Poradentic Marta Garbińska -Pitak

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 23-02-2020.
Ślężna 187/3u
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Poradentic Marta Garbińska -Pitak

Dodaj opinię
5/5
Obsługa bardzo dobra, lekarze bardzo precyzyjni. Podchodzą do pracy w sposób profesjonalny tłumacząc co po kolei będzie się działo, uspokajając tym samym pacjenta.
5/5
Witam

Korzystamy z opieki stomatologicznej gabinetu Poradentic Marta Garbińska -Pitak i z czystym sumieniem polecamy wszystkim, bardzo dobra opieka nad pacjentem ,fachowa precyzyjna diagnoza i leczenie, miły personel zawsze gotowi nieść pomoc.
1/5
Nie polecam! W moim przypadku odbyły się trzy wizyty (na jednej przegląd i skaling piaskowanie, na kolejnej plomba jednego zęba, na ostatniej poprawa tego samego zęba). Po sprawdzeniu w rejestrze usług medycznych, pani doktor odnotowała kilkakrotnie więcej spotkań, zrobiła kilka zębów i to w dodatku w dniach w których mnie nie było w gabinecie... Podczas spotkania wyjaśniającego doktor wszystkiego się wyparła, kłamała w żywe oczy. Dodatkowo lekarka krzyczała gdy przyszłam z reklamacją. Nie polecam!
5/5
Bardzo miła Pani doktor, która uzupełniła mi ubytek w tak miły sposób, że się w ogóle nie stresowałam, co zawsze zdarza mi się u dentysty :) Polecam!
5/5
Z laboratorium tego korzystam już 2 lata. Bardzo przyjazna atmosfera w połączeniu z czystością i profesjonalną obsługą. Jak do tej pory w Poradenticu wstawiałem mostek, koronę oraz implant. Fachowość wykonanych prac pozwala mi na polecenie innym tego miejsca.
5/5
Serdeczna i bezstresowa atmosfera. Pełen szacunek do pacjenta i jego zdrowia. Cennik adekwatny do wysoko profesjonalnych usług i dostępności terminów. Serdecznie polecam!
5/5
Robiłem protezy szkieletowe, pasowały za pierwszym razem. Doskonały technik :)
Dodaj opinię

Adres:

Ślężna 187/3u, Wrocław Borek