Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Diabetolog
  3. Warszawa

Diabetolog Warszawa prywatnie

Na dzień 07-12-2023 w Warszawie jest 4 specjalistów diabetologów przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest jutro. Ceny komercyjnych wizyt zaczynają się od 289-309 PLN.
Diabetolodzy są również dostępni w innych miastach: Kraków.

W serwisie znajdziesz również diabetologa na NFZ w Warszawie.

Diabetolog prywatnie - polecane artykuły

Najbardziej znane uzdrowiska w Polsce

Najbardziej znane uzdrowiska w Polsce
Uzdrowiska rozwijają się w miejscowościach bogatych w złoża kopalin leczniczych (wody, gazy, torfy); powstają też w miejscach o leczniczych właściwościach klimatu. W Polsce istnieje 45 uzdrowisk; w tych najbardziej znanych kuracjusze mają do dyspozycji ponad 20 sanatoriów.

Mycie zębów – nie takie proste, jak się wydaje

Mycie zębów – nie takie proste, jak się wydaje
Trzy dni bez szczotkowania zębów i zaczyna się zapalenie dziąseł – ich krwawienie czy obrzęk. To tylko początek kłopotów. Uwaga! Nawet jeśli myjesz je dwa razy dziennie, możesz mieć ten sam problem. Sęk we właściwej higienie jamy ustnej – wbrew pozorom to nie takie łatwe.

Zdrowe jelita to zdrowszy mózg? Czy też zdrowy mózg to zdrowsze jelita?

Zdrowe jelita to zdrowszy mózg? Czy też zdrowy mózg to zdrowsze jelita?
Powstaje coraz więcej badań na temat zjawiska, które określa się osią jelita-mózg. Okazuje się, że istnieje związek między stanem jelit a stanem mózgu. Sprawdzane są hipotezy, czy to, jak funkcjonują jelita, ma wpływ na rozwój zaburzeń neurologicznych i psychicznych, np. autyzmu – lub odwrotnie. Badana jest też rola bakterii zamieszkujących nasz układ pokarmowy.