Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed NZOZ

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Wiktorii Wiedeńskiej 9a
Warszawa
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed NZOZ

Dodaj opinię
1/5
Bardzo nieprzyjemne Panie rejestratorski, burkliwym tonem odpowiadają łaskawie na zadane pytania. Można się zniechęcić umawiając się już na wizytę.
5/5
Bardzo kulturalny i miły lekarz. Krótka kolejka (gdy wizyta w godzinach popołudniowych) lub wizyta z dnia na dzień gdy wizyta w godzinach dopołudniowych.

Trafiłam na bardzo uprzejmą rejestratorkę. Jestem bardzo zadowolona.
1/5
beznadziejne kobiety które pracują w recepcji, chamskie i wulgarne. DNO
5/5
Profesjonalna klinika,fachowa diagnostyka.Krótki termin oczekiwania na wizyty ,panie w rejestracji bardzo uprzejme,nie wiem skąd te negatywy ja leczę się już jakiś czas i nigdy nie byłam potraktowana nieodpowiednio, a też zadawałam pytania paniom w rejestracji jestem osobą dociekliwą .Polecam tę klinikę.
5/5
Bardzo miła, uprzejma i kompetentna Pani w recepcji. Miła atmosfera w przychodni.
1/5
Przeżyłam horror przy zdjęciu szwów z głowy miałam wrażenie ze pielegniarka robiła to pierwszy raz ból straszny jakby wiercila mi w głowie nożyczkami traumatyczne przeżycie
Właściciele powinni sprawdzać kompetencje personelu
1/5
Panie na recepcji robią łaskę z udzieleniem informacji
1/5
Ja też mam złe doświadczenia z recepcją, a szkoda bo lekarzy mają dobrych.
1/5
naciągają ludzi i tyle- nie chcieli mi wydać wyników badań dopóki nie umówię się na wizytę u lekarza
1/5
Szczerze odradzam dermatologów!
5/5
Profesjonalna opieka pielęgniarska i lekarska, świetni specjaliści, krótkie terminy oraz miłe Panie w rejestracji.
Polecam
5/5
w 2003r. rak prawej piersi, teraz upomniał się o lewą, w trzech przychodniach usłyszałam krótkie: bez biopsji nie ma leczenia! przerażona zapytałam internet o rodzaje biopsji i wyskoczyła WASZA KLINIKA i dr PIOTR CISZEWSKI - zadzwoniłam, na trzeci dzień /5lipca/ byłam już gabinecie i stał się CUD - dr Ciszewski cierpliwie, z uśmiechem wyjaśniał mi szczegóły, mimo, że miałam swoje ''mądrości'', w czasie USG c.d.wyjaśnień - zamiast strachu i wątpliwości czułam zaufanie i nadzieję
- wręcz zapragnęłam tej biopsji i po 20 minutach z przylepionym plasterkiem, bardzo szczęśliwa opuściłam tę OAZĘ CUDÓW!!! To nie był sen, spokojnie czekam na wynik histo, przez 66 lat nikomu tak nie ufałam, jak teraz Doktorowi Ciszewskiemu. Dziewczyny z rejestracji bardzo miłe i kompetentne. WIELKIE DZIĘKI !!! POLECAM WSZYSTKIM PO STOKROĆ ! cdn........
bo będę żyć!
1/5
Przychodnia elegancka, panie rejestratorki także, ale to tylko pozory. Panie w rejestracji równie nieprzyjemne, co niemiłe (odburkują na pytania) z totalnym brakiem empatii dla pacjenta. Otrzymałam od nich ponad półroczny termin do dr. Piotra Surowskiego, do którego wcześniej chodził mąż. W ciągu mojego półrocznego wyczekiwania na wizytę mąż już był kilka razy u doktora, co znaczy że przychodnia ma wolne bliższe terminy przyjęć.

Gdy mąż chciał odstąpić mnie swoją wcześniejszą wizytę (byłam wtedy w krytycznym stanie), pani w rejestracji odburknęła, że muszę swoje odczekać, bo NFZ nie wypłaci im KASY za pacjenta. Mąż prosił także dr. Surowskiego o pomoc w mojej krytycznej sytuacji - niestety dr. NIE KIWNĄŁ nawet PALCEM.

Odebrałam dokumenty - nie zamierzam korzystać z usług tych, którzy nie tylko nie szanują pacjenta, ale mają go w dupie.

Jak widać w przychodni Wilmed ważniejsza jest KASA z NFZ niż zdrowie pacjenta.

Na wizytówce przychodni z dumą wybrzmiewa napis: Dbamy o Twoje zdrowie i wygląd, a powinno być DBAMY O NASZĄ KASĘ I WYGLĄD - przykre to i smutne, ale prawdziwe.

Niestety są jeszcze tacy, jak w przychodni Wilmed, którzy na cierpieniu innych koszą niezłą KASĘ.
5/5
Pomimo pandemii przychodnia działa wzorcowo. Wprowadzono zmiany, ale wszystko po to, by było bezpieczniej. Bez obaw się tutaj leczę.
5/5
Przeszedłem tutaj udaną operację wodniaka jądra więc wystawiam 5 gwiazdek. Nie mam żadnych zastrzeżeń polecam przychodnię.
5/5
dzięki doktorowi Ciszewskiemu stąd pozbyłem się krępującego mnie problemu tj. zbyt dużych piersi (jestem mężczyzną), zabieg się udał, dziś wyglądam w końcu normalnie, dziękuję!
5/5
POLECAM, OJCIEC PRZEBYWA TUTAJ PRYWATNIE, MA SWÓJ POKÓJ Z ŁAZIENKĄ JEDYNKĘ I MA SIĘ DOBRZE. WARUNKI BARDZO FAJNE TUTAJ MAJĄ. PERSONEL WYKWALIFIKOWANY.
5/5
Bardzo przyjazne miejsce. Dr Starosciak która wykonuje biopsję w ramach NFZ to lekarz z powołania. Przestałam czuć strach i niepokój po kilku zdaniach . Recepcja miła .
2/5
Chyba te same Panie rejestratorki co opisane w postach . Bardzo niemiła obsługa w ramach zapisów NFZ . Terminy bardzo odległe chociaż lekarz każe przyjść za miesiąc . Do tego Pani w rejestracji bardzo głośna i przaśna . Chyba nie do tego zawodu jest stworzona .
1/5
Łatwiej jest się dodzwonić do papieża niż do tej przychodni
5/5
Jestem bardzo zadowolona z wizyty, panie na recepcji bardzo profesjonalne.
Polecam!
1/5
Klinika nastwiona tylko na kasę. Nie ma żadengo wykazu pracujących lekarzy. Panie w rejestracji miłe ale. Kiedyś rejestrowałem się do zabiegu to bardziej istotne było ile on kosztuje niż moje pytania. Byłem, przeżyłem ale na kontunuację leczenia poszedłem do konkurencji. I jedna uwaga - co to za szpital, który jest czynny do 20.00 ?
1/5
Klinika nastawiona tylko na kasę. Nie zostałem pacjentem ponieważ liczy się tylko kasa. Nie poinformowano mnie mnie o detalach znieczulenia ani operacji ale o kwocie jaką mam wpłacić kilkakrotnie. Na pytanie co jeśli będę komplikacje usłyszałem "wtedy trzeba ba jechać nas SOR". Jeżeli mam zapłacić ponad 12.000 PLN to chyba nie wymaga komentarza .... Zabieg zrobiłem na NFZ trochę później i koszt rozliczenia był dużo niższy ...... to tyle
Dodaj opinię

Adres:

Wiktorii Wiedeńskiej 9a, Warszawa Wilanów

Strona internetowa:

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed NZOZ na mapie
Zdjęcie budynku Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed NZOZ