1. Stomatolog
  2. Kujawsko-Pomorskie

Usługi Stomatologiczne Konrad Zachwieja

Kujawska 1a
Piotrków Kujawski
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
0 dni695 175 168
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00
WT12:00-18:00
ŚR08:00-14:00
CZ08:00-14:00
PTnieczynne

Opinie o Usługi Stomatologiczne Konrad Zachwieja

Dodaj opinię
5/5
Byłem wcześniej u innego stomatologa który mi powiedział abym poszedł do chirurga aby usunąć ząb. Podjechałem do Pana Konrada i wyrwał bez problemu. Podał znieczulenie i wyrwał a ja nawet tego nie poczułem :) Daję 5 i dziękuje
5/5
Witam,
Bardzo miła i szybka wizyta :). Mam nadzieję, że następna równie przebiegnie tak samo ;).
Pozdrawiam
5/5
Wszystko super, bardzo profesjonalne podejście. Pozdrawiam
5/5
Bardzo polecam p. Doktora, bardzo dokładny i pewny dentysta, zabiegi wykonane bardzo perfekcyjnie, a przede wszystkim bezboleśnie.
5/5
Polecam, świetny stomatolog, byłem na wyrwaniu zęba, zero bólu, bardzo sympatyczny pan, rozmawiał, pytał, wyjaśniał, tak powinno być 😄
5/5
Pełen profesjonalizm, bardzo miły personel. Polecam
5/5
Szybko, sprawnie i profesjonalnie polecam
5/5
Pełen profesjonalizm, personel bardzo sympatyczny, pan Konrad wszystko tłumaczy spokojnie, ma bardzo fajne podejście do dzieci. Polecam z całego serca. 🙂
5/5
Byłem dzisiaj na usunięciu zęba. Pan doktor bardzo miły i uprzejmy. Można o wszystko zapytać. Inni stomatolodzy powinni brać przykład. Szybko i bezboleśnie.
5/5
pierwszy raz spotkałam tak sympatycznego stomatologa, mówił co będzie robił, co podejrzewa, co się dzieje z zebem, co można zrobić, super lekarz
5/5
Super lekarz i super podejście do pacjenta. Pan doktor wszystko tłumaczy co robi po kolei i o wszystko można zapytać, daje bardzo dobre znieczulenia i nie pobiera dodatkowej opłaty, jak to czynią inni lekarze, że niby jest dopłata 20 zł do lepszego zastrzyku. Inni lekarze powinni uczyć się od Pana doktora. Na marginesie Panie pielęgniarki milutkie i uśmiechnięte.
5/5
Witam,
W mojej branży liczy się przede wszystkim czas. Pan Konrad Zachwieja bardzo dobrze o tym wie. Świetnie wykonana robota z jego strony. Dzięki niemu mogę bez problemu udać się na teamhunt z moja drużyną.
Pozdrawiam!
5/5
Super polecam fachowe podejście do pacjenta. Pozdrawiam
5/5
Piszę w imieniu mojej wnusi, dzisiaj była 1 raz i strasznie się bała. Po wyjściu powiedziała, że tylko będzie do tego pana doktora jeździć. Wspaniałe podejście do dzieci i wielki profesjonalizm.
5/5
Pełen profesjonalizm Polecam
5/5
Bardzo serdecznie polecam
5/5
Najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia. Fachowa konsultacja, kultura na najwyższym poziomie, pełny profesjonalizm.
Dodaj opinię

Adres:

Kujawska 1a, Piotrków Kujawski

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-14:00
WT12:00-18:00
ŚR08:00-14:00
CZ08:00-14:00
PTnieczynne
Usługi Stomatologiczne Konrad Zachwieja na mapie
Zdjęcie budynku Usługi Stomatologiczne Konrad Zachwieja