1. Neurolog
  2. Wielkopolskie
  3. Poznań

ISPL K. Ulatowska-Błaszyk - Neurolog

Osiedle pod Lipami 101
Poznań
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia neurologiczna
Neurolog
63 dni 61 828 90 52
Godziny otwarcia:
PN08:30-13:00
WT13:30-18:00
ŚR08:30-13:00
CZnieczynne
PTnieczynne

Opinie o ISPL K. Ulatowska-Błaszyk

Dodaj opinię
5/5
Cudowna Pani doktor! Trudno uwierzyć, ze to świadczenie na NFZ. Polecam
5/5
Byłam na pierwszej wizycie kilka dni temu i myślę, że już mogę polecić panią doktor z czystym sumieniem. Zbadała mnie dokładnie, przeczytała całą moją dokumentację lekarską (którą jest wyjątkowo obszerna) i wystawiła skierowanie na rezonans. W obyciu jest konkretna, ale sympatyczna
5/5
Polecam z czystymsumieniem, wspaniała Pani doktor.
5/5
Cudowna Pani Doktor. Polecam!
5/5
Jestem pacjentką Pani Doktor od 2001 roku. W związku z tym mogę powiedzieć, że jest to wspaniały lekarz. Szybko zostałam zdiagnozowana, nigdy nie byłam blokowana z badaniami przez tyle lat - wspaniały lekarz , a do tego ciepły wrażliwy człowiek, poświęca czas spokojnie pacjentowi. Bardzo dziękuję Pani Doktor za wiedzę, serce i spokój - jakim obdarza pacjenta. Z czystym sumieniem mogę dać nawet 6 Gwiazdek Pani Doktor Neurolog KATARZYNA ULATOWSKA-BLASZCZYK
5/5
Pani doktor bardzo kompetentna. Dokładne badanie, wywiad. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam
5/5
Doświadczony cudowny Lekarz z sercem. Pełen wywiad. Gruntowne badanie ponad 40 minut. Leki skierowania. i opisuje po co to badanie. Na tel odpowiadają. Najlepiej komórka 502288408
5/5
Moja wizyta u Pani Doktor potwierdziła pozytywne opinie. Miło być pacjentem u Doktora, który wysłucha, zbada, zleci kolejne etapy badań i leczenia.
Wielkie dzięki dla Pani Doktor.
5/5
Rzetelne badanie ,diagnostyka, dalsza współpraca. W sumie wizyta bez stresu . Wielkie dzięki pani doktor.
1/5
Dodzwonić się to jakaś tragedia , dzwonię 15 razy sygnał jest nie odbierają a dzwonię 16 raz i numer zajęty no kpina jakaś
1/5
Pod koniec września zadzwoniłem by umówić się do pani neurolog , usłyszałem że mam dzwonić w październiku. Niedługo będzie połowa października zadzwoniłem znów , usłyszałem że mam dzwonić w listopadzie. Wam się wydaje że jak człowiek jest chory i ma problem to może się tak zastanawiać kiedy łaskawie będziecie mieli termin i w tym czasie nie rezerwować innego lekarza??? Jakby tego było mało pani odbierająca telefon ma chyba limit na rozmowę 10 sekund , bo nawet w zasadzie nie można nic dopytać , bo mówi dziękuję i kończy rozmowę. Wy wszyscy się zachowujecie jakbyście już wszystko mieli w dupach , począwszy od polityków , przez całe NFZ na lekarzach kończąc. Banda pseudo medyków którzy co najwyżej człowieka do grobu wpędzą.
1/5
Byłam u p.doktor ok.rok temu i jestem zadowolona z jej podejścia i leczenia dlatego polecilam p.doktor mojej córce. I tu przykro mi pisać ale córka była 2 dni temu i została potraktowana jak intruz.Chciala skierowanie na rezonans ponieważ ma bole kręgosłupa oraz zawroty głowy i lekarz rodzinny nie wystawia takiego skierowanie.Pani doktor powiedziała ze tu się nie przychodzi po skierowania...I że ona nie jest neurologiem??? Chociaż jak byk" pisze lek.-Neurolog a poza tym na koniec stwierdziła że jak córka chcę to niech idzie prywatnie!!!Jestem bardzo oburzona takim traktowaniem pacjenta i nie mogę zrozumieć zachowania tej pani która nie jest neurologiem a tak się tytułuje!
1/5
Pani doktor mnie nie słucha twierdzi że moje objawy są w zupełności normalne a na migrenę nic nie da się zrobić. Na rezonans ani tomograf mi nie da skierowania mimo że mam potwierdzone zmiany na mózgu..... Nie polecam bo stracicie czas
Dodaj opinię

Adres:

Osiedle pod Lipami 101, Poznań Nowe Winogrady Południe

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:30-13:00
WT13:30-18:00
ŚR08:30-13:00
CZnieczynne
PTnieczynne