Ligii Polskiej 5
Toruń
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia leczenia uzależnień 6 dni56 623 20 91
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT09:00-20:00
ŚR08:00-19:00
CZ08:00-19:00
PT08:00-18:30

Opinie o Toruńskie Centrum Psychiatrii

Dodaj opinię
1/5
Witam, błagałam mamę, by zadzwoniła przed chwilą do Państwa, korzystając z numeru telefonu podanego na stronie internetowej,
"Świat Przychodni", gdzie nie ma podanych dni i godzin przyjęć. Sądziłyśmy więc, że przychodnia pracuje całodobowo. Mama (w sumie i ja dla mamy) potrzebowała pomocy, walczy z depresją od lat, od wypadku ciężej, ale ostatnie kilka lat w miarę dobrze , od ostatniego aktu załamania, z którego została ocalona przed śmiercią, ale była w szpitalu, w śpiączce. Jest po złamaniu kręgosłupa. Powrócił atak silnego, panicznego lęku. Nie może dać sobie rady.Widzę, jak to przejmuje nad nią całkowitą kontrolę, aż przestaje mieć siłę oddychać...Ma podłączony tlen... Zadzwoniła po pomoc w akcie desperacji, ale na moje błaganie :dziecka. A pani doktor przywitała mamę szorstko, podniesionym głosem, słowami:" jest sobota, jak się pani domyśla, nie pracujemy w soboty."Ta pani mówiła tak niegrzecznie i głośno, że było słychać, chociaż słuchawka została odsunięta od ucha i położona na stoliczku. Nie pozwoliła ta pani nawet powiedzieć dlaczego mama dzwoni. Chociaż mama spróbowała. Nie wiem już teraz kto pomaga osobom naprawdę cierpiącym, ale chyba nikt. A ja nie wiem, jak mam pomóc mamie i co teraz robić. Może ta pani nie jest prawdziwym lekarzem, bo chyba taki lekarz wiedziałby, że bez powodu się nie błaga o pomoc. A tu chodzi o ludzkie życie. Taka osoba, która lekceważy ludzkie cierpienie i ludzkie życie, powinna być ukarana, nie powinna być lekarzem.
1/5
Wstyd! Mama była potraktowana gorzej, niż w sklepie przez niemiłą sprzedawczynię, która ma w nosie klientów, gorzej, niż w urzędzie, które dobrze znamy. Nawet weterynarz odbiera telefony bez względu na porę i wysłuchuje problemu, nim się wypowie, bo przecież zwierzęta żyją i czują, a choroba nie pyta o godziny urzędowania lecznicy, a gdyby pytała, to przyszłaby w godzinach zamknięcia. Bo choroby nie s a po to, by przynosić ulgę. A lekarz właśnie po to powinien być. Muszę zaznaczyć w opinii gwiazdkę, więc zaznaczam jedną, ale opinia powinna być mniej niż zero.
5/5
Powyzsze opinie zdecydowanie sterowane. Numer telefonu pod który dzwoniono w sobotę zdecydowanie nie powinien odpowiadać-poradnia czynna od poniedziałku do piątku!Pomijajac juz fakt, że telefony odbiera rejestratorka a nie lekarz!Poza tym problemów słuchamy z reguły osobiście w domu pacjenta, a nie przez telefon.Pozdrawiamy życząc zdrowia psychicznego
4/5
O rany,ale się portal uaktywnił! Ja korzystam z tej poradni od roku i polecam kazdemu! Nie brak tam empatii i wyczucia, ale przede wszystkim dyskrecji.Polecam każdemu kto sie wstydzi bycia psychicznym.
5/5
Cóż za oszczerstwa. Wiadome jest, że poradnie czynne są od poniedziałku do piątku, a jeśli sytuacja podbramkowa to dzwoni się na pogotowie albo jedzie się do szpitala psychiatrycznego. Nigdy nie spotkałam się ani ja, ani moja znajoma (obie jesteśmy tam pacjentkami) z aktami niegrzeczności oraz braku profesjonalizmu. Panie w rejestracji przemiłe, zawsze starają się pomóc i nigdy nie zostałyśmy potraktowane w sposób przedmiotowy. Tam można się poczuć na prawdę swobodnie i jak w domu. Babcia leczona była przez Panią Doktor w domu, do końca życia i nigdy nie została zignorowana, ani ona, ani jej problemy. Zresztą ludzie zastanówcie się, LEKARZ TO TEŻ CZŁOWIEK I NIE MUSI BYĆ 24H POD TELEFONEM, PRZEDE WSZYSTKIM TEŻ MUSI KIEDYŚ ODPOCZĄĆ. Oczekujecie od wszystkich empatii to też jej trochę miejcie. Wymagajcie najpierw od siebie, a później od innych.
5/5
Wielkie wow!!!!! Ogromny szacunek za wielką empatię, zaangażowanie oraz wyjątkowe podejście do pacjenta. Miałam ogromny problem, sama ze sobą. Gdyby nie szybka pomoc Pań tam pracujących nie wiem co by się ze mną stało. Pani Doktor WIELKIEGO SERCA, osoba nader wyjątkowa, potrafi słuchać. Leki, które otrzymałam znacznie poprawiły mój stan zdrowia i wreszcie mogę normalnie funkcjonować. Spokojnie mogę polecać innym, którzy mają jakieś problemy!!!!!!!
5/5
Ten pierwszy wpis bardzo niesprawiedliwy i tendencyjny. Jestem pacjentką pani Doktor już od paru lat.Leczyłam się najpierw w poradni a obecnie Doktor przyjeżdża do mnie na wizyty domowe. Pani Doktor bardzo profesjonalnie i z wielkim sercem zajmowała i zajmuje się moim zdrowiem. Zawdzięczam jej życie, bo byłam już w takim stanie, że był krok od popełnienia samobójstwa. Jestem szczęśliwa, że los postawił na mej drodze panią doktor Rudzką, która z oddaniem wyprowadziła mnie na prostą i teraz mogę cieszyć się życiem i moimi wnukami.
5/5
Pani dr Rudzka jest aniołem. Leczylam się u wielu psychiatrow, byłam już na skraju załamania, gdzie trafiłam na Panią dr. Odmienia moje życie, leki trafione, ciepła osoba. Przemiła obsługa w przychodni. Polecam każdemu, kto ma problemy i musi korzystać z takiej przychodni.
Dodaj opinię

Adres:

Ligii Polskiej 5, Toruń Na Skarpie

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-20:00
WT09:00-20:00
ŚR08:00-19:00
CZ08:00-19:00
PT08:00-18:30
Toruńskie Centrum Psychiatrii na mapie
Zdjęcie budynku Toruńskie Centrum Psychiatrii