1. Neurolog
  2. Pomorskie
  3. Malbork

ISPL Dariusz Drzymała - Neurolog

Konopnickiej 6
Malbork
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia neurologiczna
Neurolog
33 dni55 273 20 01
Godziny otwarcia:
PN07:00-14:00
WT07:00-14:00
ŚR11:00-19:00
CZ11:30-19:00
PT07:00-14:00

Opinie o ISPL Dariusz Drzymała

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam...
5/5
szybko, konkretnie, na temat. Polecam
1/5
No niestety ale wizyta nie należała do przyjemnych jeśli chodzi o kwalifikacje to nie mogę podważać ale podejście do pacjenta fatalne wiadomo że jak człowiek idzie na wizytę to jest zestresowany i ma różne myśli no niestety lekarza nie pomógł ordynarny traktuje pacjenta jak zło konieczne mieliśmy z mężem wrażenie że rozmawia z nami bo musi i każde nasze pytanie było traktowane jak pytanie dziecka tzn.wiem jak wyglądają tabletki nurofen czy pan chce żeby żona była przy wizycie jak to możliwe przecież pana lekarz nie wyda panu takiego skierowania bo nie ma takiej możliwości o nic nie można było się zapytać tak jak by miał człowieka za nic bardzo nie przyjemny jeśli macie możliwość wyboru innego lekarza nawet w innym mieście to dzialajcie tego lekarza nie polecam pod względem podejścia do pacjenta bardzo nie fajnie się człowiek czuje brak komfortu psychicznego to nie komfortowe odczucia pacjenta byliśmy z mężem na pierwszej wizycie i juz nam się nie chce wrócić na kolejną jesteśmy na nie i nie polecam tego lekarza jeśli chodzi o podejście do pacjenta
1/5
Zdecydowanie nie polecam , lekarz bardzo niemiły, zdecydowanie nie chce pomóc choremu , traktuje pacjenta jak zło konieczne . Taki lekarz powinien pomyśleć o emeryturze , bo do pracy nie przychodzi by pomagać pacjentom tylko by odwalic godziny " byle do emerytury ". Zdecydowanie NIE!!!
1/5
Tragiczny!!!!! Patrzy z góry, odpowiada zdawkowo, jakby każdy miał pojęcie o medycynie. Dziwi się , jak można czegoś nie wiedzieć. Nieprzyjemny, obojętny , niemiły! Nie polecam.
5/5
Dopiero po rejestracji przeczytałam opinie zamieszczone na tej stronie. Trochę się przeraziłam,jednak poszłam i jestem bardzo mile zaskoczona- byłam chyba u innego lekarza niż opisywany. Dla mnie bomba.Po co to wypisywać takie bzdury i straszyć innych.
4/5
Polecam wizytę u p. doktora - chętnie pomaga, jest miły i jednocześnie dociekliwy / wzg. choroby/.
Jestem mile zaskoczona jego profesjonalizmem i kulturą w obcowaniu z drugim człowiekiem.
Jeszcze raz dziękuję za wszelką pomoc i opiekę medyczną.
1/5
Nieprzyjemny gość. Siedzi jak za karę. Masakra
5/5
Dla mnie spoko.Ok.
5/5
Super lekarz
1/5
Bardzo niemily i opryskliwy, nie slucha co sie do niego mowi. Omijac szerokim lukiem
1/5
Beznadzieja, nie słucha, co chwile przerywa, nie da dojść do słowa. Papierki musza się zgadzać ponad wszystko, nie ważny jest pacjent. I te pisanie jednym paluszkiem na klawiaturze, co jest z tymi lekarzami, ja pitole najpierw słuchaj co pacjent ma do powiedzenia a jak skończy do wtedy pisz sobie. Co za kraj co za NFZ. Dwa miesiące czekania po to żeby w 10 minut słuchać jaki to on jest mądry. Nie polecam, trzeba iść prywatnie.
Dodaj opinię

Adres:

Konopnickiej 6, Malbork

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN07:00-14:00
WT07:00-14:00
ŚR11:00-19:00
CZ11:30-19:00
PT07:00-14:00
ISPL Dariusz Drzymała na mapie
Widok z ulicy ISPL Dariusz Drzymała