Świat Przychodni
  1. Lekarze
  2. Śląska Izba Lekarska

Paweł Zbigniew Banasiak

0.0/5
0 opinii
Lubię go!

Paweł Zbigniew Banasiak posiada tytuł lekarza. Jego numer prawa wykonywania zawodu (PWZ) to 2328832. Swoją obecną działalność leczniczą rozpoczął dnia 21-03-2012, działalność ma Numer Identyfikacji Podatkowej: 6342615713. Jego zdobyta specjalizacja to okulistyka.

Powiązane placówki NFZ

  • "Oko-Test" Dorożyński
    Szpitalna 14, Nowy Targ
  • Krapkowickie Centrum Zdrowia
    Os. XXX Lecia 21, Krapkowice
  • Krapkowickie Centrum Zdrowia
    Szkolna 7, Krapkowice
  • NSZOZ "Uro-Laser" Wojciech Zwierzyński i Michał Drozd Lekarska
    Zwycięstwa 1, Sulechów
  • NZOZ "Ars Medica Bis" Lekarska Julian Hucko i Partnerzy
    1 Maja 30, Nowa Sól
  • NZOZ Centrum Lekarskie "Alfa" Ryszard Sędziak i Wspólnicy
    Gustawa Morcinka 16b, Skoczów
  • Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik
    Topolowa 16, Chrzanów
  • Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik
    Henryka Pobożnego 1, Strzelce Opolskie
  • Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik
    Osiedle Konstytucji 3 Maja 28e, Nowa Sól
  • Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik
    Księdza Jerzego Popiełuszki 1, Chrzanów
  • Szpital Powiatowy im. Prałata J. Glowatzkiego w Strzelcach Opolskich
    Opolska 36, Strzelce Opolskie

Opinie o: Paweł Zbigniew Banasiak

Nikt nie wyraził jeszcze opinii na temat tego lekarza. Jeżeli korzystałeś z jego usług, pomóż innym i dodaj swój komentarz.

Szukasz specjalisty na NFZ?

  • Dermatolog
  • Endokrynolog
  • Laryngolog
  • Okulista
  • Ortopeda
  • Rehabilitacja
Pokaż więcej

Najlepsze komentarze

Paweł Łach
Lekarz Paweł Łach powinien się chyba sam najpiew wyleczyć zanim do pracy przyjdzie. Nie obchodzi go dlaczego pacjent się spóźnił 5 minut (wykolejenie tramwaju),
Spóźniony 5 minut
06-11-2024 13:45
1/5
Joanna Cieszyńska
Serdecznie polecam dr. Joannę Cieszynska która jest specjalistą w swojej dziedzinie. Profesjonalne podejście, wiedza i cierpliwość sprawiają, że pacjent czuje
Hanna
20-03-2025 18:24
5/5
Justyna Jasionowska
Bardzo przystępna i kompetentna pani doktor. Bardzo mi pomogła. Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Poświęca dużo czasu żeby wysłuchać pacjenta. Bardzo polecam.
Lidia
04-12-2025 09:28
5/5
  • artykuły
  • polityka prywatności
  • regulamin
  • blog
  • kontakt