Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Chirurg
  3. Toruń

Chirurg Toruń prywatnie

Wg. stanu na dzień 07-12-2023 w Toruniu jest 1 specjalista chirurg przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Najszybszy dostępny termin jest za 11 dni. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 269 zł.

Chirurg Toruń prywatnie - co musisz wiedzieć?

Lekarz specjalizujący się w chirurgii ogólnej to osoba, która zajmuje się zabiegami na całym ciele, włącznie z brzuchem, klatką piersiową i układem pokarmowym. Chirurg ogólny diagnozuje choroby, organizuje leczenie i wykonuje operacje w celu usunięcia choroby lub uszkodzenia ciała. Podczas zabiegu chirurg ogólny używa instrumentów medycznych do cięcia tkanek, usuwania chorobowo zmienionych narządów lub naprawy uszkodzeń wewnętrznych. Chirurg ogólny musi być kompetentny w zakresie anatomii ciała, chorób i metod operacyjnych.

Badania jakie może zlecić chirurg ogólny na płatnych wizytach w Toruniu to TK, MRI, badania laboratoryjne, endoskopia, pobranie próbki tkanki oraz wiele innych. Każde badanie jest zależne od choroby, której pacjent może doznać.

Do chirurga ogólnego powinno zgłosić się w przypadku wystąpienia różnych problemów zdrowotnych, takich jak dolegliwości związane z jelitami (takie jak choroba wrzodowa, zapalenie wyrostka robaczkowego, choroba Crohna), zmiany nowotworowe (np. rak piersi, rak jelita grubego), uszkodzenia narządów wewnętrznych (np. złamania żeber, urazy wątroby, pęknięcie śledziony), choroby układu krążenia (np. miażdżyca, choroba niedokrwienna serca), dolegliwości związane z płucami (takie jak rak płuca, zapalenie płuc), a także w przypadku odleżyn lub zakażeń, które wymagają interwencji chirurgicznej.

Chirurg ogólny w Toruniu przyjmujący prywatnie może pracować w szpitalach, klinikach i placówkach medycznych. Oprócz operacji, lekarz ten odpowiada opieką nad pacjentami przed i po operacji oraz identyfikuje objawy chorób i zaleca odpowiednie leczenie.

Chirurg ogólny to osoba, która musi być dokładna, solidna i umieć pracować pod presją. Zawód ten wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. Chirurg ogólny to istotne ogniwo w systemie opieki zdrowotnej, zapewniając pacjentom niezbędne procedury chirurgiczne, aby poprawić jakość ich życia i zdrowia.

Chirurdzy są również dostępni w innych miastach: GdańskGdyniaKatowicePoznańRzeszówSzczecinWarszawaWrocław.

W serwisie znajdziesz również chirurga na NFZ w Toruniu.

Chirurg prywatnie - polecane artykuły

Oddajesz nerkę, ratujesz życie

Oddajesz nerkę, ratujesz życie
"Jeśli nie oddasz komuś nerki, będziesz mordercą" - stwierdził Zell Kravinsky, milioner, filantrop i poeta z Filadelfii. To szokujące stwierdzenie, ale Amerykanin w ten sposób chce przekonać do tego, żeby zostać honorowym dawcą narządu.

Abonamenty medyczne - coraz większy rynek w Polsce

Abonamenty medyczne - coraz większy rynek w Polsce
Oferowane przez niepubliczne placówki ochrony zdrowia i sieci placówek abonamenty medyczne są w Polsce coraz bardziej powszechne. Według ekspertów rynku zdrowia z opieki zdrowotnej w ramach abonamentów korzysta ponad 2 miliony osób.

Operacja powiększenia piersi niesie ryzyko powikłań

Operacja powiększenia piersi niesie ryzyko powikłań
Najczęściej na powiększenie piersi decydują się panie z kompleksem zbyt małego biustu. Kolejną grupę stanowią kobiety, które na zabieg namówił partner. Najrzadszą przyczyną są wskazania zdrowotne. Pamiętajmy jednak: ten z pozoru prosty zabieg obarczony jest ryzykiem powikłań.