Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Chirurg
  3. Kraków

Chirurg Kraków prywatnie

Na dzień 07-12-2023 w Krakowie jest 6 lekarzy chirurgów przyjmujących prywatnie w placówkach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest dziś. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 269-300 złotych.

Chirurg Kraków prywatnie - co musisz wiedzieć?

Lekarz specjalizujący się w chirurgii ogólnej to osoba, która zajmuje się procedurami na całym ciele, włącznie z jamą brzuszną, klatką piersiową i układem pokarmowym. Chirurg ogólny identyfikuje choroby, planuje leczenie i wykonuje operacje w celu usunięcia choroby lub uszkodzenia ciała. Podczas procedury chirurg ogólny używa narzędzi chirurgicznych do rozcinania tkanek, usuwania chorobowo zmienionych narządów lub naprawy uszkodzeń wewnętrznych. Chirurg ogólny musi być zorientowany w zakresie anatomii ciała, chorób i metod operacyjnych.

Badania jakie może zlecić chirurg ogólny na płatnych wizytach w Krakowie to tomografia komputerowa, RM, badania laboratoryjne, kolonoskopia, badanie histopatologiczne oraz wiele innych. Każde badanie jest zależne od choroby, której pacjent może doznać.

Do chirurga ogólnego powinno zgłosić się w przypadku wystąpienia różnych problemów zdrowotnych, takich jak dolegliwości związane z jelitami (takie jak choroba wrzodowa, zapalenie wyrostka robaczkowego, choroba Crohna), zmiany nowotworowe (np. rak piersi, rak jelita grubego), urazy narządów wewnętrznych (np. złamania żeber, urazy wątroby, pęknięcie śledziony), choroby układu krążenia (np. miażdżyca, choroba niedokrwienna serca), dolegliwości związane z płucami (takie jak rak płuca, zapalenie płuc), a także w przypadku owrzodzeń lub zakażeń, które wymagają interwencji chirurgicznej.

Chirurg ogólny w Krakowie przyjmujący prywatnie może pracować w szpitalach, klinikach i ośrodkach zdrowia. Oprócz operacji, lekarz ten koordynuje opieką nad pacjentami przed i po operacji oraz diagnozuje objawy chorób i zaleca odpowiednie leczenie.

Chirurg ogólny to osoba, która musi być dokładna, rzetelna i radzić sobie w stresie. Zawód ten wymaga obszernej wiedzy i praktyki. Chirurg ogólny to znaczące ogniwo w systemie opieki zdrowotnej, zapewniając pacjentom niezbędne procedury chirurgiczne, aby poprawić jakość ich życia i zdrowia.

Chirurdzy są również dostępni w innych miastach: BydgoszczGdańskGdyniaPoznańRzeszówSzczecinToruńWrocław.

W serwisie znajdziesz również chirurga na NFZ w Krakowie.

Chirurg prywatnie - polecane artykuły

Operacja powiększenia piersi niesie ryzyko powikłań

Operacja powiększenia piersi niesie ryzyko powikłań
Najczęściej na powiększenie piersi decydują się panie z kompleksem zbyt małego biustu. Kolejną grupę stanowią kobiety, które na zabieg namówił partner. Najrzadszą przyczyną są wskazania zdrowotne. Pamiętajmy jednak: ten z pozoru prosty zabieg obarczony jest ryzykiem powikłań.

Dlaczego warto posyłać dziecko na korektywę

Dlaczego warto posyłać dziecko na korektywę
Głównym celem gimnastyki korekcyjnej jest skorygowanie istniejącej wady postawy dziecka. Jednak aby osiągnąć sukces, należy także w domu systematycznie wykonywać dobrane przez specjalistę ćwiczenia.

Rak prostaty - leczenie, profilaktyka

Rak prostaty - leczenie, profilaktyka
Atakuje zwykle mężczyzn po 45. roku życia i według danych Krajowego Rejestru Nowotworów jest drugim - po raku płuca - najczęściej występującym nowotworem. Rak prostaty, bo o nim mowa jest też drugą przyczyną zgonów wśród chorób nowotworowych.