1. Lekarze
  2. Izba Lekarska w Łodzi

Przemysław Andrzej Bralewski

Przemysław Andrzej Bralewski zdobył tytuł lekarza. Jego numer prawa wykonywania zawodu (PWZ) to 8471338. Swoją obecną działalność leczniczą otworzył dnia 27-12-2018, firma ma numer NIP: 7261686371. Jego zdobyta specjalizacja to ortopedia i traumatologia i st.

Powiązane placówki NFZ

Opinie o: Przemysław Andrzej Bralewski

Dodaj opinię
Krystyna B
5/5
09-02-2021 01:33
Dziękuję dr Bralewskiemu za cudowną opiekę. Poświęca dużo uwagi, jest dociepliwy, pomocny, nie zostawił mnie z problemem, dociekał aż znalazł powód bólu stopy Nie żałuję ani jednej złotówki za wizyty. Do tego pomógł dobrać ortezę. Jestem mu bardzo wdzięczna, to mój Doktor i nie zmienię na innego
R.A
1/5
23-11-2022 16:45
Niestety nie doczekaliśmy się sprawiedliwości i wyroku skazującego. Mam nadzieję że piekło jednak istnieje i tam też trafił ten ...ktoś , bo czowiekiem go nie nazwę.
Punisher
5/5
24-11-2022 22:11
Największy wzór człowieka jakiego znałem, wiele osób nauczył sztuk walki, pływania, jazdy na nartach, survivalu, Bush craftingu, wszelkich cech szlachetnych charakteru.
Wspaniały lekarz, ojciec, mąż, przyjaciel, drużynowy 26 ŁDH w stopniu podharcmistrza( Jedyna właściwa i prawdziwa drużyna jaką stworzył i prowadził) . Znaliśmy go od późnych lat 80 tych. Niestety w czasach obecnych w Zgierzu podjął się ponownie prowadzenia drużyny, psełdodrużyny, złożonej w większości ze zdrajców i ludzi którzy postanowili go wykorzystać i zniszczyć co doprowadziło do zawału, oraz zgonu. Zawsze wychodził z założenia że każdy dobry uczynek, okupiony jest cierpieniem. Będziemy cię Zawisza zawsze pamiętać takim jakim byłeś naprawdę, oraz wszystko to czego nas nauczyłeś.
Was, tych co postanowiliście go zniszczyć, również będziemy pamiętać!
Tak jak zawsze mówił.....
Jutro znowu wzejdzie słońce i ogrzeje cały świat!
Spoczywaj w pokoju!
26ŁHD - I am the legion
1/5
27-01-2023 21:57
"Zawisza Czarny" - rycerz, na którym zawsze można było polegać. Szkoda, że nasz drużynowy był po prostu pedofilem wykorzystującym dzieci głównie z biednych domów. Nie wystarczało mu zwykłe wykorzystywanie, lubował się jeszcze w przemocy. Niejeden z nas nosi do dziś ślady "prób".
Całe szczęście, że Ziemia nie musi już nosić tego potwora. Jest już w piekle gdzie jego miejsce.
Jedynie co zostało to napluć na jego grób.
Dodaj opinię