Wamed

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 01-03-2020.
Zaolziańska 49
Łódź
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Wamed

Dodaj opinię
5/5
Szybkie terminy, bardzo miła obsługa. Wizyta (co najważniejsze!) krótka i rzeczowa, bez zbędnych pytań. Leki tanie i co ważne - skuteczne. POLECAM!
5/5
Wspaniały, fachowy zespół lekarzy ( małżeństwo). Tutaj najważniejszy jest pacjent a nie pieniądze. Taka jest opinia wielu pacjentów, może to rzadkość, ale prawda.
5/5
Bardzo krótkie terminy, miła obsługa. Lekarze z najwyzsza wiedza, szybko sprawnie i rzeczowo, leki wypisywane przez lekarza sa na kazda kieszen. Moze to dziwne ale byłam u wielu lekarzy i wydałam mase pieniedzy a tu dowiedziałam sie duzo wiecej i to na NFZ.
POLECAM GORACO!!!!!
5/5
Trudno uwierzyć, że istnieje tak wspaniała placówka Służby Zdrowia.Telefony są odbierane,panie w rejestracji profesjonalne,miłe życzliwe .Terminy niezbyt odległe .Lekarze rozmawiają z pacjentem
JAK Z CZŁOWIEKIEM ,wspaniale tłumaczą wszystkie wątpliwości służą pomocą i wiedzą.TUTAJ NIE JESTEŚMY INTRUZAMI. Dziękujemy.
5/5
Rzeczywiście jak na pierwszy raz bardzo profesjonalne podejście do pacjenta , omówienie każdej wątpliwości . Gdy Pani Doktor stwierdza ,że przyczyna może być z innych powodów niż laryngologiczna , nie zostawia nas tylko kieruje do lekarza który prawdopodobnie może nam pomóc . Mam za niedługo kolejną wizytę i podzielę się opinią .
I tu chcę powiedzieć ( Nie oceniaj książki po okładce ! )
Pozdrawiam
1/5
10 04 2018 bylam niemile zaskoczona gdy pani doktor zbadala mi jedno przebarwienie na skórze a pozostałe powiedziała ze na następnej wizycie bo NFZ za mało płaci proszę mi powiedzieć jak czuję się pacjent pozostawiony w niepewności o swoje zdrowie to się w głowie nie mieści gdzie etyka lekarska nie polecam tej przychodni.
1/5
zero zainteresowania pacjentem i jego problemem
1/5
Pierwsza wizyta szybko, a na kolejną trzeba czekać długo. Na pierwszej wizycie nie jest robione nic, żadne przepisywanie badań w celu diagnozy, tylko leki i "zobaczymy po kilku miesiącach czy zadziałają"
Byłem u gastrologa, który kompletnie nie zainteresował się moim problemem, uważał, ze wie lepiej mimo wyników badań lekarskich. Jego diagnoza na bóle brzucha brzmiała "jest Pan studentem Politechniki".
Nie polecam.
Dodaj opinię

Adres:

Zaolziańska 49, Łódź Górna
Wamed na mapie
Widok z ulicy Wamed