo uprzejmy. Polecam
5/5
Polecam, krótki okres oczekiwania na kolonoskopię w znieczuleniu. Po badaniu opieka bardzo miła.
Cały personel medyczny bardzo miły i uprzejmy. Polecam
Dodaj opinię

Adres:

Solec 93, Warszawa Śródmieście

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
SO08:00-20:00
ND08:00-15:00
Warszawski Szpital Południowy na mapie
Zdjęcie budynku Warszawski Szpital Południowy