1. Neurolog
  2. Wielkopolskie
  3. Poznań

NZOZ Przychodnia Neurologiczna

Osiedle Lecha 120
Poznań
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia neurologiczna
Neurolog
2 dni 660 939 855
Godziny otwarcia:
PN08:30-12:30
WT14:30-18:30
ŚR08:30-12:30
CZnieczynne
PTnieczynne

Opinie o NZOZ Przychodnia Neurologiczna

Uwaga!

Prosimy o rozwagę przy kierowaniu się opiniami na temat placówki. Co najmniej jeden z komentarzy "pacjenta" na temat ośrodka jest napisany z tego samego adresu IP, którym posługuje się osoba podająca się za właściciela placówki. Opinie mogą wprowadzać w błąd. Podejrzewamy, że ich autor łamie prawo popełniając czyn nieuczciwej konkurencji.

Administratorzy

Dodaj opinię
1/5
te terminy to fikcja, byłam na wizycie w marcu, dostałam skierowanie na rezonans głowy a teraz od marca nie mogę z wynikiem dostać się do pani doktor bo nie każe ona już nikogo do końca roku zapisać. Ja czuję się różnie, w wyniku opisano zmiany a pani doktor każe mi pilnować i w grudniu zapisać się na wizytę w 2016 roku.
1/5
Odradzam!
Pani dr nie leczy tylko robi EEG z którego nic nie wynika. Przeniosłam się do innego lekarza.
1/5
Niestety przepisane przez Panią doktor leki nie przynoszą żadnej poprawy, a z badania EEG nic nie wynika. Wywiad niezbyt szczegółowy i pobieżny. W samej przychodni całkowity bałagan, po 3 osoby zapisane na tę samą godzinę i opóźnienia sięgające godziny. Kolejna wizyta na NFZ jest możliwa dopiero za rok, szybsze terminy są możliwe tylko prywatnie.
1/5
pani doktor na dzień dobry powiedziała że " na następny raz proszę do mnie się umówić prywatnie", podczas wizyty nie można bylo się odezwać i o nic się pytać, tylko tekst "temat zamknięty", tabletki na kwotę 170 zł które nic ni dali wkońcu , NIE POŁECAM P.S.Postawilam 1 gwiazdkę bo nie idzie postawić 0
1/5
Ta wizyta to masakra jakas. Pani doktor nie dopuszcza do glosu. Przepisala lekow cala mase i tyle. Mimo ze w zyciu nie mialam robionego rezonansu a jest mi bardzo potrzebny, nie zgadzala sie dac skierowania. Lekarka sama zachowuje sie jakby potrzebowala psychiatry. Odradzam wszystkim wizyte u niej bo to szkoda czasu. Ciekawe czy prywatnie tez ma takie lekcewazące podejscie. Oni powinni ją zwolnic. Wyszlam z placzem od niej z gabinetu i zamierzam napisac oficjalna skarge do przychodni. Daje jedna gwiazdke gdyz nie moge dac zero.
5/5
Bardzo jestem zadowolona, kompetentna, miła Pani Doktor, szczegółowo zbiera wywiad i wnikliwie bada, uważnie słucha i długo wyjaśnia problem, leki przepisane pomogły, polecam wszystkim
5/5
Rewelacja, w końcu ktoś wpadł, co mi dolega!!!!!!!!!!!!
Dzięki wnikliwemu badaniu.
Leki pomogły, bez nich czułam się fatalnie.
Wspaniały lekarz
Polecam
5/5
Wspaniały człowiek z tej Pani Doktor, bardzo mi pomogła.
Byłam świadkiem psychotycznych postaw w poczekalni, niestety chorzy ludzie często mylą specjalistę, powinni pójść do psychiatry, a nie do neurologa.
Podziwiam Panią Doktor, że z takimi niezrównoważonymi dobrze sobie radzi.
5/5
Niełatwo dostać się na NFZ za wizytę kontrolną, ponieważ zainteresowanie leczeniem w Pani Doktor jest ogromne i o te terminy trudno. Łatwiej na wizytę pierwszorazową. Bardzo warto czekać.
Świetny lekarz.
Można tez korzystać z wizyt prywatnych.
Pani Doktor udostępnia swój czas.
Polecam wszystkim, czuję się lepiej
5/5
Bardzo kompetentna lekarka.
Widać, że wie co robi.
Leki dobrze działają.
Miła i uśmiechnięta, choć zarobiona, bo tłumy się do niej pchają.
5/5
Dzięki Pani Doktor żyję, leki choć drogie pomogły.
Co za zwyrodnialcy takie opinie zamieszczają.
Jestem oburzony, to wspaniała osoba, a pracę, jak widać ma bardzo ciężką, tłumy się pchają.
Bardzo jestem z Pani Doktor zadowolony
5/5
ludzie, nie mylcie lekarzy
Pani Doktor nie jest od świrów, leczy chorych neurologicznie i jest w tym bardzo dobra.
Nie mam napadów, rewelacja, ustąpiły bóle głowy
wie co robi, niezwykły z niej człowiek
Polecam wszystkim

5/5
Nieraz widzę niezrównoważonych w poczekalni u Pani Doktor, podziwiam ja, że sobie z nim daje radę. Niełatwa praca.
Mi pomogła i ciagle wracam
Polecam, jest skuteczna i miła
5/5
jestem zadowolony, pomogła
polecam
5/5
Pełno wszędzie świrów i rozstrzeniowców,
ale chorym Pani Doktor pomaga.
U mnie jest lepej, polecam
5/5
Przemiła lekarka i dobra w swoim fachu.
Widziałem w jej poczekani takich, którzy powinni leczyć się psychiatry, współczuję jej
Polecam usługi Pani Doktor
5/5
Cierpiałem na wyłączenia, już ich nie pamiętam
dzięki Pani Doktor
5/5
Wizyta była wspaniała, jestem zadowolona, leki działają , będę wracac, polecam innym
5/5
Jestem bardzo zadowolona z wizyty, to wielka rzadkość, żeby neurolog podczas wizyty analizował czynność mógu /EEG/. Jestem zachwycona, diagnoza trafna, leczenie przyniosło poprawę , serdecznie polecam
5/5
Postanowiłamopisać tutaj jak jestem zadowolona z leczenia, chodzę do Pani Doktor od lat, choć o terminy na NFZ trudno, ponieważ chętnych przybywa. Postawiła mnie na nogi, poprawa się utrzymuje, widywałam w poczekalni wielu chorych bardzo zadowolonych, widywałam też ludzi nie szukających leczenia, tylko chcieli robic rozróby. Trudna praca. Jestem wdzięczna za otrzymaną pomoc i zyczę Pani Doktor, żeby oszołomi omijali jej Poradnię. Polecam wszystkim
5/5
Niewiarygodna poprawa po przepisanych lekach przez Panią Doktor /mówiła, że EEG jej pomogło/. A mnie pomogła Pani Doktor i jej wiedza
polecam wszystkim
5/5
Podczas czekania w poczekalni obserwowałem taką nadreaktywną kobietę, która utrzymywała, że trzeba zelżyc lekarza, to załatwi z nim co trzeba. Ciężką pracę ma Pani Doktor z takimi nienormalnymi, aż dziw, że ma siłe jeszcze nam pomagać.
Mi pomogła, czuję się lepiej i wracam. Staram się zawsze o terminy, choć chętnych z roku na rok przybywa.
5/5
Długie terminy, ale za dużo chętnych do Pani Doktor.
Czekam, bo warto.
Jest duża poprawa podczas leczenia, chęci do życia i działania wróciły.
Polecam
5/5
Pełne zrozumienie potrzeb pacjenta, bardzo lubię Panią Doktor, pomogła mi
Polecam
5/5
Lubię leczyc się w tej Pani Doktor i mam pełne zufanie
5/5
Pomogła mi, jestem zadowolona
5/5
Moja padaczka jest prowadzona fachowo, mam regularnie wykonywane EEG, nie mam napadów, jestem zadowolony z opieki, polecam
5/5
Doskonały lekarz, miła, ciepła lekarka.
Diagnoza wnikliwie przemyślana, wszystko wytłumaczyła, zleciła potrzebne badania
Polecam wszystkim.
1/5
Jakoś dziwnie dużo pozytywnych opinii w jednym dniu i w przeciągu tylko 2 godzin. Dla mnie to ktoś na zlecenie spisywał te opinie bo poradnia kiepsko wykazała w rankingu. Uważam że to bardzo podejrzane.
5/5
Na wizytę pierwszorazową czekałam krótko. Fachowa obsługa. Miła Pani doktor. Jestem w pełni zadowolona.
5/5
Korzystam z komputera w Poradni, nie mam swojego.
Z opieki jestem zadowolony.
5/5
Pani Doktor wg mnie jest kompetentna, jestem zadowolona z wizyt.
5/5
Korzystam z możliwości uzycia komputera w Poradni.
Jestem zadowolony z leczenia
1/5
Przyszłam do Pani po skierowanie na tomografię, nic więcej nie chciałam, bo już długo chodzę po lekarzach, mam diagnozę i nie chciała tracić dużo czasu na proste napisanie skierowania. Po pierwsze, Pani nie dozwolała mi nic powiedzieć, bo kiedy spróbowałam zacząć rozmowę, ona mówiła "tsssssssss!", co było w ogóle bez szacunku. Mnie potrzebne było skierowanie, więc cierpiałam, chociaż chciałam kilka razy zapytać, czy Pani jest lekarzem, czy to po prostu taki kostium z Halloweenu. Po drugie, kiedy w końcu ona zobaczyła, że ja chcę skierowanie - postanowiła zrobić neurologiczne badanie, nie wiem, jaki był sens, bo diagnoza jest, neurolodzy (a nawet Profesor z tej dziedziny, który jest prawdziwym specjalistem w odróżnieniu od tej Pani) mnie badali już 100 razy, ale ok. Dziwne było to badanie, słabo mówiąc nie profesjonalne. Potem bez zapytania ta Pani coś robić z moją głową. Na zapytanie mówi, że to badanie EKG. W ciągu badania ja poprosiłam o receptę na coś dla dobrego snu oraz na dzień, bo mam teraz dosyć nerwowy okres (poszukiwanie pracy, problemy chorobowe). Pani powiedziała, że podczas EKG muszę milczeć. Po badaniu, Pani w kostiumie lekarza dała mi moje dokumenty, skierowanie na tomografię oraz receptę na witaminkę B. Ja zapytałam o coś mocniejszego, bo to nic mi nie da, na co Pani powiedziała, że "nie będę dawałam takiemu dziecku receptę na mocniejsze leki", chociaż Pani chyba zauważyła, że mam 25 lat. Bez komentarzy. Nie chciałam się kłócić, więc milczałam. Następnie Pani powiedziała "następny Pan Michał, do widzenia". Ja byłam w szoku, bo po tym "magicznym" i dosyć nieprzyjemnym badaniu EKG nie było powiedziano ani słówka. Pytam o tym. I tu zaczyna kulminacja : "Pani mózg nie jest jak u noworodka, widać, że Pani coś przeżyła" (patrzyłam i myślałam, czy ta Pani nie potrzebuje sama lekarza, przy czym dobrego), potem mówi dalej "EKG mówi, że Pani teraz ma okres nerwowy". Odradzam wizyty u tej osoby. Taki człowiek w ogóle nie ma prawa nazywać się lekarzem i otrzymywać pieniądze za "pracę".
1/5
Zapomniałam jeszcze dodać, że wszystkie te dobre komentarzy na dołu strony są fikcją. Zobaczcie daty i godziny dodania opinii. Widać, że to robiła ta sama Pani "neurolog", starając się zasmakować po 5 gwiazdkami pełny brak kompetencji i profesjonalizmu!!! Wstyd musi być!!!
Dodaj opinię

Adres:

Osiedle Lecha 120, Poznań Chartowo

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:30-12:30
WT14:30-18:30
ŚR08:30-12:30
CZnieczynne
PTnieczynne