Opinie o Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Bogumiła Feliniak, Ewa Jaworska, Bożena Kiszewska
Dodaj opinię
bolo
1/5
08-10-2024 20:03
Miarą człowieczeństwa – zarówno jednostek, jak i całego społeczeństwa – jest stosunek do najsłabszych, do tych, którzy nie są w stanie żyć sami, bez pomocy innych. Ci najsłabsi to z pewnością ludzie w początkowym i końcowym okresie życia, całkowicie skazani na innych , w ZOL Turek o ty się zapomina , liczy się tylko biznes , a pacjent to kolejny dochód , w związku z duży zapotrzebowanie na opiekę (oczekiwanie na miejsce ) nie szanuje się podopiecznych , brak przewijania , zmiany pampersów w razie potrzeby , wprowadzenie wizyt w określonych godzinach to tylko ułatwianie sobie pracy , ( nikt nie patrzy na ręce ) ,będąc na takich odwiedzinach słyszałem prze 2 godziny wołanie pacjenta "wody" i nikt nie sprawdził o co chodzi , aż strach pomyśleć co się dzieje za zamkniętymi drzwiami , jeszcze wiele mógł bym pisać , brak dzwonków ( wyłączone ) nie pozwala przywołać pomocy , po zobaczeniu zaistniałej sytuacji rozważam złożenie skargi do Starostwa , Szpitala i NFZ na traktowanie pacjentów , rozumiem że biznes to biznes , ale nie ze szkodą dla podopiecznych nie polecam nikomu tego zakładu ,
Jan
5/5
21-10-2024 20:08
Bardzo serdecznie mogę polecić, w zakładzie przebywał mój wuja, Fachowa i kompleksowa obsługa, sprawny kontakt, życzliwy i uprzejmy personel.
Joanna
5/5
22-10-2024 12:34
Wszystko profesjonalne i godne polecenia.
Paweł
5/5
22-10-2024 22:05
Miejsce godne zaufania, polecam !
KRYSTYNA
1/5
29-04-2025 14:50
W tym ośrodku przebywał mój ojciec
Zero zainteresowania pacjentem
tak jak opisał to jakiś pan liczy się tylko biznes.
Pielęgniarki skupione tylko na sobie ,pacjenci wołający o wodę czy zmiane pamersa sa głuche ..udają ,że nie słyszą .Zamykają sie w swoim pokoju..gdyby nie rodziny przychodzące i pomagające osobom leżącym obok nie pomogli to by nie jeden przez cały dzień nie dostał szklanki wody czy by leżał cały dzien w jednej pozycji- a potem zdziwienie ,że odleżyny pacjent ma.
Bardzo wiele można by było pisac na temat tego osrodka
Było miło i wiele obiecano w dniu przyjęcia pacjenta a potem tylko rozczarowanie.
Nie polecam.
Mira
1/5
13-10-2025 11:08
Są tu dwie negatywne opinie i ja potwierdzam że są zgodne z prawdą
Miała być medyczna opieka 24 godz na dobę. Nie ma.dwa , trzy łóżka w pokoju , jest pięć i tak można wyliczać
Ochy i achy przed przyjęciem a potem wielkie rozczarowanie
Nie polecam definitywnie
Zero zainteresowania pacjentem
tak jak opisał to jakiś pan liczy się tylko biznes.
Pielęgniarki skupione tylko na sobie ,pacjenci wołający o wodę czy zmiane pamersa sa głuche ..udają ,że nie słyszą .Zamykają sie w swoim pokoju..gdyby nie rodziny przychodzące i pomagające osobom leżącym obok nie pomogli to by nie jeden przez cały dzień nie dostał szklanki wody czy by leżał cały dzien w jednej pozycji- a potem zdziwienie ,że odleżyny pacjent ma.
Bardzo wiele można by było pisac na temat tego osrodka
Było miło i wiele obiecano w dniu przyjęcia pacjenta a potem tylko rozczarowanie.
Nie polecam.
Miała być medyczna opieka 24 godz na dobę. Nie ma.dwa , trzy łóżka w pokoju , jest pięć i tak można wyliczać
Ochy i achy przed przyjęciem a potem wielkie rozczarowanie
Nie polecam definitywnie