Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Kardiolog
  3. Rzeszów

Kardiolog Rzeszów prywatnie

Wg. stanu na 07-12-2023 w Rzeszowie jest 7 lekarzy kardiologów przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest jutro. Ceny płatnych konsultacji zaczynają się od 269-280 zł.
Kardiolodzy są również dostępni w innych miastach: GdańskKatowiceKrakówŁódźPoznańWarszawa.

W serwisie znajdziesz również kardiologa na NFZ w Rzeszowie.

Kardiolog prywatnie - polecane artykuły

Bomba w tętnicach

Bomba w tętnicach
W tętnicach mogą powstać uszkodzenia, które są jak tykająca bomba. To tętniaki, czyli patologiczne rozszerzenia naczyń, najczęściej tętnicy, bo wyjątkowo rzadko poszerzają się żyły. Są bezpośrednim zagrożeniem życia.

Do jakiego specjalisty potrzebujesz skierowanie?

Do jakiego specjalisty potrzebujesz skierowanie?
Kiedy coś się dzieje ze zdrowiem, z coraz większym niepokojem obserwuje się kolejne symptomy. Zastanawiając się, co jest nie w porządku, powinno się udać do lekarza pierwszego kontaktu. W zależności od jego diagnozy lub poczynionych obserwacji może skierować pacjenta na badania, zastosować leczenie lub wystawić skierowanie do lekarza specjalisty.

Systemy telemedyczne w Polsce

Systemy telemedyczne w Polsce
Dzięki systemom telemedycznym wykorzystującym łącza telefoniczne lub internetowe można przesłać do specjalistycznego ośrodka wyniki badań, np. rtg, ekg, tomografii komputerowej. Na tej podstawie lekarz może postawić diagnozę bez konieczności osobistej wizyty pacjenta nawet w odległym szpitalu lub gabinecie.