Wizja v Diagnostyka Medyczna

Okólna 181
Łódź-Bałuty
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Świadczenia rezonansu magnetycznego
Rezonans Magnetyczny
17 dni help 42 617 24 13
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-20:00
WT10:30-20:00
ŚRnieczynne
CZ10:30-20:00
PTnieczynne
SO08:00-16:00
Świadczenia tomografii komputerowej
Tomografia (TK)
20 dni help (042)617 24 13 +48 500 296 489
Godziny otwarcia:
PN08:00-16:00
WT08:00-16:00
ŚR10:30-18:00
CZ08:00-16:00
PT08:00-16:00

Opinie o Wizja v Diagnostyka Medyczna

Dodaj opinię
5/5
Miłe i kompetentne rejestratorki odpowiedziały mi na wszystkie pytania przed badaniem,przyjazna atmosfera .
Jestem zadowolona i polecam.
5/5
Profesjonalne podejście do pacjenta, miła i kompetentna obsługa. Naprawdę serdecznie polecam. Jedyny mankament to odległość od centrum miasta ale warto.
5/5
Bardzo miłe profesjonalne podejście do pacjenta.
Miłe sympatyczne Panie rejestratorki mające dużą
wiedze i kompetencje.Pacjent czuje się dowartościowany
a nie jak intruz.Doskonała organizacja pracy.
Telefony odbierane od ręki i już przez telefon wyczuwa się
tą miłą sympatyczną atmosferę. Gorąco polecam .
5/5
Świetny kontakt, szybki odbiór telefonu. Pani przyjmująca telefon kompetentna, miła i wszystko wyjaśniająca. Do innych placówek nie udało mi się dodzwonić (około 5-ciu).
1/5
Właśnie wróciłam z rezonansu w Wizji V na Okólnej w Łodzi. Moje badanie, mimo że zapłaciłam za nie z własnej kieszeni, nie było tak sympatyczne i profesjonalne jak w powyższych komentarzach. Technik przeprowadzająca badanie przeczytała sporządzony przeze mnie opis, wiedziała więc ile mam lat i co mi dolega. Już w pomieszczeniu bez słowa wręczyła sygnalizator do ręki, nałożyła słuchawki i zniknęła. Dosłownie. Od razu bowiem jak tylko znalazłam się w tubie zaczęłam krzyczeć i wciskać sygnalizator. Bezskutecznie. Przez 15 minut byłam pozostawiona bez żadnej opieki. Nikt nie reagował na sygnalizator. W tubie nastawiona była maksymalnie wentylacja. Strumień lodowatego powietrza skierowany był na moją głowę. Wywoływał u mnie potworny ból. Naciskałam sygnalizator. Żadnej reakcji. Po zakończeniu badania wreszcie zjawiła się Techniczka. Okazało się, że sygnalizator był rozłączony, mogłam więc wciskać bez końca. A wiatraczek nastawiła, gdyż chłopakowi, który miał wykonywane badanie przede mną, było duszno. Widać nie zauważyła, że nie jestem chłopakiem, tylko dojrzałą kobietą. Nie ma też świadomości, że przy moich dolegliwościach wychłodzenie (i to za pomocą lodowatego strumienia powietrza) ma bardzo negatywne reperkusje. Tylko w takim razie dlaczego wykonuje taką pracę? Teraz jeszcze z duszą na ramieniu będę czekała na opis i opinię lekarza o obrazie. Jeśli coś będzie nie tak, to lekką ręką dwa tygodnie więcej bólu i mojego cierpienia. Z badania wróciłam z migreną wywołaną przez nawiew. Nawiew też spowodował, że jeszcze silniej odczuwam dolegliwości, z którymi pojechałam na badanie. Z powyższych względów nie polecam zatem badań w Wizji V, szczególnie na Okólnej w Łodzi.

PS. Na stronie internetowej firmy Wizja V nie można też znaleźć informacji o siedzibie głównej ani namiarów na sekretariat. Trudno to nazwać unijnymi standardami, a unijną flagę prezentują na stronie głównej w internecie.
4/5
Ja wykonywałam tam rezonans magnetyczny już dawno, ale mam podobne odczucia. Panie rejestratorki niezwykle kompetentne, uczynne i pomocne.
Obsługa badania to była dość opryskliwa, mrukliwa kobieta. Zero empatii. Niechęć do pacjenta. Każdej sekundy było jej szkoda. Pogania i warczy. Pamiętam dotąd. Na szczęście badanie wyszło i było pomocne w diagnozie. Oby teraz pracował tam ktoś inny, bo znowu wybieram się na badania.
4/5
Ja wykonywałam tam rezonans magnetyczny już dawno, ale mam podobne odczucia. Panie rejestratorki niezwykle kompetentne, uczynne i pomocne.
Obsługa badania to była dość opryskliwa, mrukliwa kobieta. Zero empatii. Niechęć do pacjenta. Każdej sekundy było jej szkoda. Pogania i warczy. Pamiętam dotąd. Na szczęście badanie wyszło i było pomocne w diagnozie. Oby teraz pracował tam ktoś inny, bo znowu wybieram się na badania.
Badanie było płatne
5/5
Jestem zachwycona profesjonalizmem personelu Wizja V. Szybko, sprawnie i bez żadnych komplikacji. Naprawdę gratuluje wszystkim i bardzo dziękuję.
5/5
Potrzebowałam pilnie wykonać badanie rezonansu magnetycznego głowy. Nie ukrywam że sam fakt badania był dla mnie ciężki, napisałam do nich na Facebooku i po błyskawicznej odpowiedzi, skontaktowałam się z rejestracją i umówiłam na badanie w ciągu tygodnia.
Samo badanie przebiegło sprawnie, najpierw wypełniłam ankietę, później Pani technik wszystko mi wyjaśniła i wjechałam do tuby.
Badanie samo w sobie bezbolesne. Na wynik czekałam około tygodnia. Po rozmowie z moim lekarzem prowadzącym okazało się że nie mogłam lepiej trafić - jeśli chodzi o sposób przeprowadzonego badania oraz opis.

Polecam.
Dodaj opinię

Adres:

Okólna 181, Łódź-Bałuty

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa: