Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Alergolog
  3. Gdańsk

Alergolog Gdańsk prywatnie

Na dzień 20-07-2024 w Gdańsku jest 1 lekarz alergolog przyjmujących odpłatnie w placówkach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest za 3 dni. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 269 zł.
Alergolodzy są również dostępni w innych miastach: KrakówWarszawaWrocław.

W serwisie znajdziesz również alergologa na NFZ w Gdańsku.

Alergolog prywatnie - polecane artykuły

Fakty o bezpieczeństwie i skuteczności szczepień przeciw COVID-19

Fakty o bezpieczeństwie i skuteczności szczepień przeciw COVID-19
Dzięki szczepionce organizm zyskuje czas. Nie traci go na rozpoznanie wroga oraz dysponuje precyzyjną bronią w postaci przeciwciał, dzięki czemu reakcja na atak patogenu jest nie tylko natychmiastowa, ale i skuteczna - tłumaczyli specjaliści podczas pierwszego z serii spotkań poświęconych szczepieniom przeciw COVID-19.

Noszenie maseczek a astma i POChP

Noszenie maseczek a astma i POChP
Osoby chorujące na przewlekłe choroby układu oddechowego, takie jak astma i POChP mogą nosić maseczki zasłaniające nos i usta nie obawiając się o problemy z oddychaniem, choć powinny przestrzegać prawidłowych zasad zarówno ich noszenia, jak i zdejmowania. Maseczek nie powinni nosić wyłącznie pacjenci z ciężką niewydolnością oddechową, do której może dojść nie tylko z powodu astmy czy POChP.

Anafilaksja: przygotuj się na wstrząs

Anafilaksja: przygotuj się na wstrząs
Uczulenia na jady owadów stanowią zaledwie 5 proc. alergii, są jednak wyjątkowo groźne. W Polsce powodują co roku 15-20 zgonów. Niektóre ofiary anafilaksji (wstrząsu) można byłoby uratować dzięki szybkiej pomocy. Nie wiemy jednak, jak to robić.