Revital Medic Centrum Rehabilitacji - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Inż. Arch. Kazimierza Gregorkiewicza 3
Toruń
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Revital Medic Centrum Rehabilitacji - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Dodaj opinię
5/5
Jestem zadowolona z bardzo sympatycznej a zarazem rzetelnej obsługi w tej przychodni. Wielkim plusem jest również to, iż można zaparkować na terenie przychodni oraz jej bliska lokalizacja do starówki Torunia.
1/5
Jestem bardzo niezadowolona z obsługi pan w rehabilitacji.są niegrzeczne,nie radzą sobie i zachowują się tak jak by pacjent był intrużem! Są tam straszne opóźnienia w wykonaniu zabiegów 30 min.a nawet więcej.Paniom nie można nic powiedzieć bo złośliwie każą czekać dłużej w kolejce.Bardzo mała poczekalnia:3 krzesła, pacjenci czekają w ścisku i tłoku. Nie polecam.najgorsza obsługa z jaką się spotkałam.
1/5
Jestem niezadowolona z obsługi pań w rehabilitacji , przede wszystkim w tej przychodni jest ucinany czas zabiegów , brak kultury osobistej , brak profesjonalizmu rozpoczynając od personelu po samego Pana dyrektora tej placówki. Pacjent traktowany jest jak persona non grata.
Złośliwość, niegrzeczność , sarkazm to dominujące cechy tej placówki !
Pomieszczenia zabiegowe małe, poczekalnia również jedynie 3 krzesła.
Nie polecam tej przychodni , najgorsza z jaką się spotkałam !!!
1/5
Całkowicie się zgadzam z opinią Pani Krystyny i pacjentki z 18-12-2018 i 03-02-2019. W roku 2021 nic się nie zmieniło. Pacjent nadal jest traktowany jak intruz, ucinany czas zabiegów, brak kultury osobistej i totalny brak profesjonalizmu.
1/5
Najgorsza obsługa: ucinany czas zabiegów, brak kultury osobistej, totalny brak profesjonalizmu!
1/5
Również nie polecam zapisywania do tej poradni rehabilitacyjnej. Potwierdzam ucinany czas zabiegów.
Dodaj opinię

Adres:

Inż. Arch. Kazimierza Gregorkiewicza 3, Toruń Stare Miasto
Revital Medic Centrum Rehabilitacji - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie na mapie
Zdjęcie budynku Revital Medic Centrum Rehabilitacji - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie