Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Diabetolog
  3. Rzeszów

Diabetolog Rzeszów prywatnie

Wg. stanu na 24-04-2024 w Rzeszowie jest 2 lekarzy diabetologów przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest za 5 dni. Ceny płatnych konsultacji zaczynają się od 299 zł.
Diabetolodzy są również dostępni w innych miastach: BiałystokKrakówWarszawa.

W serwisie znajdziesz również diabetologa na NFZ w Rzeszowie.

Diabetolog prywatnie - polecane artykuły

Choroby zębów i przyzębia sieją spustoszenie w całym organizmie

Choroby zębów i przyzębia sieją spustoszenie w całym organizmie
Zdaniem specjalistów zbyt lekceważąco podchodzimy do próchnicy oraz chorób przyzębia. Okazuje się, że problem nie dotyczy tylko jamy ustnej – udowodniono związek złego stanu zębów i przyzębia z chorobami sercowo-naczyniowymi, cukrzycą, przewlekłą chorobą nerek, reumatoidalnym zapaleniem stawów i innymi poważnymi chorobami ogólnymi.

Czas na odczarowanie zaburzeń psychicznych

Czas na odczarowanie zaburzeń psychicznych
Wbrew stereotypom, osoby z problemami zdrowia psychicznego nie są bardziej niebezpieczne, niewiarygodne czy niegodne zaufania niż ludzie bez diagnozy psychiatrycznej. Na ich stygmatyzacji tracimy wszyscy, także osoby zdrowe.

Najbardziej znane uzdrowiska w Polsce

Najbardziej znane uzdrowiska w Polsce
Uzdrowiska rozwijają się w miejscowościach bogatych w złoża kopalin leczniczych (wody, gazy, torfy); powstają też w miejscach o leczniczych właściwościach klimatu. W Polsce istnieje 45 uzdrowisk; w tych najbardziej znanych kuracjusze mają do dyspozycji ponad 20 sanatoriów.