1. Stomatolog
  2. Mazowieckie
  3. Warszawa

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Medivita - Stomatolog

Rejtana 15
Warszawa
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
0 dni help 22 849 31 15
Godziny otwarcia:
PN13:30-18:30
WT09:00-14:00
ŚRnieczynne
CZ13:00-18:00
PTnieczynne

Opinie o Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Medivita

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam! Zawiodłam się wielokrotnie, okropne podejście do pacjenta. Zapominanie o poinformowaniu pacjenta, że lekarz będzie godzinę później albo zapominanie o poinformowaniu lekarza, że ten ma pacjenta. Zatem receptę wypisuje lekarz medycyny pracy za 120 zł, gdzie nie ma mowy o żadnej konsultacji. Zero "przepraszam". Od 3 miesięcy próbowałam się skontaktować z kierownikiem przychodni - bezskutecznie, bo moje prośby zostały kompletnie zignorowane. Przez około 3 lata byłam ich pacjentką i na wiele rzeczy przymykałam oko. Miarka się przebrała - na szczęście w Warszawie jest dużo przychodni, a dzięki osiagnięciu poziomu kompletnego poirytowania - odkryłam miejsce, w ktorym pacjent czuje się dobrze :) Zatem jeśli o mnie chodzi: omijać szerokim łukiem.
1/5
Umawiają kilkanaście osób na tę samą godzinę, zero przepraszam. Przecież kasa najważniejsza. Beznadziejne podejście do pacjenta
1/5
Tragedia, umawiają na konkretną godzinę. Przychodzisz, płacisz, a dopiero wtedy słyszysz „proszę zapytać kto ostatni i w kolejce trzeba czekać”.
1/5
Brak organizacji, umawianie ok 10 osób na tą samą godzinę, badania trwające 3 minuty, aroganckie podejście lekarzy do pacjentów i fochy pań na recepcji. Tak to mniej więcej wygląda. Za 170 zł badania można wykonać w normalnej placówce medycznej ze specjalistami, a nie ciasnym i obskurnym miejscu zupełnie nieprzygotowanym do CZEGOKOLWIEK. Każdy zachowuje się tam tak, jakby dopiero spadł z choinki. Bałagan w dokumentach, żenujące podejście do pacjenta, obsługa recepcji poniżej wszelkiej krytyki.
5/5
Błyskawiczna obsługa recepcji, w pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Pomimo sporej ilości osób oczekujących wszystko idzie bardzo sprawnie. Polecam.
5/5
Korzystam od wielu lat i polecam. Pacjentów jest momentami rzeczywiście sporo ale nie ma kolejek czy oczekiwania na swoją kolej w nieskończoność ( jak to było w mojej poprzedniej przychodni). Obecność wielu specjalistów zapewnia kompleksową opieką na wysokim poziomie.
5/5
Szybko, bezproblemowo, mila obsluga
5/5
Witam, badania medycyny pracy szybko i bardzo sprawnie pomimo sporej ilości osób
Kilku lekarzy przyjmuje równocześnie , tak więc po rejestracji w recepcji automatycznie skierowanie do okulisty, badania krwi i wizytę u lekarza .
polecam doskonałą organizację pracy.
5/5
Polecam, bardzo sprawnie, konkretnie, bez zbędnej biurokracji choć wykonywałam badania z psychotechniką i przeszedłem przez konsultacje dwóch lekarzy specjalistów.
Żadnych kolejek, polecam
5/5
Organizacja na 5+, Pani pielęgniarka przemiła, Panie w recepcji mega zorganizowane aż zdziwiony byłem że tak sprawnie można kierować ruchem pacjentów
Polecam.
5/5
Najlepsza przychodnia dla mnie i całej mojej rodziny. Lekarze pierwszego kontaktu, specjaliści. Brak kolejek i bardzo dogodne terminy.
5/5
Szybka, miła i profesjonalna obsługa. czas oczekiwania na wizytę do specjalistów niedługi także to też na ogromny plus. Panie w recepcji uprzejme, wyrozumiałe.
5/5
Gorąco polecam tą placówkę medyczną. Sam lokal bardzo przytulny i świetnie wyposażony. Obsługa przesympatyczna i zawsze skora do pomocy. Leczę się regularnie u okulisty i kardiologa. Zawsze szczegółowo odpowiadają na zadawane im pytania, nie skracają wizyt czy nie dają odczuć, że jest się tylko kolejnym ,,numerkiem" w całej machinie. Tak właśnie powinno to wyglądać.
5/5
Pracownicy przychodni są bardzo uprzejmi i kompetentni. Lekarze z wieloletnią praktyką co przekłada się m.in na szybkie stawianie trafnej diagnozy.
5/5
Tu każdy pacjent traktowany jest poważnie i w indywidualny sposób. sprawna rejestracja wizyty, która odbyła się o ustalonej godzinie, bez żadnych opóźnień. Cudowni lekarze, sympatyczny personel na recepcji.
5/5
Polecam skorzystać z oferty tej przychodni. Świetni specjaliści z cudownym podejściem do pacjenta. Uprzejma obsługa na recepcji, terminy wizyt też dość szybkie. Na miejscu można pobrać krew i wykonać badania diagnostyczne.
Dodaj opinię

Adres:

Rejtana 15, Warszawa Mokotów

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN13:30-18:30
WT09:00-14:00
ŚRnieczynne
CZ13:00-18:00
PTnieczynne