Wielkopolskie Centrum Onkologii im.Marii Skłodowskiej-Curie

Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Badania genetyczne
Genetyk
0 dni 61 885 05 57
Badania medycyny nuklearnej 94 dni 61 885 07 89
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00
WT08:00-13:00
ŚR08:00-13:00
CZ08:00-14:00
PT08:00-13:00
Gastroskopia
Endoskopia
385 dni 61 885 04 65
Godziny otwarcia:
PN07:00-14:35
WT07:00-14:35
ŚR07:00-14:35
CZ07:00-14:35
PT07:00-14:35
Kolonoskopia
Endoskopia
465 dni 61 885 04 65
Godziny otwarcia:
PN07:00-14:35
WT07:00-14:35
ŚR07:00-14:35
CZ07:00-14:35
PT07:00-14:35
Mammografia
Pracownia Mammografii II
61 885 09 45
Godziny otwarcia:
PN07:30-16:30
WT07:30-16:30
ŚR07:30-16:00
CZ07:30-16:30
PT07:30-17:30
Oddział chirurgii onkologicznej 17 dni 61 885 04 65
Oddział chirurgii onkologicznej 35 dni 61 885 05 57
Oddział chirurgii onkologicznej 36 dni 61 885 05 57
Oddział ginekologii onkologicznej 11 dni 61 885 05 57
Oddział ginekologii onkologicznej 24 dni 61 885 05 57
Oddział onkologii klinicznej/chemioterapii 56 dni 61 885 06 20
Oddział otorynolaryngologiczny 16 dni 61 885 05 57
Oddział radioterapii 21 dni 61 885 05 57
Oddział radioterapii 32 dni 61 885 05 57
Poradnia audiologiczna 122 dni 61 885 05 57
Godziny otwarcia:
PN08:00-12:00
WT14:00-18:00
ŚRnieczynne
CZ10:00-15:00
PTnieczynne
Poradnia chemioterapii 28 dni 61 885 05 57
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:00
WT08:00-15:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-15:00
PT08:00-15:00
SO06:30-07:00
ND06:30-07:00
Poradnia chirurgii onkologicznej
Chirurg
108 dni 61 885 05 57
Godziny otwarcia:
PN07:30-15:00
WT07:30-17:30
ŚR07:30-18:00
CZ07:30-17:30
PT08:00-15:00
Poradnia foniatryczna 122 dni 61 885 05 57
Poradnia genetyczna
Genetyk
214 dni 61 885 05 57
Godziny otwarcia:
PN10:00-10:30,11:00-15:00
WT15:00-15:30,08:00-14:25
ŚR08:00-15:30,08:00-17:30
CZ09:00-16:00,09:00-10:00
PT15:00-15:30,08:00-14:25
Poradnia ginekologii onkologicznej 23 dni 61 885 05 57
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:00
WT08:00-15:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-15:00
PT08:00-15:00
Poradnia leczenia bólu 3 dni 61 885 05 77
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-15:30
ŚR08:00-15:30
CZ08:00-15:30
PT08:00-15:30
Poradnia otorynolaryngologiczna
Laryngolog
161 dni 61 885 05 57
Godziny otwarcia:
PN07:30-15:00
WT07:30-15:30
ŚR08:00-18:00
CZ07:30-15:00
PT07:30-15:00
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
23 dni 61 885 05 57
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:00
WT08:00-15:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-15:00
PT08:00-15:00
Poradnia radioterapii 29 dni 61 885 05 57
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:00
WT08:00-15:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-15:00
PT08:00-15:00
Poradnia urologiczna
Urolog
8 dni 61 885 05 57
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT14:00-18:00
ŚR14:00-18:00
CZnieczynne
PT14:00-18:00
Pozytonowa tomografia emisyjna 38 dni 61 885 07 89
Godziny otwarcia:
PN09:00-14:00
WT09:00-14:00
ŚR09:00-14:00
CZ09:00-14:00
PT09:00-14:00
Pracownia lub zakład brachyterapii 8 dni 61 885 05 57
Pracownia lub zakład teleradioterapii 4 dni 61 885 05 57
Świadczenia rezonansu magnetycznego
Pracownia Rezonansu Magnetycznego
280 dni 61 885 05 10
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Świadczenia tomografii komputerowej
Pracownia Tomografii Komputerowej I
189 dni 61 885 05 29
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Usunięcie migdałków podniebiennych 475 dni 61 885 05 57
Zabiegi na przegrodzie nosowej 203 dni 61 885 05 57
Zakład/ośrodek rehabilitacji leczniczej dziennej
Rehabilitacja
940 dni 61 885 05 57
Godziny otwarcia:
PN07:25-18:00
WT07:25-18:00
ŚR07:25-18:00
CZ07:25-18:00
PT07:25-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia Położniczo-Ginekologiczna
61 885 05 57

Opinie o Wielkopolskie Centrum Onkologii im.Marii Skłodowskiej-Curie

Dodaj opinię
2/5
Badanie rezonansem magnetycznym kręgosłupa zaproponowano mi na kwiecień
1/5
Badnie rezonansem zaproponowano mi na kwiecień 2016 r. pomimo, że w informacji internetowej termin określony jest na 103 dni. Jak to jest liczone? Wstyd
Moja opinia jest negatywna.
1/5
Ja mam w listopadzie 2015 zadzwonić i dopiero wtedy umówić się na termin - dlaczego wypisujecie bzdury że czas oczekiwanie to 103 dni
1/5
Dodzwonienie się do poradni fizykoterapii jest nie możliwę mają bałagan z numerami ciągły tekst " proszę zadzwonić pod numer z końcówką ..." i tak w kółko za każdym razem i każdy mówi co innego. A na stronie podany jest zły numer. nie polecam
1/5
Czy ktoś ma doświadczenie z tomografii komputerowej w WCO w Poznaniu? A może ktoś poleca inną pracownię tomografii komputerowej w Poznaniu, czy innym mieście w wlkp.??
5/5
W ubiegłym roku byłem na tomografii komputerowej- czas oczekiwania na wizytę 54 dni. Obsługa pełen profesjonalizm- a jak komuś nie pasuje NFZ to prywatnie!
4/5
Dodzwonić się nie można, nr na stronie jest dobry. Ale osobiście w recepcji normalnie można się zarejestrować, termin za 3 tygodnie
1/5
Termin na usg to przyszły rok.
1/5
Dostałem skierowanie na godz. 10.00 i właśnie czekam 4 godzinę na wejście. Personel bezczelny ogólnie znieczulica . Przykro
1/5
niemożna się dodzwonić!
3/5
Podany nr jest numerem do rejestracji, nie do poradni leczenia bólu
1/5
Leczenie bólu w ostatniej drodze życia do śmierci w klinijce Poznań Garbary to potworne traktowanie pacjenta i opiekuna przez panią doktor...Proszę panią przemyśleć błędy traktowania ludzi,odmowy pomocy wyczerpanym,umierającym...Jutro może pani dostać wyrok śmierci przez los.Jak może taki człowiek być dopuszczony do leczenia bólu ludzi umierających.To temat uwagi...
1/5
Pani pseudo doktor była tak oburzona, że nie trafiła z lekami na moją sugestię o zmianie leków zareagowała słowami NIECH PAN SOBIE IDZE DO SKLEPU I KUPI PARACETAMOL BO JA PANU NIE POMOGĘ. i TO MMMOWI LRKARZ Z ONKOLOGI . TO ZWYKŁE BYDLE
1/5
Nie mogę dodzwonić już trzeci dzień. Masakra. Albo sygnał albo zajęte
1/5
Pani dr Ebel w poradni leczenia bólu jest osobą, która nie powinna leczyć pacjentów z bólem. Jest niesympatyczna, brak jej empatii a ja na wizycie czułam się jak na przesłuchaniu w komisariacie. Po kontakcie z tą panią moje odciucie bólu wzrosło. Odradzam wizytę w tej poradni.
1/5
Pani Ebel nie może być nazywana lekarzem. Ebel traktuje pacjentów jak ludzi gorszego sortu całkowity brak empatii i zainteresowania chorym .Sposób zwracania się do ludzi z całkowitą pogardą i tylko pretensjami wskazuje na to że chyba ktoś Ebel skrzywdził w życiu i teraz ona krzywdzi pacjentów.Prosimy dyrekcję tak dobrego szpitala ,pomagającemu bardzo schorowanym pacjentom o usunięcie Ebel oby już nigdy nie krzywdziła ludzi
1/5
Pani doktor w poradni leczenia bólu jest najlepszym przykładem na to jacy ludzie nie powinni być lekarzami! Wyniosła arogancka patrząca na człowieka z góry.
Totalna wrogość i nadużycie kompetencji. Przychodzę z cierpieniem wychodzę wściekła.
1/5
Endoskopia i lekarz tam pracująca a także personel brak empatii oby umiejętności nie były adekwatne do sposobu zachowania
1/5
Tak tak nie obawiam się przyznać że jestem tam pacjentem,bo czego człowiek ma się obawiać,jedynie tego że bóle nie ustąpią z powodu widzimisie pani "dr.ebel która wprowadza swoje przepisy i zasady które działają na nie korzyść pacjenta i bardzo nas krzywdzi,bo zamiast pomagać w cierpieniu to ta "kobieta" bez serca dokłada nam cierpienia i to już trwa od lat wiem to z doświadczenia mojego oraz mojej mamy chorującej na nowotwór złośliwy trzustki a także widzę po komentarzach pod którymi oczywiście podpisuję się obiema rękoma.Co ja mogę jeszcze napisać lista byłaby długa ale wystarczająco jest w komentarzach,ja osobiście mogę powiedzieć że nie odpuszczę dzwoniłem do NFZ co potwierdzili moją rację oraz do dyrekcji i tam przemiła pani próbowała porozmawiać z zaś.Dyrektora żeby zajął się tą sprawą,ale dyrektora już nie było ale to Pan Dyrektor który ma dużo obowiązków,i oczywiście ebel też nie było a powinna jeszcze być w pracy,pani z Dyrekcji zadzwoniła do mnie żeby załatwić to jutro czyli dziś.Ta cała ebel bardzo pasuje reputację tak dobrego szpitala i dziwię się szpitalowi że nie reaguje na skargi,a może ludzie tu tylko wylewają swoje skargi na tą ebel zamiast je składać na przykład do NFZ oni pomogą w ten sposób że będą interweniować w Twojej sprawie a żeby to było szybciej to podają Emila tak właśnie mnie poinformowani oraz dzwonić do dyrekcji o interwencję ja zrobiłem tak i tak,a czy więcej jest pacjentów pokrzywdzonych przez tą pseudo lekarza tym lepiej,tu żalenie nic nie da.A ta ebel to powinna pracować w jakimś obozie na przykład pracy myślę że wiadomo o co chodzi mimo wszystko nie życzę jej oby tak cierpiała i trafiła na taką wredną drugą ebel,Enel piszę specjalnie z małej litery chyba wiadomo dlaczego.Ja mogę podać adres e-mail do do NFZ co mi podano.
[email protected] Wniosek o interwencję.i opisać dokładnie sytuację i przytoczyć jej słowa jak ona uzasadnia swoją decyzję nie udzielenia pomocy to mój przypadek,oczywiście placówkę,jej dane i załatwione a do dyrekcji szpit.nr tel.to można zadzwonić przez centralę która bezproblemowo łączy i tak samo opisać stan faktyczny.Ja jeżeli nie będzie załatwione dziś pozytywnie to naprawdę nie odpuszczę będę pisać gdzie tylko będzie to możliwe,LUDZIE NIE BÓJCIE SIE WALCZYĆ O SWOJE PRAWA I GODNOŚĆ PACJENTA-CZŁOWIEKA KTÓRE SĄ PRZEZ ebel NOTORYCZNIE OD WIELU LAT ŁAMANE-TAK NIE MOŻE BYĆ!!!
1/5
Odradzam leczenia w tym szpitalu!!! Znieczulica! Ludzie chorujący ciężko, czekający na kolejną chemię czekają po kilka godzin na korytarzach. Podejście lekarzy do pacjenta fatalne.
1/5
Czekałam dwie godziny na wizytę u audio (później okazało się, że lekarza nie było nawet w gabinecie), nie wiem ile w rezultacie bym czekała, bo po tych dwóch godzinach wyszłam. Z tego co słyszałam z rozmów to ludzie tam czekają wiele godzin... System numerków to nie wiem po co tam jest, chyba tylko zeby był
1/5
8 miesięcy czekania na badania Pct .
Od sierpnia do marca.
Dodaj opinię

Adres:

Garbary 15, Poznań Stare Miasto

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa: