Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Neurolog
  3. Warszawa

Neurolog Warszawa prywatnie

Na dzień 25-02-2024 w Warszawie jest 6 specjalistów neurologów przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest za 2 dni. Ceny komercyjnych wizyt zaczynają się od 170-319 PLN.
Neurolodzy są również dostępni w innych miastach: KrakówRzeszów.

W serwisie znajdziesz również neurologa na NFZ w Warszawie.

Neurolog prywatnie - polecane artykuły

Wiesz, jakie objawy ma udar?

Wiesz, jakie objawy ma udar?
Udar jest pierwszą przyczyną trwałej niepełnosprawności Polaków i Polek po 40. roku życia, często wykluczając ich z życia społecznego. Tymczasem prostymi sposobami można przynajmniej części z nich zapobiec: modyfikacja stylu życia, szybkie rozpoznanie w razie udaru, a następnie leczenie i monitorowanie chorób, które zwiększają jego ryzyko mogą zdziałąć cuda.

Celiakia – choroba na całe życie

Celiakia – choroba na całe życie
Celiakia jest schorzeniem powodowanym przez nietolerancję pokarmową. W Polsce choruje na nią 380 tys. osób, czyli 1 proc. społeczeństwa. Większość nie zdaje sobie z tego sprawy. Na celiakię nie ma lekarstwa. Jedyną dostępną metodą leczenia jest ścisła dieta bezglutenowa, którą należy stosować przez całe życie.

Wady słuchu

Wady słuchu
Wada słuchu może pojawić się w każdym wieku, a jej przyczyny mogą być różne. Ważne, by w porę trafić do specjalisty, który zdiagnozuje problem i wskaże środki zaradcze.