Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Chirurg
  3. Gdańsk

Chirurg Gdańsk prywatnie

Na dzień 07-12-2023 w Gdańsku jest 4 lekarzy chirurgów przyjmujących odpłatnie w placówkach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest za 5 dni. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 269 zł.

Chirurg Gdańsk prywatnie - co musisz wiedzieć?

Lekarz specjalizujący się w chirurgii ogólnej to osoba, która zajmuje się procedurami na całym ciele, włącznie z jamą brzuszną, płucami i układem pokarmowym. Chirurg ogólny identyfikuje choroby, planuje leczenie i realizuje operacje w celu usunięcia choroby lub uszkodzenia ciała. Podczas procedury chirurg ogólny używa sprzętu operacyjnego do cięcia tkanek, usuwania chorobowo zmienionych narządów lub naprawy uszkodzeń wewnętrznych. Chirurg ogólny musi być zorientowany w zakresie anatomii ciała, chorób i technik chirurgicznych.

Badania jakie może zlecić chirurg ogólny na płatnych wizytach w Gdańsku to tomografia komputerowa, RM, testy diagnostyczne, endoskopia, badanie histopatologiczne oraz wiele innych. Każde badanie jest zależne od choroby, której pacjent może doznać.

Do chirurga ogólnego powinno zgłosić się w przypadku wystąpienia różnych problemów zdrowotnych, takich jak choroby jelit (takie jak choroba wrzodowa, zapalenie wyrostka robaczkowego, choroba Crohna), nieprawidłowe guzy (np. rak piersi, rak jelita grubego), urazy narządów wewnętrznych (np. złamania żeber, urazy wątroby, pęknięcie śledziony), problemy sercowo-naczyniowe (np. miażdżyca, choroba niedokrwienna serca), choroby płuc (takie jak rak płuca, zapalenie płuc), a także w przypadku owrzodzeń lub zakażeń, które wymagają interwencji chirurgicznej.

Chirurg ogólny w Gdańsku przyjmujący prywatnie może pracować w szpitalach, klinikach i przychodniach. Oprócz operacji, lekarz ten koordynuje opieką nad pacjentami przed i po operacji oraz ocenia objawy chorób i zaleca odpowiednie leczenie.

Chirurg ogólny to osoba, która musi być precyzyjna, rzetelna i umieć pracować pod presją. Zawód ten wymaga głębokiej wiedzy i doświadczenia. Chirurg ogólny to znaczące ogniwo w systemie opieki zdrowotnej, zapewniając pacjentom niezbędne procedury chirurgiczne, aby poprawić jakość ich życia i zdrowia.

Chirurdzy są również dostępni w innych miastach: BydgoszczKatowiceKrakówPoznańRzeszówSzczecinWarszawaWrocław.

W serwisie znajdziesz również chirurga na NFZ w Gdańsku.

Chirurg prywatnie - polecane artykuły

Nastała era leków biologicznych

Nastała era leków biologicznych
Leki biologiczne są bardzo skuteczne, powodują też mniej skutków ubocznych. Leki te rewolucjonizują współczesną medycynę, szczególnie w onkologii , diabetologii i nefrologii . Eksperci przewidują, że wkrótce wręcz zdominują rynek farmaceutyków.

Zakrzepica – podstępny zabójca

Zakrzepica – podstępny zabójca
Co 37 sekund ktoś na świecie umiera z powodu zakrzepicy żylnej - wyjątkowo groźnej, ale wciąż mało znanej choroby. W Unii Europejskiej uśmierca ona dwa razy więcej ludzi aniżeli AIDS, rak piersi i rak prostaty oraz wypadki komunikacyjne razem wzięte.

Operacja powiększenia piersi niesie ryzyko powikłań

Operacja powiększenia piersi niesie ryzyko powikłań
Najczęściej na powiększenie piersi decydują się panie z kompleksem zbyt małego biustu. Kolejną grupę stanowią kobiety, które na zabieg namówił partner. Najrzadszą przyczyną są wskazania zdrowotne. Pamiętajmy jednak: ten z pozoru prosty zabieg obarczony jest ryzykiem powikłań.