Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Laryngolog
  3. Katowice

Laryngolog Katowice prywatnie

Na dzień 21-03-2023 w Katowicach jest 4 specjalistów laryngologów przyjmujących prywatnie w placówkach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest za 22 dni. Ceny komercyjnych wizyt zaczynają się od 229 PLN. Spośród laryngologów 3 przyjmuje dzieci.

Laryngolog Katowice prywatnie - co musisz wiedzieć?

Laryngologia jest dziedziną medycyny zajmującą się leczeniem i rozpoznawaniem dolegliwości dotyczących gardła. Laryngolodzy specjalizują się w leczeniu chorób takich jak: bóle gardła czy zapalenie ucha środkowego. Laryngolodzy przeprowadzają badania i diagnostykę z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi takich jak endoskopy.

Laryngolog specjalizuje się w leczeniu schorzeń związanych z narządami głosu i oddychania, w tym chorób gardła, jamy nosowej, uszu i szyi. Często diagnozuje i leczy zapalenie krtani, zapalenie zatok, polipy nosa, zaburzenia głosu i guzy szyi. W przypadku poważniejszych chorób, takich jak rak krtani, laryngolog może współpracować z innymi specjalistami w celu zapewnienia najlepszej możliwej opieki.

Laryngolog prywatnie w Katowicach może zlecić szereg badań, aby dokładnie zdiagnozować pacjenta. Mogą to być m.in. audiometria, endoskopowe badanie jamy ustnej i nosa, laryngoskopowe badaniestrun głosowych, tomografia komputerowa głowy. Wszystko to pozwala dokładnie zobrazować stan układu oddechowego i udać, gdy pojawiają się objawy problemów z gardłem, językiem, uszami oraz nosem. W przypadku bólu gardła, suchości w gardle, zaburzeń mowy, stłumionego głosu oraz problemów z oddychaniem przez nos należy skonsultować się z laryngologiem. Warto pamiętać, że wiele chorób gardła i uszu może mieć poważne konsekwencje, dlatego wczesna diagnoza i leczenie jest bardzo istotne.

Prywatna wizyta u laryngologa LUXMED w Katowicach - często zadawane pytania

Ile płaci się za prywatną wizytę u laryngologa w przychodniach LUX MED w Katowicach?

Ceny prywatnych wizyt zaczynają się od 229 złotych.

Jak długo czeka się w Katowicach na prywatną konsultację laryngologa?

Najszybciej można umówić się na prywatną wizytę za 22 dni.

Ilu lekarzy laryngologów jest dostępnych w placówkach LUX MED w Katowicach?

W Katowicach przyjmuje 4 specjalistów laryngologów.

Czy do odbycia komercyjnej wizyty u lekarza laryngologa w Katowicach wymagane jest skierowanie?

Nie, prywatne wizyty nie wymagają uzyskania skierowania od innego lekarza.

Czy laryngolodzy w LUX MED przyjmują również dzieci?

Tak, w Katowicach można umówić się do 3 lekarzy dziecięcych.

Laryngolodzy są również dostępni w innych miastach: BydgoszczGdańskKrakówPoznańRzeszówWarszawa.

W serwisie znajdziesz również laryngologa na NFZ w Katowicach.

Laryngolog prywatnie - polecane artykuły

Kataru u dzieci nie należy lekceważyć

Kataru u dzieci nie należy lekceważyć
Katar, z pozoru niegroźna dolegliwość, może prowadzić do groźnych powikłań. Wywołuje kaszel. Może być przyczyną infekcji gardła czy zapalenia oskrzeli. Najgroźniejszym powikłaniem długo utrzymującego się, źle leczonego kataru, jest zapalenie ucha.

Kiedy inni mówią niewyraźnie i mamroczą

Kiedy inni mówią niewyraźnie i mamroczą
Czy na pewno dobrze słyszysz? Wiele osób jest przekonanych, że nie ma poważniejszych problemów ze słuchem, a kłopoty ze zrozumieniem, co mówią inni, tłumaczą tym, że ich rozmówcy mówią zbyt cicho lub niewyraźnie. Na ogół jednak tak nie jest.

Resort zdrowia: więcej zabiegów w gabinetach specjalistów

Resort zdrowia: więcej zabiegów w gabinetach specjalistów
Ministerstwo Zdrowia chce przenieść kolejne nieskomplikowane zabiegi ze szpitali do gabinetów ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (AOS). Pozwoli to odciążyć szpitale i przyniesie korzyści pacjentowi, który uniknie hospitalizacji.