Szukaj
Placówki
PZU Zdrowie Oddział Centrum Medyczne w Radomiu
brak opinii
+ dodaj opinię
Andrzeja Struga 60/acm
Radom
Świat Zdrowia Operator Medyczny
brak opinii
+ dodaj opinię
Aleje Jerozolimskie 87
Warszawa
NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego "Valetudo" Helena Byszkiewicz-Cesarz
brak opinii
+ dodaj opinię
Telewizyjna 30
Warszawa
Bemowo
Centrum Medyczne im. Bitwy Warszawskiej 1920 R. w Radzyminie - SPZZOZ
brak opinii
+ dodaj opinię
Warszawska 5
Kuligów
Medunit Regiony
brak opinii
+ dodaj opinię
Aleja Jana Pawła II 45a/39a, 40a, 41a
Warszawa
Wola
Przychodnia Lekarska Orlik
3.1
/5
7 opinii
Ostrobramska 101
Warszawa
Praga-Południe
NZOZ Mak-Med Małgorzata Kozłowska, Zbigniew Kozłowski
5.0
/5
2 opinie
Armii Krajowej 64/13
Wołomin
NZOZ "Melisa" Magdalena Kręt-Wożniewicz, Marcin Woźniewicz
brak opinii
+ dodaj opinię
11 Listopada 4/18
Mińsk Mazowiecki
NZOZ "Melisa" Magdalena Kręt-Wożniewicz, Marcin Woźniewicz
brak opinii
+ dodaj opinię
Błonie 15
Mińsk Mazowiecki
NZOZ Optima
1.0
/5
1 opinia
Bairda 56/7
Grodzisk Mazowiecki
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Mokotów
4.0
/5
8 opinii
Iwicka 19
Warszawa
Mokotów
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Mokotów
brak opinii
+ dodaj opinię
Klimczaka 4
Warszawa
Wilanów
«
poprzednia
strona
177
z 233
następna
»
Polecane artykuły
Co to takiego "stres bojowy"
Starczowzroczność – "choroba krótkich rąk"
Zakażenie rany – skąd się bierze i jak mu zapobiegać na co dzień?
Pokaż więcej »
Szukasz specjalisty na NFZ?
Dermatolog
Endokrynolog
Laryngolog
Okulista
Ortopeda
Rehabilitacja
Pokaż więcej
Najlepsze komentarze
Easy Net Piekaj-Stefańska
Miałam przyjść z córką na godzinę 9 do Pani doktor . Miesiąc wcześniej byłam na badaniach z dzieckiem. Byłam wcześniej ok.8.45 i jeszcze Pani doktor nie było. P
Karo
13-09-2019 12:27
1/5
Szpital św. Jana
Dwa lata temu styczeń byłem na nocnej z zatrzymaniem moczu pani krowa doktor powiedziała że nie założy bo powinienem pojechać do swojego lekarza rodzinnego,a ja
Jon
22-01-2024 19:56
5/5
Dolnośląskie Centrum Medycyny Profilaktycznej i Bezpieczeństwa Pracy "Pro-Med"
Niestety, obsługa pacjentów w recepcji pozostawia wiele do życzenia, roszczeniowy ton, odczuwalna pogarda i duże ego osoby zatrudnionej tam sprawia, że pacjenci
Mimi
07-10-2025 07:21
1/5