Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed NZOZ

Wiktorii Wiedeńskiej 9a
Warszawa
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia chirurgii onkologicznej
Chirurg
24 dni22 651 98 61
Poradnia proktologiczna
Proktolog
102 dni22 651 98 61

Opinie o Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed NZOZ

Dodaj opinię
1/5
Bardzo nieprzyjemne Panie rejestratorski, burkliwym tonem odpowiadają łaskawie na zadane pytania. Można się zniechęcić umawiając się już na wizytę.
5/5
Bardzo kulturalny i miły lekarz. Krótka kolejka (gdy wizyta w godzinach popołudniowych) lub wizyta z dnia na dzień gdy wizyta w godzinach dopołudniowych.

Trafiłam na bardzo uprzejmą rejestratorkę. Jestem bardzo zadowolona.
1/5
beznadziejne kobiety które pracują w recepcji, chamskie i wulgarne. DNO
5/5
Profesjonalna klinika,fachowa diagnostyka.Krótki termin oczekiwania na wizyty ,panie w rejestracji bardzo uprzejme,nie wiem skąd te negatywy ja leczę się już jakiś czas i nigdy nie byłam potraktowana nieodpowiednio, a też zadawałam pytania paniom w rejestracji jestem osobą dociekliwą .Polecam tę klinikę.
5/5
Bardzo miła, uprzejma i kompetentna Pani w recepcji. Miła atmosfera w przychodni.
1/5
Przeżyłam horror przy zdjęciu szwów z głowy miałam wrażenie ze pielegniarka robiła to pierwszy raz ból straszny jakby wiercila mi w głowie nożyczkami traumatyczne przeżycie
Właściciele powinni sprawdzać kompetencje personelu
1/5
Panie na recepcji robią łaskę z udzieleniem informacji
1/5
Ja też mam złe doświadczenia z recepcją, a szkoda bo lekarzy mają dobrych.
1/5
naciągają ludzi i tyle- nie chcieli mi wydać wyników badań dopóki nie umówię się na wizytę u lekarza
1/5
Szczerze odradzam dermatologów!
5/5
Profesjonalna opieka pielęgniarska i lekarska, świetni specjaliści, krótkie terminy oraz miłe Panie w rejestracji.
Polecam
5/5
w 2003r. rak prawej piersi, teraz upomniał się o lewą, w trzech przychodniach usłyszałam krótkie: bez biopsji nie ma leczenia! przerażona zapytałam internet o rodzaje biopsji i wyskoczyła WASZA KLINIKA i dr PIOTR CISZEWSKI - zadzwoniłam, na trzeci dzień /5lipca/ byłam już gabinecie i stał się CUD - dr Ciszewski cierpliwie, z uśmiechem wyjaśniał mi szczegóły, mimo, że miałam swoje ''mądrości'', w czasie USG c.d.wyjaśnień - zamiast strachu i wątpliwości czułam zaufanie i nadzieję
- wręcz zapragnęłam tej biopsji i po 20 minutach z przylepionym plasterkiem, bardzo szczęśliwa opuściłam tę OAZĘ CUDÓW!!! To nie był sen, spokojnie czekam na wynik histo, przez 66 lat nikomu tak nie ufałam, jak teraz Doktorowi Ciszewskiemu. Dziewczyny z rejestracji bardzo miłe i kompetentne. WIELKIE DZIĘKI !!! POLECAM WSZYSTKIM PO STOKROĆ ! cdn........
bo będę żyć!
1/5
Przychodnia elegancka, panie rejestratorki także, ale to tylko pozory. Panie w rejestracji równie nieprzyjemne, co niemiłe (odburkują na pytania) z totalnym brakiem empatii dla pacjenta. Otrzymałam od nich ponad półroczny termin do dr. Piotra Surowskiego, do którego wcześniej chodził mąż. W ciągu mojego półrocznego wyczekiwania na wizytę mąż już był kilka razy u doktora, co znaczy że przychodnia ma wolne bliższe terminy przyjęć.

Gdy mąż chciał odstąpić mnie swoją wcześniejszą wizytę (byłam wtedy w krytycznym stanie), pani w rejestracji odburknęła, że muszę swoje odczekać, bo NFZ nie wypłaci im KASY za pacjenta. Mąż prosił także dr. Surowskiego o pomoc w mojej krytycznej sytuacji - niestety dr. NIE KIWNĄŁ nawet PALCEM.

Odebrałam dokumenty - nie zamierzam korzystać z usług tych, którzy nie tylko nie szanują pacjenta, ale mają go w dupie.

Jak widać w przychodni Wilmed ważniejsza jest KASA z NFZ niż zdrowie pacjenta.

Na wizytówce przychodni z dumą wybrzmiewa napis: Dbamy o Twoje zdrowie i wygląd, a powinno być DBAMY O NASZĄ KASĘ I WYGLĄD - przykre to i smutne, ale prawdziwe.

Niestety są jeszcze tacy, jak w przychodni Wilmed, którzy na cierpieniu innych koszą niezłą KASĘ.
5/5
Pomimo pandemii przychodnia działa wzorcowo. Wprowadzono zmiany, ale wszystko po to, by było bezpieczniej. Bez obaw się tutaj leczę.
5/5
Przeszedłem tutaj udaną operację wodniaka jądra więc wystawiam 5 gwiazdek. Nie mam żadnych zastrzeżeń polecam przychodnię.
5/5
dzięki doktorowi Ciszewskiemu stąd pozbyłem się krępującego mnie problemu tj. zbyt dużych piersi (jestem mężczyzną), zabieg się udał, dziś wyglądam w końcu normalnie, dziękuję!
5/5
POLECAM, OJCIEC PRZEBYWA TUTAJ PRYWATNIE, MA SWÓJ POKÓJ Z ŁAZIENKĄ JEDYNKĘ I MA SIĘ DOBRZE. WARUNKI BARDZO FAJNE TUTAJ MAJĄ. PERSONEL WYKWALIFIKOWANY.
Dodaj opinię

Adres:

Wiktorii Wiedeńskiej 9a, Warszawa Wilanów

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
SO08:00-13:00
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed NZOZ na mapie
Zdjęcie budynku Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed NZOZ