1. Stomatolog
  2. Warmińsko-Mazurskie
  3. Olsztyn

Zyśk Centrum Stomatologii

Armi Krajowej 3/155
Olsztyn
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
65 dni 89 527 40 26
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-15:00

Opinie o Zyśk Centrum Stomatologii

Dodaj opinię
1/5
nie mozna sie wogole dodzwonic pod zaden z numerow, informacje sa nieuaktualnione. w necie tez balagan z ulicami, pod ktorymi ma sie znajdowac gabinet!
wielka szkoda, bo to byl jak pamietam bardzo dobry stomatolog, z ktorego uslug znowu bym chetnie korzystala.
5/5
To dalej jest bardzo dobry lekarz. Polecam cierpliwość, bo jest on mocno zapracowany. I ma nieregularne godziny otwarcia, może dzwoniła Pani jak było zamknięte?
1/5
Wszystkich Pacjentów bardzo przepraszamy za bałagan informacyjny.Dziękujemy za szczere wypowiedzi.Obiecujemy szybko naprawić tą sytuację. Pozdrawiamy Iwona i Tomasz Zyśk
5/5
Nigdy nie trafiłam na lepszego lekarza niż pan Zyśk. To miły, uczciwy, ciepły człowiek a przy tym wspaniale wykształcony fachwiec. Wizyty u pana Tomasza to czysta przyjemność. Dentysta którego nie trzeba się bać. Ma super podejście do pacjenta. Nawet największe "strachajło" polubi wizyty u pana doktora. Polecam z całego serca, najlepsi stomatolodzy, niezwykli ludzie z wielką pasją. Widać, że leczą z pasją a nie dla wzbogacenia się. Idealny dentysta dla dzieci i dorosłych. Polecam.
5/5
Wspaniały człowiek fachowiec dokładny cierpliwy z wielką pasją do zawodu polecam .
5/5
Byłam pierwszy raz u dra Zyśk i jestem bardzo zadowolona. Odniosłam wrażenie, że jestem w rękach profesjonalisty. Miły i życzliwy człowiek, ze świetnym podejściem do pacjenta. Takie samo zdanie mam o małżonce - miałam przyjemność być wcześniej na konsultacjach. Ogólnie gabinet na bardzo wysokim poziomie, podobnie obsługa - dzwonią nawet dzień przed wizytą z przypomnieniem. Super. Mimo opóźnienia, co się przecież zdarza, jestem bardzo zadowolona i warto było poczekać. Bardzo polecam ten gabinet.
5/5
Przychodnia idealna z wygladu jak i z calego personelu!. Ide na wizyta z ogromna przyjemnoscia, fachowa karda :). Bardzo serdecznie polecam!
5/5
Przyjazna atmosfera, zero strachu! bardzo mili lekarze
5/5
Z usług doktor Iwony Zyśk korzystam od wielu lat. O jej fachowości i podejściu do pacjenta mogę mówić w samych superlatywach. Podczas wizyty wszystko dokładnie wyjaśni i doradzi. Jest bardzo dokładna, delikatna i cierpliwa. Prawdziwa profesjonalistka. Oby więcej było takich lekarzy innych specjalności. Polecam ten gabinet .
5/5
Nowoczesny gabinet, obsługa bardzo miła i profesjonalna. Wizyta u Pani dr Zyśk jak również usunięcie kamienia przez jedną z Pań higienistek należała do najprzyjemniejszej jeśli chodzi o moje dotychczasowe doświadczenia z innymi stomatologami. Serdecznie polecam;)
5/5
Słyszałam, że to znakomita przychodnia, ale nie sądziłam, że aż tak:)
W gustownie urządzonym, sterylnie czystym wnętrzu - znakomicie wyposażone gabinety i ludzie, dla których każdy pacjent jest ważny.
Zarówno pani higienistka, jak i pan doktor potraktowali mnie i mój problem stomatologiczny bardzo profesjonalnie i życzliwie.
I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby później "skasowali" odpowiednio wysoką kwotę.
Tymczasem zabieg wykonano bezpłatnie (NFZ), a wcześniej poinformowano mnie o takiej możliwości.
Dziękuję!
5/5
Jeśli chodzi usługi stomatologiczne naprawdę na wysokim poziomie. Kadra specjalistów. Natomiast sugerował bym zmienić kadrę w rejestracji. Katastrofa. Pani tam chyba pracuje z musu. Trochę życzliwości i uśmiechu a napewno wyglądało by to innaczej.
5/5
Zgadzam się z powyższymi opiniami.
1/5
Masakryczne obsługa , bardzo dziś niekompetentna pani która odbiera telefon, sposobem na niepodanie nazwiska jest rzucenie słuchawki i nieodbieranie telefonu .Wczoraj zapisali pacjenta dziś twierdzi ze nie i wciska tylko prywatnie . Słabe to mega .
5/5
O doktorze T. Zyśku słyszalam wiele dobrego, ale że jest AŻ TAK znakomitym lekarzem - nie przypuszczałam:) Świetny diagnosta (jego ocenę, opinię potwierdziło badanie rtg), świetny stomatolog, a do tego niezwykle empatyczny, kulturalny, serdeczny, troskliwy człowiek. Dziękuję za pomoc, Panie Doktorze. Bardzo, bardzo dziękuję. Dobro - wraca:)
5/5
Pani Iwonka jest najlepszym Stomatologiem do jakiego trafiłam😊 Polecam serdecznie
5/5
Pani Olga Wilk
Wspaniała Higienistka kompleksowo wykonała zabieg - efekt rewelacyjny.
Doświadczyłem higienizacji u kilku Higienistek i z całą pewnością Pani Olga Wilk zrobiła to najlepiej. Podczas zabiegu mało nie zasnąłem a wiadomo że, nie należy do przyjemność. Bardzo delikatna, tłumaczy co robi, poświęciła mi kilkadziesiąt minut co przełożyło się na efekt. Po zabiegu wytłumaczyła co mogę a czego nie mogę po zabiegu, jak lepiej dbać o zęby. Ceny w gabinecie również konkurencyjne.
Z całego serca polecam Panią Olgę Wilk.
5/5
Wielkie słowa uznania dla Pani Katarzyny Groszyk i doktora Macieja Dankowskiego z Centrum Stomatologii Zyśk. Jesteście Państwo świetnymi profesjonalistami, a do tego wspaniałymi ludźmi. Dziękuję za pomoc medyczną, empatię, życzliwość i uśmiech. Dziękuję tym bardziej, że pracowaliście Państwo w ramach NFZ. Wspaniałe, że są tacy medycy w Olsztynie:)
5/5
Profesjonalizm i sympatyczna atmosfera. Pani higienistka cały czas dbała, żeby komfortowo się czuła podczas zabiegu. A Pan doktor bardzo dokładnie, bez pośpiechu dokonał przeglądu zębów, udzielił rad i odpowiedział na wszelkie pytania.
Zdecydowanie polecam!
5/5
Jestem stałym klientem i byłem pierwszy raz u was umówiony na NFZ i nie dostałem informacji, że będę musiał coś zapłacić za usługę. Lekko mnie to zaskoczyło ponieważ miałem inne miejsce które chciało daną czynność zrobić na NFZ za darmo. Warto pracowników poinformować aby wcześniej informowali o zabiegu że będzie odpłatne. Dziś także będę u was ponieważ musze dokończyć wczorajszy zabieg. Co do jakości pracy i wykonania daję 5 gwiazdek, komunikację z klientem tylko bym lekko poprawił bo jak bym nie miał gotówki z sobą jak zazwyczaj puki nie wiem aby mieć to była by to głupia sytuacja dla obu stron.
5/5
Po wielu latach leczenia u innych specjalistów w końcu trafiłam do osoby z powołaniem, która mi pomogła. Pan dr Maciej Dankowski jest świetny, jest nie tylko jest dobrym stomatologiem ale i również przemiłym człowiekiem. Serdecznie polecam!
5/5
Szczerze polecam Centrum Stomatologii Zysk a szczególnie Pana doktora Macieja Dankowskiego. Miałam problem z zębem (wstawienie koronki). Dwoje dentystów ze znanych olsztyńskich klinik nie podjęli się tego zadania, zaproponowali wyrwanie pozostałości zęba i wstawienie implanty. Pan doktor Dankowski zrobił koronkę!
Koronka idealnie dopasowana! Poza tym Pan doktor to bardzo sympatyczny młody człowiek. Polecam!
5/5
Bardzo polecam profesjonalne podejście wszystko wytłumaczone . Wszyscy pracownicy przemili. Na pewno wrócę ! Dziękuję 🩷
Dodaj opinię

Adres:

Armi Krajowej 3/155, Olsztyn

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-15:00