1. Prywatnie
  2. Chirurg naczyniowy

Chirurg naczyniowy prywatnie

P
Poznań
2 specjalistów
W
Warszawa
2 specjalistów
Na dzień 13-06-2024 umożliwiamy umówienie wizyty u 4 specjalistów chirurgów naczyniowych przyjmujących prywatnie. Najszybszy dostępny termin jest za 4 dni. Ceny płatnych konsultacji zaczynają się od 299 złotych.

Chirurg naczyniowy prywatnie - co musisz wiedzieć?

Chirurg naczyniowy to lekarz, który zajmuje się leczeniem naczyń krwionośnych. Specjaliści naczyniowi leczą wiele schorzeń związanych z nieprawidłowościami w obrębie naczyń krwionośnych, takich jak żylaki, pajączki, owrzodzenia nóg, ale także zaburzenia erekcji spowodowanych zablokowanymi tętnicami. Chirurg naczyniowy wykonuje w gabinecie prywatnym badania, a także drobne zabiegi. Lekarz zbada naczynia krwionośne nogi i sprawdzi, czy są one prawidłowe. Chirurg naczyniowy może przeprowadzić USG naczyń krwionośnych.

Lekarz może użyć ultradźwięków, aby spojrzeć na naczynia krwionośne i zdiagnozować blokadę. Procedura ta jest bezbolesna i trwa zaledwie kilka minut. Jeśli jednak mają zwężenie, chirurg naczyniowy może wykonać na nich angiogram.

Chirurg naczyniowy może skierować na badania lub zabiegi do szpitala na oddział chirurgii naczyniowej, lub do specjalistycznego szpitala zajmującego się tą dziedziną. Może również zlecić badania takie jak rentgen, aby ocenić przepływ krwi w tętnicach pacjenta.

Chirurg naczyniowy może również wykonywać zabiegi takie jak angioplastyka i stentowanie z użyciem cewnika, pomostowanie tętnic. Głównym zadaniem chirurga naczyniowego jest badanie pacjentów z objawami choroby naczyniowej, takimi jak ból, obrzęk lub chłód w dłoniach lub stopach. Chirurg naczyniowy współpracuje z innymi specjalistami, takimi jak kardiolodzy, neurolodzy i chirurdzy ortopedyczni.

W serwisie znajdziesz również chirurga naczyniowego na NFZ.