Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Okulista
  3. Warszawa

Okulista Warszawa prywatnie

Na dzień 22-09-2023 w Warszawie jest 10 specjalistów okulistów przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest dziś. Ceny komercyjnych wizyt zaczynają się od 279-299 PLN. Spośród lekarzy 9 przyjmuje dzieci.

Okulista Warszawa prywatnie - co musisz wiedzieć?

Na prywatnej konsultacji u okulisty w Warszawie można liczyć na obszerną diagnostykę w obrębie oka. Lekarz okulista jako jedyny ekspert jest w stanie przeprowadzić rozszerzone badanie ustalające rodzaj chorób dotyczących wzroku lub ewentualnych wad. Dodatkowo w gabinecie można liczyć nie tylko na diagnostykę, ale także na podstawowe zabiegi operacyjne i na udzielenie pierwszej pomocy w obrębie wzroku.

Lekarz w Warszawie może przeprowadzać m.in. takiego rodzaju badania jak badanie ostrości wzroku, badanie dna oka, badanie obrazowe oka, USG oka, analizę ciśnienia wewnątrzgałkowego czy też badanie obrazowe. Jednocześnie zajmuje się pozbywaniem się ciał obcych z oczu. Do tego zazwyczaj w gabinecie istnieje sposobność dokonania małych zabiegów okulistycznych takich jak usunięcie gradówki, zmian powiekowych lub płukanie kanalików łzowych. Rutynowa wizyta zaczyna się od badania polegającego na ocenie stanu powiek, gałek ocznych i ich ruchomości. Poza tym specjalista bada ostrość widzenia. Do badania w poradni okulistycznej nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Należy tylko pamiętać, aby przed badaniem zrezygnować z makijażu oczu, gdyż może to wpłynąć na badanie przedmiotowe. Ponadto przed wejściem do gabinetu niezbędne jest wyjęcie szkieł kontaktowych, jeśli się je ma.

W poradni okulistycznej działającej na zasadach komercyjnych, lekarz ustala rodzaj okularów potrzebnych do korekcji wad wzroku. U prywatnego okulisty można uzyskać receptę na okulary lub szkła kontaktowe, a także leki dedykowane do leczenia schorzeń oczu albo przypadłości na tle alergicznym jak np. alergiczne zapalenie spojówek. Profilaktyczne badanie wzroku pozwala zmniejszyć niebezpieczeństwo rozwinięcia się poważniejszych schorzeń i umożliwić skuteczną kurację.

Prywatna wizyta u okulisty LUXMED w Warszawie - często zadawane pytania

Ile płaci się za prywatną wizytę u okulisty w przychodniach LUX MED w Warszawie?

Ceny prywatnych konsultacji zaczynają się od 279-299 PLN.

Jak długo czeka się w Warszawie na odpłatną pomoc okulisty?

Najszybciej można umówić się na prywatną wizytę jeszcze dziś.

Ilu lekarzy okulistów jest dostępnych w placówkach Grupy LUX MED w Warszawie?

W Warszawie przyjmuje 10 specjalistów okulistów.

Czy do odbycia komercyjnej wizyty u lekarza okulisty w Warszawie wymagane jest skierowanie?

Nie, prywatne wizyty nie wymagają uzyskania skierowania od innego lekarza.

Czy okuliści w LUX MED przyjmują również dzieci?

Tak, w Warszawie można umówić się do 9 specjalistów dziecięcych.

Okuliści są również dostępni w innych miastach: KatowiceKrakówŁódźRzeszówWrocław.

W serwisie znajdziesz również okulistę na NFZ w Warszawie.

Okulista prywatnie - polecane artykuły

Najważniejsze organizacje lekarskie w Polsce

Najważniejsze organizacje lekarskie w Polsce
W Polsce Naczelna Izba Lekarska pełni rolę samorządu lekarskiego, do którego z mocy ustawy wszyscy lekarze i dentyści posiadający prawo wykonywania zawodu w Polsce. Istnieje także szereg towarzystw medycznych, stowarzyszeń oraz związków zawodowych skupiających środowiska lekarzy.

Okulary mogą chronić przed koronawirusem?

Okulary mogą chronić przed koronawirusem?
Tak! Okulary tworzą mechaniczną barierę pomiędzy naszym ciałem a wirusami, są uzupełnieniem maseczki skuteczniej chroniąc nas przed dostępem patogenów. Dobrze jest więc je zakładać np. idąc na zakupy. 

Hormony wpływają na nasz nastrój

Hormony wpływają na nasz nastrój
Przygnębienie aż po skłonność do depresji w okresie przekwitania, czy zaburzenia emocjonalne towarzysząca wielu kobietom w ciąży – to w wielu przypadkach efekt hormonów, które znacząco wpływają na nasz nastrój.