Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Chirurg
  3. Rzeszów

Chirurg Rzeszów prywatnie

Wg. stanu na 07-12-2023 w Rzeszowie jest 4 lekarzy chirurgów przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest jutro. Ceny płatnych konsultacji zaczynają się od 269 zł.

Chirurg Rzeszów prywatnie - co musisz wiedzieć?

Lekarz specjalizujący się w chirurgii ogólnej to osoba, która zajmuje się operacjami na całym ciele, włącznie z jamą brzuszną, klatką piersiową i układem pokarmowym. Chirurg ogólny diagnozuje choroby, planuje leczenie i przeprowadza operacje w celu usunięcia choroby lub uszkodzenia ciała. Podczas zabiegu chirurg ogólny używa narzędzi chirurgicznych do cięcia tkanek, usuwania chorobowo zmienionych narządów lub naprawy uszkodzeń wewnętrznych. Chirurg ogólny musi być zorientowany w zakresie anatomii ciała, chorób i technik chirurgicznych.

Badania jakie może zlecić chirurg ogólny na płatnych wizytach w Rzeszowie to tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, analizy krwi, endoskopia, biopsja oraz wiele innych. Każde badanie jest zależne od choroby, której pacjent może doznać.

Do chirurga ogólnego powinno zgłosić się w przypadku wystąpienia różnych problemów zdrowotnych, takich jak problemy trawienne (takie jak choroba wrzodowa, zapalenie wyrostka robaczkowego, choroba Crohna), nowotwory (np. rak piersi, rak jelita grubego), uszkodzenia organów wewnętrznych (np. złamania żeber, urazy wątroby, pęknięcie śledziony), choroby układu krążenia (np. miażdżyca, choroba niedokrwienna serca), dolegliwości związane z płucami (takie jak rak płuca, zapalenie płuc), a także w przypadku nadżerek lub zakażeń, które wymagają interwencji chirurgicznej.

Chirurg ogólny w Rzeszowie przyjmujący prywatnie może pracować w szpitalach, klinikach i przychodniach. Oprócz operacji, lekarz ten odpowiada opieką nad pacjentami przed i po operacji oraz identyfikuje objawy chorób i zaleca odpowiednie leczenie.

Chirurg ogólny to osoba, która musi być precyzyjna, solidna i umieć pracować pod presją. Zawód ten wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. Chirurg ogólny to znaczące ogniwo w systemie opieki zdrowotnej, zapewniając pacjentom niezbędne procedury chirurgiczne, aby poprawić jakość ich życia i zdrowia.

Chirurdzy są również dostępni w innych miastach: GdańskGdyniaKrakówPoznańSzczecinToruńWarszawaWrocław.

W serwisie znajdziesz również chirurga na NFZ w Rzeszowie.

Chirurg prywatnie - polecane artykuły

Zabiegi serca bez skalpela

Zabiegi serca bez skalpela
Małoinwazyjny zabieg wszczepienia zastawki aortalnej przeprowadzony w Katowicach-Ochojcu uratował życie 36-letniej kobiety. Takie interwencje kardiologiczne coraz częściej zastępują operacje na otwartym sercu.

Od palenia papierosów można zbrzydnąć

Od palenia papierosów można zbrzydnąć
Palenie szkodzi nie tylko płucom. Związki w dymie tytoniowym wpływają też na skórę i nie jest to wpływ korzystny. Nie chodzi tylko o to, że palacze szybciej się starzeją. Dowiedz się, co i jak w tytoniowym dymku wpływa na urodę. 

Zespół cieśni nadgarstka

Zespół cieśni nadgarstka
Zespół cieśni nadgarstka (ZCN) objawia się bólem, mrowieniem w nadgarstku i palcach. Chorzy mają trudności z zaciśnięciem pięści, skarżą się na osłabienie chwytu. Może być wynikiem uprawianego sportu (tenis, badminton) lub wykonywanej pracy (szycie, praca przy komputerze).