1. Lekarze
  2. Izba Lekarska w Krakowie

Sergii Derevianko

Sergii Derevianko uzyskał tytuł lekarza. Jego numer prawa wykonywania zawodu (PWZ) to 3480477. Swoją obecną działalność leczniczą otworzył dnia 23-06-2020, firma ma numer NIP: 6762525483. Sergii Derevianko posiada specjalizacje: otolaryngologia, otorynolaryngologia. Wg informacji z dnia 07-05-2024 lekarz ma uprawnienia ZUS do wystawiania zaświadczeń lekarskich (np. zwolnień lekarskich).

Opinie o: Sergii Derevianko

Dodaj opinię
Przemek
1/5
20-10-2025 15:11
Totalna olewka pacjenta.
Od kilku miesięcy miałem problem z intensywnym kaszlem. Pierwszy etap leczenia, pulmonolodzy.
Ale po ykonanych tomografii klatki piersiowej, spirometrii oraz konsultacja ze specjalistami stwierdzono ze problem jest laryngologiczny. Zatoki, spływająca wydzielina.
Poszedłem wiec to tego "lekarza" z zaleceniami od pulmonologa, z listą środków farmakologicznych ktore otrzymałem, opisałem dokładnie swój problem, opisałem również uczucie ciśnienia w skroniach, oczodołach, że od kilku miesięcy po gardle spływa mi olbrzymią ilość wydzieliny z nosa, o problemach z oddychaniem przez nos, a gosc totalnie olał temat. Najważniejsze co usłyszałem to najlepiej zeby przyjsc na drugą wizytę na endoskopia i od razu podal cennik. Tyle to mi wcześnie pulmonolodzy powiedzieli.
Omijajcie faceta szerokim łukiem.
Ania
5/5
07-03-2026 21:26
Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta, pelne zaangazowanie. Nigdy nie bylam u lepszego laryngologa. Goraco polecam.
Kinga
5/5
13-03-2026 22:39
Serdecznie polecam. Wizyta przebiegła w miłej i profesjonalnej atmosferze. Lekarz dokładnie wysłuchał mojego problemu i wszystko jasno wyjaśnił. Widać duże doświadczenie i zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka kompetentnego specjalisty.
Anna
1/5
14-04-2026 15:19
Przykro mi, ale nie dodam dobrej opinii. Zglosilam sie do tego lekarza (a raczej mnie do niego zgloszono)w lutym 2026 na konsultacje z zatkanymi uszami. Bardzo slabe zainteresowanie problemem - PLUKANIE USZU WYKONANE NIEPROFESJONALNIE - BEZ PODANIA CZEGOKOLWIEK DO OSUSZENIA USZU PO WLANIU DO NICH WODY. MUSIALAM SAMA SZUKAC W TOREBCE CHUSTECZKI....
Po zabiegu, lakoniczne uwagi - zapisal krople do uszu i tyle. Nic nie pomoglo. Juz drugi miesiac sie mecze, teraz szukam juz powaznego laryngologa. Pojawil sie niedosluch.
Anna
1/5
14-04-2026 15:32
Przykro mi, ale nie dodam dobrej opinii. Zglosilam sie do tego lekarza (a raczej mnie do niego zgloszono)w lutym 2026 na konsultacje z zatkanymi uszami. Bardzo slabe zainteresowanie problemem - PLUKANIE USZU WYKONANE NIEPROFESJONALNIE - BEZ PODANIA CZEGOKOLWIEK DO OSUSZENIA USZU PO WLANIU DO NICH WODY. MUSIALAM SAMA SZUKAC W TOREBCE CHUSTECZKI....
Po zabiegu, lakoniczne uwagi - zapisal krople do uszu i tyle. Nic nie pomoglo. Juz drugi miesiac sie mecze, teraz szukam juz powaznego laryngologa. Pojawil sie niedosluch.
Karolina
5/5
20-05-2026 00:18
Bardzo polecam Pana Doktora, bylam z corka ktorej dr robil endoskopie. Bardzo ciezkie dla dziecka badanie przebieglo bardzo sprawnie, prawie bezbolesnie i skutecznie. Od razu widac doswiadczenie doktora.
Dodaj opinię