1. Prywatnie
  2. Laryngolog

Laryngolog prywatnie

B
Bydgoszcz
2 specjalistów
G
Gdańsk
3 specjalistów
K
Katowice
2 specjalistów
Kraków
5 specjalistów
P
Poznań
3 specjalistów
R
Rzeszów
8 specjalistów
W
Warszawa
10 specjalistów
Na dzień 29-02-2024 umożliwiamy odbycie wizyt u 33 specjalistów laryngologów przyjmujących prywatnie. Najszybszy wolny termin jest dziś. Ceny komercyjnych konsultacji zaczynają się od 265 PLN.

Laryngolog prywatnie - co musisz wiedzieć?

Laryngolog to lekarz diagnozujący i leczący choroby krtani, szyi i narządu głosu. W prywatnym gabinecie lekarz laryngolog wykonuje różne badania, aby zdiagnozować choroby narządów oddechowych i układu słuchowego. Może to obejmować badanie przez laryngoskop, badanie rentgenowskie lub badanie endoskopowe za pomocą endoskopu laryngologicznego. Lekarz laryngolog w prywatnym gabinecie może również wykonywać proste zabiegi chirurgiczne, np. usunięcie migdałków. Laryngolog prywatnie może również wyczyścić ucho z zalegającej woskowiny lub usunąć ciało obce, które dostało się do naszego ucha.

Lekarze laryngolog diagnozuje i leczy choroby głosu, krtani i szyi. Oznacza to, że specjalizuje się w rozpoznawaniu i leczeniu różnych schorzeń, takich jak m.in. choroby gardła (zapalenie gardła i krtani, zapalenie migdałków), zapalenie zatok, choroby ucha (zapalenie ucha, zaleganie woskowiny), choroby krtani, choroby w okolicy szyi, problemy z głosem (zapalenie strun głosowych).

Lekarz laryngolog w przychodni prywatnej będzie pracował z pacjentami indywidualnie, wykonując badania i leczenie zgodnie z ich potrzebami i oczekiwaniami. Podczas badania pacjenta palpacyjnego może wykryć zmiany nowotworowe w obrębie szyi. Laryngolog również może usunąć polipy w nosie.

Podczas wizyty u laryngologa możemy dostać skierowanie na bardziej precyzyjne badania (USG, rezonans magnetyczny), których wynik pomoże lekarzowi w leczeniu oraz postawieniu poprawnej diagnozy.

W serwisie znajdziesz również laryngologa na NFZ.