Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Chirurg
  3. Gdynia

Chirurg Gdynia prywatnie

Na dzień 07-12-2023 w Gdyni jest 1 lekarz chirurg przyjmujących odpłatnie w placówkach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest za 8 dni. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 269 zł.

Chirurg Gdynia prywatnie - co musisz wiedzieć?

Lekarz specjalizujący się w chirurgii ogólnej to osoba, która zajmuje się procedurami na całym ciele, włącznie z jamą brzuszną, płucami i układem pokarmowym. Chirurg ogólny stwierdza choroby, planuje leczenie i realizuje operacje w celu usunięcia choroby lub uszkodzenia ciała. Podczas procedury chirurg ogólny używa sprzętu operacyjnego do cięcia tkanek, usuwania chorobowo zmienionych narządów lub naprawy uszkodzeń wewnętrznych. Chirurg ogólny musi być zorientowany w zakresie anatomii ciała, chorób i procedur chirurgicznych.

Badania jakie może zlecić chirurg ogólny na płatnych wizytach w Gdyni to tomografia komputerowa, RM, testy diagnostyczne, endoskopia, pobranie próbki tkanki oraz wiele innych. Każde badanie jest zależne od choroby, której pacjent może doznać.

Do chirurga ogólnego powinno zgłosić się w przypadku wystąpienia różnych problemów zdrowotnych, takich jak problemy trawienne (takie jak choroba wrzodowa, zapalenie wyrostka robaczkowego, choroba Crohna), nieprawidłowe guzy (np. rak piersi, rak jelita grubego), urazy narządów wewnętrznych (np. złamania żeber, urazy wątroby, pęknięcie śledziony), problemy sercowo-naczyniowe (np. miażdżyca, choroba niedokrwienna serca), choroby płuc (takie jak rak płuca, zapalenie płuc), a także w przypadku odleżyn lub zakażeń, które wymagają interwencji chirurgicznej.

Chirurg ogólny w Gdyni przyjmujący prywatnie może pracować w szpitalach, klinikach i przychodniach. Oprócz operacji, lekarz ten koordynuje opieką nad pacjentami przed i po operacji oraz ocenia objawy chorób i zaleca odpowiednie leczenie.

Chirurg ogólny to osoba, która musi być precyzyjna, solidna i kontrolować emocje. Zawód ten wymaga głębokiej wiedzy i doświadczenia. Chirurg ogólny to znaczące ogniwo w systemie opieki zdrowotnej, zapewniając pacjentom niezbędne procedury chirurgiczne, aby poprawić jakość ich życia i zdrowia.

Chirurdzy są również dostępni w innych miastach: BydgoszczGdańskKatowiceKrakówPoznańRzeszówToruńWrocław.

W serwisie znajdziesz również chirurga na NFZ w Gdyni.

Chirurg prywatnie - polecane artykuły

Rak płuca - najgorszy zabójca wśród nowotworów

Rak płuca - najgorszy zabójca wśród nowotworów
Rak płuca jest najczęściej występującym w Polsce nowotworem złośliwym u mężczyzn i trzecim, jeśli chodzi o częstotliwość, u kobiet. Jest najczęstszą przyczyną zgonów spowodowanych nowotworem.

Trzecie zęby czyli implanty zębowe - czy warto je wstawiać

Trzecie zęby czyli implanty zębowe - czy warto je wstawiać
Implanty zębowe - to rozwiązanie, na które coraz częściej decydują się pacjenci, którzy mają ubytki we własnym uzębieniu. Nadal jest to rozwiązanie dość kosztowne, jednak służy przez długie lata, często do końca życia, a implanty wyglądają i funkcjonują jak zęby naturalne.

Mięsaki - nowotwór specjalnego nadzoru

Mięsaki - nowotwór specjalnego nadzoru
Wiele osób ma na rękach i nogach podskórne guzy; warto zwrócić na nie uwagę, bo może to być mięsak - groźny nowotwór tkanek miękkich i kości. Najbardziej niepokojące są te o średnicy powyżej 5 cm.