1. Lekarze
  2. Izba Lekarska w Warszawie

Jacek Krzysztof Albiński

Jacek Krzysztof Albiński posiada tytuł lekarza. Jego numer prawa wykonywania zawodu (PWZ) to 8953574. Swoją obecną działalność leczniczą otworzył dnia 25-10-2000, firma ma numer NIP: 5262363226. Jacek Krzysztof Albiński zdobył specjalizacje: chirurgia ogólna, chirurgia onkologiczna.

Opinie o: Jacek Krzysztof Albiński

Dodaj opinię
Małgorzata
1/5
07-03-2023 19:51
Lekarz traktuje wykonywane zabiegi kolonoskopii rutynowo. Może nawet rutynowo to nie jest zbyt dobre określenie. Bardziej pasuje - maszynowo lub jakby pracował na taśmie produkcyjnej. Nie rozmawia z pacjentem przed. Nie czyta wypełnionych dokumentów. Gdy zadaje się pytania, to traktowane jest to obcesowo i jako naruszenie aureoli eksperta czy całego procesu, który powinien przebiegać sprawnie i szybko i gdzie pacjent i jego wątpliwości i obawy i pytania przeszkadzają i zaburzają. Jak pacjent mu podpadnie, potrafi niemile się o nim wyrażać , myśląc, że pacjent nie słyszy bo jest w narkozie. Negatywne nastawienie ma też wpływ na badanie i jego przebieg. Sama słyszałam, jak mówił, że mnie nie lubi, więc czegoś tam nie zrobi. Opis badania lakoniczny i pokazujący zupełnie inny stan niż zdiagnozowany wcześniej w innej placówce. Bardzo niemiłe doświadczenie i myślę, że również niebezpieczne dla pacjenta.
Ignac
2/5
14-03-2023 19:14
Lekarz ma widzę ale podejście do pacjenta średnie. Wydaje mu się, że wszyscy powinni
wiedzieć wszystko o medycynie. Nie rozumie, że pacjent może się po prostu zwyczajnie bać.
Kiedyś miałem mieć wykonywany przez niego zabieg. Ze zdziwieniem a nawet mam wrażenie ze zdenerwowaniem reagował na moje pytania. W efekcie zrezygnowałem z zabiegu. Nie polecam.
Krzysztof
1/5
11-06-2023 19:35
Miałem kontakt z p. "doktorem". Brak zrozumienia pacjenta i przekonanie tego pana (moje subiektywne odczucie), że jest cudotwórcą. Operacja po której trzeba pozostać w szpitalu minimum 24h według tego pan wymaga jedynie 6h pobytu. Bez komentarza ......