1. Lekarze
  2. Wielkopolska Izba Lekarska

Patryk Daniel Romaszkiewicz

Patryk Daniel Romaszkiewicz posiada tytuł lekarza. Jego numer prawa wykonywania zawodu (PWZ) to 3693922. Swoją obecną działalność leczniczą rozpoczął dnia 01-05-2018, działalność ma Numer Identyfikacji Podatkowej: 8942272547. Jego zdobyta specjalizacja to specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu specjalista rehabilitacji medycznej. Wg danych z dnia 07-05-2024 lekarz ma uprawnienia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych do przygotowania zaświadczeń lekarskich (np. zwolnień L4).

Opinie o: Patryk Daniel Romaszkiewicz

Dodaj opinię
Joanna
5/5
27-06-2023 09:41
W dniu 21 czerwca 2023 r. przyjechałam do Bystrzyckiego Centrum Zdrowia na oddział Chirurgii Jednego Dnia. Na zabieg operacyjny czekałam zaledwie tydzień, choć był wykonywany w ramach NFZ. Chodziło o złożenie i ześrubowanie złamanej kości śródstopia, która dodatkowo uległa przemieszczeniu. Złamanie trudne, jak to określił lekarz, dr Patryk Romaszkiewicz, gdy przybyłam do Ambulatorium Urazowego "Dobrzyńska" (12.06). Pan doktor wysłuchał, obejrzał, zlecił rtg, które było od ręki, po czym odradził gips jako mało skuteczny i zaproponował zabieg operacyjny w Bystrzycy. Tam też mnie operował. Podejście do pacjenta profesjonalne, z poczuciem humoru (z wytłumaczeniem tego, co się za chwilę wydarzy, jak należy postępować po operacji, z odpowiadaniem na pytania), szybko i sprawnie przeprowadzona operacja w znieczuleniu miejscowym. Atmosfera podczas pobytu przemiła. Bardzo troskliwa, empatyczna opieka Pań Pielęgniarek - Agnieszki, Małgorzaty i (chyba) Katarzyny i pozostałego personelu medycznego. Sale schludne, czyste. Jestem bardzo wdzięczna za operację, opiekę i zbudowana podejściem do pacjenta oraz do osób mu towarzyszących :) Noga się szybko goi, miejsce szycia wygląda bardzo estetycznie. Pan doktor na wszelkie pytania odpowiada w trakcie rekonwalescencji, udostępniając pacjentowi swój nr telefonu! Szczerze polecam! I dziękuję z całego serca!
Kazimierz Korolczuk
5/5
27-11-2023 02:56
W czasach kiedy o polskiej służbie zdrowia nie mówi się najlepiej, ja właśnie doświadczyłem profesjonalizmu i opieki lekarskiej, które przywracają wiarę i w lekarzy, i w szpitale.

Od lat cierpiałem potworne bóle z powodu zarwanych ścięgien okolic stawu ramienno-łopatkowego. Lekarz prowadząca wciąż zwodziła mnie stwierdzeniem, że wszystko samo się zagoi. To było nie do wytrzymania, dlatego zdecydowalem się zmienić lekarza.
Trafiłem wtedy do gabinetu dra Patryka Romaszkiewicza i od samego początku byłem zachwycony Jego podejściem do pacjenta, wyjątkową dokładnością, wielkim zaangażowaniem. Naprawdę wnikliwie przeanalizował moje dotychczasowe badania, wykonał USG, postawił diagnozę i zaproponował operację. Dr Romaszkiewicz dał mi szansę na powrót do sprawności i życie bez bólu.

Trzy miesiące później 21 listopada 2023 r w Szpitalu w Bystrzycy Kłodzkiej, na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Zespole Chirurgii Jednego Dnia, odbyła się moja operacja. Dr Romaszkiewicz zajął się kompleksowo rekonstrukcją ścięgien a opieka przed i po zabiegu była wyjątkowa. Oddany pacjentowi zespół, pełen empatii, wspierający, skrupulatny, przemiły - czułem się po prostu jak w domu.

Dlatego z pełnym przekonaniem i z całego serca polecam leczenie u dra Romaszkiewicza. Jego fachowa wiedza i doświadczenie pomogą każdemu, kto zmaga się z takimi schorzeniami jak ja.
Piotr
1/5
27-05-2024 07:29
Omijać szerokim łukiem. Kompetencje tego "doktora" są bliskie zeru. Nie dość, że wizyta przełożona o 2 tygodnie, to jeszcze się spóźnił 2 godziny. Lekarz zakatarzony, chusteczki walające się po biurku, bez rękawiczek, bez maseczki itp.
Poszedłem do "doktora", z prześwietleniem kręgosłupa (z potocznie zwaną rwą kulszową), zwężenie międzykręgowe uciskające nerwy. Pomimo silnych tabletek przeciwbólowych, czekałem z bólem, na stojąco. Na samym początku wizyty, lekarz zauważył, że drga mi noga z bólu. Po czym stwierdził, że nadużywam alkoholu... Jestem osobą nie pijącą, mającą 3 miesięczne dziecko.
Powiedział, żeby pokazać gdzie boli. Odpowiedziałem ze od kręgosłupa, przez całą lewą nogę, aż do kostki. To kazał mi pokazać, a nie mówić.
Badanie - kpina
Zaczął mi wykrecać nogę, widział, że to bolało, ale stwierdził, że nic mi nie jest. Po czym zabrał sie za USG. Polegało to na sprawdzeniu kolan... A nie kręgosłupa... Po czym, nic mi nie jest, a cytuję: problem leży gdzie indziej...
Na moje pytanie, czy da mi skierowanie na rezonans, odpowiedział: "Dam do neurologa, a on stwierdzi czy zrobić ci rezonans głowy czy nie". Jaki rezonans głowy?! Ja tu z bólem kręgosłupa... "To może zleci też rezonans pleców... Dam panu kartkę z ćwiczeniami na plecy..."
Sprawa trafia do Rzecznika Praw Pacjenta.
Mam nadzieję, że nikt już nie natrafi na takiego "doktora". Poprostu brak słów.
MS
1/5
06-06-2024 07:22
Niestety z przykrością muszę napisać o swoich przykrych doświadczeniach po wizycie u Doktora.Doktor potraktował mnie bardziej źle do tego stopnia, że cala się trzęsłam po wyjściu i popłakałam, bo cały czas były pretensje nieuzasadnione, podniesiony ton, negowanie wszystkiego co mówię takie odnosiłam wrażenie! Bardzo przykre doświadczenie! Nie polecam wręcz odradzam :(
Dodaj opinię