1 Sierpnia 36a
Warszawa
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
99 dni 22 224 15 07
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR06:00-18:00,21:00-22:00
CZ08:00-18:00,21:00-22:00
PT06:30-18:00
Poradnia chirurgii stomatologicznej
Chirurg stomatolog
80 dni 22 846 14 36
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT08:00-14:00
ŚR13:00-19:00
CZ08:00-14:00
PTnieczynne
Poradnia neurologiczna
Neurolog
175 dni 22 167 27 00, 22 167 27 01
Godziny otwarcia:
PN08:00-13:00
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PTnieczynne
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
2 dni 22 846 29 41
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT09:00-14:00
ŚR08:00-12:00
CZ14:00-18:00
PTnieczynne
Poradnia rehabilitacyjna
Rehabilitacja
93 dni 22 846 29 41
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WTnieczynne
ŚR12:00-13:30,19:30-21:00
CZ13:00-18:00,19:30-21:00
PTnieczynne
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
57 dni 22 846 14 36
Godziny otwarcia:
PN13:00-19:30
WT12:30-19:30
ŚR08:00-14:00,14:30-17:30
CZ07:00-13:00,14:30-17:30
PT07:00-14:00,14:30-19:00
Zakład/ośrodek rehabilitacji leczniczej dziennej
Rehabilitacja
42 dni 22 224 15 07
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR07:00-19:30
CZ07:00-19:30
PT08:00-18:00
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza POZ
22 846 29 41
Godziny otwarcia:
PN07:30-20:00
WT07:30-20:00
ŚR07:30-19:30
CZ07:30-20:00
PT07:30-20:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowo-Rodzinnej
22 225 27 43
Godziny otwarcia:
PN07:00-19:00
WT07:00-19:00
ŚR07:00-19:00
CZ07:00-19:00
PT07:00-19:00
Położna POZ
Gabinet Położnej Środowiskowo-Rodzinnej
22 846 29 41
Godziny otwarcia:
PN08:00-19:00
WT08:00-19:30
ŚR08:00-19:30
CZ08:00-19:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia Lekarza POZ
22 846 29 41
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowo-Rodzinnej
22 225 27 43
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia Ginekologiczno-Położnicza
22 846 29 41

Opinie o ZOZ Warszawa Bemowo-Włochy

Dodaj opinię
1/5
Do neurologa nie luty tylko koniec kwietnia.Bardzo nie sympatyczna osoba w recepcji ,widocznie pracuje za karę
5/5
Pani Chirurg Stomatolog dr Malejczyk - konkretny fachowiec- bardzo polecam, pewna, sprawna ręka- pocieszenie i poczucie humoru w gratisie:)
5/5
Poradnia chirurgii stomatologicznej super! Dr Malejczyk- pełen profesjonalizm. Razem z Panią, która z Nią tam pracuje super zespół. Burzą mit, że jak "na NFZ" to źle... To również opinia innych osób, które czekały pod gabinetem.
5/5
Również polecam wizyty u dr Jolanta Malejczyk, która jest stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem i potrafi obchodzić się z pacjententami. Mi dr Malejczyk usuwała ósemkę górną, która nie była wyrznięta i była umiejscowiona głęboko, za korzeniem siódemki.
Zabieg trwał 1,5h nie był przyjemny, jednak zakończonył się pomyślnie i bez wielkiego bólu.
5/5
Panie z gabinetu chirurgii stomatologicznej na ul.1 -go sierpnia tzn dr Malejczyk i Pani asystentka to cudowne osoby. Dwa dni temu miałam wykonaną w tym gabinecie ekstrakcje dolnej ósemki. Zgłosiłam się z dużym bólem zęba i pomimo tego że nie byłam zapisana a grafik bardzo napięty Panie znalazły czas aby się mną zająć. Wielkie podziękowania za to że nie zostałam odesłana z bolącym zębem do domu. Obie Panie okazały mi tyle życzliwości i empatii że starczyło by na kilku pacjentów takich przerażonych i obolałych jak ja przed wizytą w tego rodzaju gabinecie.
1/5
To ja mam inne doświadczenie niż pisząca moja poprzedniczka. Właśnie byłam - a dokładnie 18 grudnia 2019 r. w przychodni, którą mi poleciła moja stomatolog. Szłam po pracy z bólem ósemki (na przeciwbólowych proszkach) z nadzieją, że za chwilę będę miała ją wyrwaną. Tymczasem Pani asystentka, mało tego ze nakrzyczała, iż późno przyszłam (a godz. była około 17.10), a na wyjaśnienie, ze po pracy jestem, stwierdziła, że "każdy pracuje", po czym wysłała mnie na ostry dyżur i zamknęła drzwi. Byłam tak zbaraniała, ze nawet nie spytałam o nazwisko tej pani, bo mam zamiar napisać skargę
1/5
Za każdym razem, kiedy próbuję się zarejestrować dostaję odpowiedź, że już nie ma miejsc i powinnam zadzwonić wcześniej. Po pół godziny od otwarcia rejestracji nie istnieje już możliwość, aby zapisać się do lekarza POZ. Jak człowiek naprawdę potrzebuje tej pomocy to z tamtąd jej na pewno nie otrzyma.
1/5
Termin do lekarza POZ dzwoniac rano w pon.na piątek.Osoba umawia na teleporade po czym w piatek dowiaduje się że to była stacjonarna.Tak po tygodniu samemu można się wyleczyc
1/5
Pani przez telefon była arogancka i zbędne komentarze jakieś swoje dawała, które nie były na miejscu. Od razh podziękowałam, jeśli na starcie jest tak nieprzyjemnie to podziękuję za leczenie w tej placówce.
1/5
Pani przez telefon była arogancka i zbędne komentarze jakieś swoje dawała, które nie były na miejscu. Od razh podziękowałam, jeśli na starcie jest tak nieprzyjemnie to podziękuję za leczenie w tej placówce. Jeśli pracuje Pani za karę proszę zwolnić miejsce osobie która to doceni i poszukać gdzieś pracy gdzie nie ma Pani styczności z ludźmi. To nie pierwszy raz
5/5
Na wizytę u chirurga stomatologa czeka się co prawda 3 miesiące, ale warto. Pani doktor bardzo sympatyczna i konkretna. Z tego co zauważyłam czekając na swoją wizytę przed gabinetem to przyjmowani są również pacjenci z bólem (bez zapisu), więc duży plus, że otrzymują pomoc, a nie są odsyłani.
1/5
Pani doktor neurolog zajmuje się swoimi sprawami podczas wizyt, a pacjent czeka....
1/5
Pan sadynica chyba już nie chce pracować. Byłam zapisana przez internet, zarejestrowałam się na recepcji. A pan mówię ze moja wizyta nie potwierdzone. A kiedy ja pójdę na recepcje i wrócę to już będzie nie moja godzina …..
5/5
Wspaniałe dwie Panie w gabinecie stomatologicznym. Dzisiaj odbyła się moja trzecia wizyta u dr Jolanty Malejczyk. Nie dziwię się, że do Pani doktor są długie kolejki bo to perfekcyjny chirurg z powołania, który czyni cuda. Serdecznie polecam.
5/5
Jak dla mnie rewelacja wszystko pozytywnie panie bardzo przesympatyczne nie trafiłem na żadnego pana więc może dlatego czytając inne opinie ale chirurgia stomatologii i pielęgniarka oraz doktor która tam przyjmuje dla mnie rewelacja.
1/5
Byłem u p. Irminy z Ukrainy, jestem bardzo niezadowolony. Wizyta trwała 5 min i pani powiedziała że nic mi nie jest, a miałem 39•gorączki i dreszcze po całym ciele, stwierdziła że to od pogody i kazała wziasc jakieś witaminy. Widać że w Ukrainie każdy może zostać lekarzem
2/5
Rehabilitacja ogólnie sprawna. Niemiłe tylko 2 panie z obsługi: pani Dorota zachowuje się jak dyrektor z PRL, obcesowa, krzykliwa i pani z różowymi włosami, która pracuje jakby za karę.
1/5
Ciężko wystawić jedną opinię dla całej przychodni. O ile Pani Weles jest super lekarzem z niecodziennym jak na obecne standardy zainteresowaniem co do stanu zdrowia, to pediatria... kompletne dno...

Panie kompletnie pomyliły podejście do noworodka i ich rodziców z taśmą produkcyjną w fabryce.

Począwszy od "wizyty patronażowej", która powinna nazywać się "wizytą szczepienną" (95% wizyty tego dotyczyło). W mojej ocenie Pani Figiel-Nuńez jest wyzbyta empatii i jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem, która jest nastawiona na minimum zaangażowania.

Po czasie umówiliśmy się z 7 tygodniowym niemowlakiem na szczepienie w bezpiecznym czasie tak, aby nie było wówczas chorych dzieci. Po wyjściu z gabinetu czekała tam ... trójka zakatarzonych dzieci czekających na wizytę. Niemowlę po dwóch szczepionkach miało kontakt z chorymi dziećmi, które czekały na korytarzu. Takie zachowanie nigdy nie powinno mieć miejsca i świadczy o nieprofesjonalnym i niepoważnym podejściu do pracy oraz powołania, jakim jest ochrona zdrowia.

Może kierownictwo placówki powinno zastanowić się nad jakimś dodatkowym szkoleniem, które zmieni mentalne podejście niektórych z personelu. Aczkolwiek wątpię aby z takim opóźnieniami cokolwiek ono dało.

W normalnych czasach tacy pediatrzy powinni zostać zweryfikowani przez rynek i zająć się czymś innym bo na prawdę... szkoda publicznych środków. Niestety przy takim deficycie lekarzy nawet tak niekompetentni ludzie mogą mieć pacjentów.

Gdyby nie Pani Weles to ta przychodnia nie zasłużyłaby nawet na 1 gwiazdkę.
Dodaj opinię

Adres:

1 Sierpnia 36a, Warszawa Włochy

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa: