Jestem bardzo zadowolona z opieki i podejścia do pacjenta jak i do rodziny.Pełen profesjonalizm personelu .
Anna
5/5
12-10-2022 23:06
Otwartość na drugiego człowieka oraz życzliwość. Miejsce dające pewność, że pacjent będzie dobrze zaopiekowany.
Bogusław
5/5
20-05-2024 10:31
Chciałbym podzielić się opinią o Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym w Janowie Lubelskim. Od dwóch lat opiekują się moją mamą. Bardzo profesjonalna opieka, doskonały kontakt z personelem, zarówno pacjenta jak i rodziny. Ośrodek czysty, wręcz pachnący czystością, posiłki urozmaicone.
Personel zawsze pomocny w udzielaniu wszelkich informacji o pacjencie. Wyjątkową osobą jest Pani kierownik Elżbieta Woźniak, dbająca o podopiecznych, pomocna w każdej sytuacji.
Ośrodek po remoncie zyskał nowy, schludny wygląd.
Polecam ten Zakład jako miejsce z najlepszą opieką.
Personel zawsze pomocny w udzielaniu wszelkich informacji o pacjencie. Wyjątkową osobą jest Pani kierownik Elżbieta Woźniak, dbająca o podopiecznych, pomocna w każdej sytuacji.
Ośrodek po remoncie zyskał nowy, schludny wygląd.
Polecam ten Zakład jako miejsce z najlepszą opieką.