Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Badania genetyczne
Genetyk
0 dni 58 349 20 20
Leczenie stwardnienia rozsianego 0 dni 58 349 23 90
Oddział kardiologiczny dla dzieci 27 dni 58 349 28 70
Oddział nefrologiczny dla dzieci 138 dni 58 349 28 86
Oddział neurologiczny dla dzieci 437 dni 58 349 23 90
Oddział pediatryczny 306 dni 58 349 28 90
Oddział pediatryczny 733 dni 58 349 29 30
Poradnia chorób metabolicznych 906 dni 58 727 05 05
Godziny rejestracji:
PN07:00-14:35
WT07:00-14:35
ŚR07:00-14:35
CZ07:00-14:35
PT07:00-14:35
Godziny przyjęć:
PN14:00-18:00
WT14:00-16:00
ŚR10:00-14:00
CZ09:00-13:00
PT09:00-13:00
Poradnia diabetologiczna dla dzieci
Diabetolog
992 dni 58 727 05 05
Godziny rejestracji:
PN07:00-14:35
WT07:00-14:35
ŚR07:00-14:35
CZ07:00-14:35
PT07:00-14:35
Godziny przyjęć:
PN14:36-19:01,07:30-14:30
WT14:36-19:01,07:30-14:30
ŚR14:36-19:01,08:00-18:00
CZ14:36-19:01,07:30-14:30
PT14:36-19:01,07:30-14:30
Poradnia endokrynologiczna dla dzieci
Endokrynolog
997 dni 58 727 05 05
Godziny rejestracji:
PN07:00-14:35
WT07:00-14:35
ŚR07:00-14:35
CZ07:00-14:35
PT07:00-14:35
Godziny przyjęć:
PN08:00-14:30
WT08:00-14:00
ŚR07:30-11:00,11:30-18:00
CZ08:00-17:00
PT08:00-14:30
Poradnia genetyczna
Genetyk
1550 dni 58 727 05 05
Godziny rejestracji:
PN07:00-14:35
WT07:00-14:35
ŚR07:00-14:35
CZ07:00-14:35
PT07:00-14:35
Godziny przyjęć:
PN10:00-16:00
WT10:00-18:00
ŚR08:00-13:00
CZ08:00-17:00
PT08:00-16:30
Poradnia geriatryczna
Geriatra
173 dni 58 727 05 05
Godziny otwarcia:
PN11:30-15:30
WT11:30-15:30
ŚR11:30-15:30
CZ11:30-15:30
PT11:30-15:30
Poradnia hematologiczna dla dzieci
Hematolog
370 dni 58 727 05 05
Godziny rejestracji:
PN08:00-14:00
WT08:00-14:00
ŚR08:00-14:00
CZ08:00-14:00
PT08:00-14:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-14:00
WT08:00-14:00
ŚR08:00-14:00
CZ09:00-10:00
PT08:30-14:00
Poradnia nefrologiczna dla dzieci
Nefrolog
356 dni 58 727 05 05
Godziny rejestracji:
PN12:00-14:00
WT12:00-14:00
ŚR12:00-14:00
CZ12:00-14:00
PT12:00-14:00
Godziny przyjęć:
PN07:00-14:00
WT07:00-17:00
ŚR07:00-14:00
CZ07:00-14:00
PT07:00-14:00
Poradnia neurologiczna dla dzieci
Neurolog
852 dni 58 727 05 05
Godziny rejestracji:
PN07:00-14:35
WT07:00-14:35
ŚR07:00-14:35
CZ07:00-14:35
PT07:00-14:35
Godziny przyjęć:
PN09:00-12:00
WT09:00-12:00
ŚR09:30-12:00
CZ09:00-12:00
PT08:00-11:00
Poradnia onkologiczna dla dzieci
Onkolog
165 dni 58 349 28 67
Godziny rejestracji:
PN08:00-15:35
WT08:00-15:35
ŚR08:00-15:35
CZ08:00-15:35
PT08:00-15:35
Godziny przyjęć:
PN08:00-14:30
WT09:30-11:30,12:00-18:00
ŚR08:00-14:30
CZ08:00-14:30,14:45-16:45
PT08:00-14:30
Poradnia wad serca
Poradnia Kardiologii dla dzieci i Dorosłych z Wadami Wrodzonymi Serca
212 dni 58 349 29 95
Godziny otwarcia:
PN09:00-13:40
WT09:00-13:40
ŚR09:00-13:40
CZ09:00-13:30
PT09:00-13:40
Poradnia żywieniowa dla dzieci 0 dni 58 727 05 05
Godziny otwarcia:
PN07:00-12:00
WT07:00-12:00
ŚR07:00-12:00
CZ07:00-12:00
PT07:00-12:00
Pozytonowa tomografia emisyjna 61 dni 58 349 29 01
Godziny otwarcia:
PN08:00-13:00
WT08:00-13:00
ŚR08:00-13:00
CZ08:00-13:00
PT08:00-13:00
Stacja dializ dla dzieci 0 dni 58 349 28 50
Godziny otwarcia:
PN07:00-17:00
WT07:00-17:00
ŚR07:00-17:00
CZ07:00-17:00
PT07:00-17:00
Świadczenia rezonansu magnetycznego
Zakład Radiologii
185 dni 58 727 05 05
Godziny rejestracji:
PN07:30-18:00
WT07:30-18:00
ŚR07:30-18:00
CZ07:30-18:00
PT07:30-18:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
SO08:00-20:00
Świadczenia tomografii komputerowej
Zakład Radiologii
562 dni 58 727 05 05
Godziny rejestracji:
PN07:30-18:00
WT07:30-18:00
ŚR07:30-18:00
CZ07:30-18:00
PT07:30-18:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
SO08:00-20:00
Zespół domowej dializoterapii otrzewnowej dla dzieci 0 dni 58 349 28 50
Godziny otwarcia:
PN10:00-15:00
WT10:00-15:00
ŚR10:00-15:00
CZ10:00-15:00
PT10:00-15:00

Opinie o Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

Dodaj opinię
1/5
Zapisy do poradni endokrynologicznej niemożliwe.
Brak miejsc do 2016 roku ! ( dzisiaj jest 13-08-2014 )
1/5
Jak zadzwonie w 2016 roku to nie będzie miejsc do 2018.Kto i kogo rejestruje, że terminy na dwa lata zajete?!
1/5
Wybrałam poradnię, w której jest w/g danych internetowych najkrótszy okres oczekiwania na rezonans magnetyczny, niestety najpierw muszę pokonać 500 km, żeby się zarejestrować, bo nie ma rejestracji przez telefon, to jakaś kpina !!!!!!!!!!!!!!!
1/5
Wizyta u genetyka za 5 miesięcy!!!
1/5
Zarejestrowanie się do hematologa niemożliwe ( mimo, że na skierowaniu jest adnotacja cito)
1/5
8 miesiecy czekalam na rezonans magnetyczny w tym uck, zjawilam sie w okreslonym dniu i godzinie i zostalam przyjeta 4 godziny pozniej i to po wielkiej awanturze a w tym czasie lekarze z uck przyprowadzali swoich znajomych na takie badanie a ty pacjencie siedz i czekaj
1/5
Chcę zmienić termin rezonansu magnetycznego, na podany nr 58 349 22 93 dzwonię od tygodnia co pół godziny, nikt nie odbiera, ponoć to jedyny numer do rejestracji w budynku nr 5.
A czas ucieka.
1/5
Tak to prawda z TK w budynku nr 5. byłam zapisana telefonicznie na początku tego roku ok. lutego, wzięłam wolne z pracy, przyszłam a panie z rejestracji stwierdziły że mnie nie ma na liście, wkurzyłam się, napisałam skargę do dyrekcji, dostałam odpowiedź, że pouczą obsługi telefoniczne pracowników a mnie wyznaczono termin ze złości za trzy miesiące. A najlepsze w tym że jak miałam rezonans 2 lata wcześniej wykazało problemy odcinka szyjnego a na TK momentalnie ozdrowiałam, tylko rezonans wykonany był w nowym budynku Akademii Medycznej/Uniwersystecie/, no ale to samo -czyżby??.
1/5
Tak to prawda z TK w budynku nr 5. byłam zapisana telefonicznie na początku tego roku ok. lutego, wzięłam wolne z pracy, przyszłam a panie z rejestracji stwierdziły że mnie nie ma na liście, wkurzyłam się, napisałam skargę do dyrekcji, dostałam odpowiedź, że pouczą obsługi telefoniczne pracowników a mnie wyznaczono termin ze złości za trzy miesiące. A najlepsze w tym że jak miałam rezonans 2 lata wcześniej wykazało problemy odcinka szyjnego a na TK momentalnie ozdrowiałam, tylko rezonans wykonany był w nowym budynku Akademii Medycznej/Uniwersytecie/, no ale to samo -czyżby??.
1/5
Dodzwonienie się w celu rejestracji graniczy z cudem. Przez 7 dni dzwoniłam o różnych porach dnia po nawet kilkadziesiąt razy dziennie, czasem zajmując linię na ponad 30 minut. Bezskutecznie. Radzę wybierać inny numer aniżeli "1" by dokonać rejestracji do poradni specjalistycznych dla dorosłych. Być może ktoś błędnie programuje przekierowywanie numerów???
1/5
Dzisiaj otrzymałam termin dla córki na rezonans głowy. Na skierowaniu pisze- badanie pilne a termin LISTOPAD. Przecierz to kpiny są
1/5
Dziś rejestrowałam córkę do poradni hematologicznej dla dzieci, termin styczeń 2020. Kpiny
1/5
Kpina. Budynek "kliniki psychiatrycznej" wygląda jak jakiś opuszczony budynek i to bez przesady, a wnętrze wygląda jak z lat 60 XX wieku. No ale ok, powiedzmy, że nie jesteśmy bogatym krajem i nie ma kasy na remont budynku. Łudziłem się, że ta "klinika" chociaż dobrze funkcjonuje. No ale od początku.
Czego oczekiwałem? Chciałem zarejestrować się na psychoterapią z NFZ). Dowiedziałem się, że muszę najpierw zarejestrować się do psychiatry by otrzymać skierowanie. I też tak zrobiłem. Otrzymałem skierowanie do szpitala psychiatrycznego, bym tam mógł uczęszczać na terapię grupową (fobia społeczna). OK. Zadzwoniłem do tego "szpitala" powiedziano mi, żeby przyszedł w środę na konsultację do dr Jakuszkowiak. Spytałem w jakich godzinach. Dostałem odpowiedź, że pani doktor przyjmuje od 9-14. Przyszedłem o ok. 10:00 czekałem na korytarzu 2,5 godz. W końcu się doczekałem. Pani doktor była bardzo miła i empatyczna, wydawało mi się, że chce mi pomóc. Zapisała mnie "niby" na 16.09 na terapię grupową a 13.09 miałem przyjść porozmawiać z Panią psycholog (pomijam to, że nie powiedziała mi, na którą godzinę mam być). "Zapiszę pana do pani psycholog przed samą terapią grupową 13.09 tak będzie dla Pana najlepiej". Dr Jakuszkowiak powiedziała mi, że mogę nawet od razu pójść porozmawiać i nawet zaprowadziła mnie pod drzwi gdzie pani psycholog "niby" przyjmuje. Ale gabinet był pusty. To mi powiedziała "Niech Pan zaczeka Pani psycholog za chwilkę przyjdzie". Ale ja już nie miałem czasu czekać na 14:00 musiałem już być w pracy. Myślę sobie trudno poczekam jeszcze ten miesiąc na pierwszą sesję terapeutyczną czy jak to się nazywa. Bardzo mi na tym zależało, wynegocjowałem zmiany w grafiku, żeby mieć na to wszystko czas. Przychodzę dzisiaj a tu co? Nic. Pytam się personelu. Czeski film nikt nic nie wie. Zapytałem się w końcu jakiegoś pana Doktora. Skierował mnie do sekretariatu. A tam co zastałem wredne baby, które traktują każdego kto przyjdzie jak intruza. Z łaski mnie "przyjęły". I czego się dowiedziałem? Że dzisiaj nie był Pan zapisany na żadną terapię tylko miał Pan być dzisiaj przyjęty do szpitala. Wypchnęły mnie na korytarz i po prosiły, żebym przygotował dowód osobisty, że za chwilę mnie zawołają. Po 5 minutach mnie wołają i mówią, że nie mogą mnie dzisiaj przyjąć i że mam przyjść w poniedziałek na 9:30.
KABARET
1/5
Kpina nikt nie odbiera mają gdzieś jesteś 1 w kolejce i Cię rozlanczaja do endokrynologa dziecięcego za dwa lata termin to nie jest normalne A przychodnie puste na rezonansie magnetycznym ostatnio byłam byłam tylko ja i nikogo więcej spędziłam tam godz A ludzie czekają nawet do roku na rezonans tragedia japierdole zlikwidować składki i korzystać z evimedu kiedy to nastąpi
1/5
Oddział neurologiczny na którym przyjmują pediatrzy. Podczas pobytu zrobione badanie krwi oraz rezonans odcinka kręgosłupa który wcześniej zrobiliśmy prywatnie. Na drugi dzień wypis. I tak u większości przyjętych. U nas nic nie wyszło i zero dodatkowych badań. Rodzice zostali dalej z nierozwiązanym problemem u dziecka. Też mi klinika. Szkoda czasu.
1/5
SOR przy szpitalu w uck najgorsze co może być . Nie dość że śmierdzi jak się wchodzi , to jeszcze,,burdel" się robi gdy się chce o coś zapytać. Byłam tam pierwszy raz nie znając szpitala weszłam pielęgniarka udzieliła informacji niestety z tonem jakby za kare . Poszłam do lekarza , który nie chciał mi udzielić informacji na temat stanu zdrowia taty, ponieważ mój tata mnie nie upoważnił. Pojechałam tam prosto z pracy po nocy, tłumacząc,że nie mieszkam z rodzicami i mama nie wie czy tata zostanie czy coś mu przywieźć. Może ktoś się nie zgodzić z moją , lecz gdy tata leżał rok wcześniej na oiomie i oddziale pulmonologi to lekarz mi udzielił informacji i jeszcze wpisał mnie w dokumenty. Więc oddział ,a sor to są zupełnie dwie różne rzeczy , lecz niestety tam też bywało różnie . Niestety , myślałam że wychodzi przez wejście do karetek jak w większości szpitali to Pielęgniarka, która tam stała do mnie ,,tam jest napisane proszę czytać" tłumacze drugi raz ,że byłam tam pierwszy raz ,więc nie wiedziałam. Bezczelna Pani pseudo pielęgniarka niech nauczy się słuchać i rozmawiać z ludźmi . Niestety myślałam że szpital na zaspie jest najgorszy lecz widzę ,że nie licząc tutaj szpitala uck to jeszcze Wojewódzki jest najgorszy . Zostały tylko dobre szpitale w Gdyni lecz nie będziemy jeździć z Gdańska do szpitala do Gdyni specjalnie bo karetki tam nie wożą . Aczkolwiek też dużo zależy od personelu szpitala ale tu jak widać jest na sorze jeden wielki burdel.
1/5
Tragedia!
Macie szansę jechać w inne miejsce to jedźcie! Tu jest masakra z tragedią! 16 godzin czekania na poczekalni 😠🫣
A w skierowaniu " zagrożenie życia"- wyniki wątrobowe w kosmos!
Ale czy to kogoś tu obchodzi?
PROSZĘ CZEKAĆ!...
Eh szkoda słów...
1/5
Dodzwonić sie graniczy z cudem . siedzisz na telefonie 5 h i nikt nie odbiera
Dodaj opinię

Adres:

Dębinki 7, Gdańsk Aniołki

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń