1. Stomatolog
  2. Dolnośląskie
  3. Wrocław

Trident Protetyka Stomatologiczna Andrzejewski Dariusz

Szwedzka 15d
Wrocław
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
6 dni71 781 71 36
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00
WT14:00-20:00
ŚR12:00-18:00
CZ14:00-20:00
PTnieczynne
SO08:00-14:00

Opinie o Trident Protetyka Stomatologiczna Andrzejewski Dariusz

Dodaj opinię
5/5
W pełnym zakresie profesjonalizm. Czułam się zaopiekowana i bezpieczna czego nie mogłam powiedzieć po wcześniejszych wizytach u innych stomarologach. Ceny te same jak w innych gabinetach we Wrocławiu. Polecam serdecznie, ale nie muszę, ponieważ i tak są doceniani.
1/5
Absolutnie odradzam korzystanie z gabinetu stomatologicznego TRIDENT we Wrocławiu przy ul. Szwedzkiej 15D!!! Ma on podpisaną umowę z NFZ na świadczenia zagwarantowane, a wybierają sobie tylko te najbardziej dla nich opłacalne. Natomiast te mniej opłacalne wykonują jedynie odpłatnie. Tymczasem ustawa o świadczeniach opieki zdrowotnej ze środków publicznych oraz Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia stomatologicznego zapewnia pacjentowi wszystkie świadczenia wymienione w koszyku w/w rozporządzeń. W gabinecie tym (mimo umowy z NFZ) wybierają sobie procedury bardziej dla nich opłacalne finansowo, a odmawiają świadczeń mniej opłacalnych finansowo. Mi odmówiono protezy częściowej w ramach NFZ, a powodem odmowy było to, że NFZ płaci mniej za takie protezy, więc jest to dla gabinetu nieopłacalne. Natomiast już protezę całkowitą mogą wykonać i założyć, bo NFZ więcej im za to zapłaci. Jest to ewidentne naruszenie rozporządzeń oraz działanie na szkodę pacjenta. Gdy poinformowałam ich, że sprawę zgłoszę do NFZ, to z ich strony zadziałała złośliwość polegająca na przetrzymaniu mojej cierpliwości do granic mojej wytrzymałości, abym sama zrezygnowała z jakichkolwiek innych ich usług. Mimo, że w gabinecie nie było żadnych pacjentów. Chciałam zapytać stomatologa czy możliwe jest tu leczenie zęba tak, jak ja chciałam. Niestety, nie miałam możliwości spytać, bo wzięto mnie na przetrzymanie i rezygnację. Tylko dlatego, że powiedziałam, że w sprawie protezy częściowej skontaktuję się z NFZ. Jedyną ich odpowiedzią były słowa: "proszę czekać". Czekałam godzinę (mimo, że nie było pacjentów), a i tak nie zostałam przyjęta. Z czystej ich złośliwości!
ABSOLUTNIE ODRADZAM TEN GABINET!!!
5/5
Świetny specjalista, niskie ceny, fachowość, profesjonalizm, dziś już takiego dentysty w tym komercyjnym świecie nie można znaleźć :)
5/5
Z usług oferowanych przez Trident korzystałem kilkukrotnie i za każdym razem wychodziłem zadowolony. Nie tylko ze względu na brak powikłań po przeprowadzonych zabiegach, ale również profesjonalne i jednocześnie miłe podejście do mnie jako pacjenta. Bardzo polecam tą oto właśnie klinikę dentystyczną.
Dodaj opinię

Adres:

Szwedzka 15d, Wrocław Muchobór Mały

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-14:00
WT14:00-20:00
ŚR12:00-18:00
CZ14:00-20:00
PTnieczynne
SO08:00-14:00
Trident Protetyka Stomatologiczna Andrzejewski Dariusz na mapie
Zdjęcie budynku Trident Protetyka Stomatologiczna Andrzejewski Dariusz