Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Reumatolog
  3. Poznań

Reumatolog Poznań prywatnie

Wg. stanu na dzień 21-03-2023 w Poznaniu jest 2 lekarzy reumatologów przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest jutro. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 219-249 zł. Spośród specjalistów 1 przyjmuje dzieci.

Reumatolog Poznań prywatnie - co musisz wiedzieć?

Reumatologia to dziedzina medycyny zajmująca się terapią chorób związanych z układem krążenia i stawów. Specjaliści z tej dziedziny zajmują się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń takich jak: artretyzm, reumatoidalne zapalenie stawów, uszkodzenie stawów, zapalenie mięśni i tkanek łącznych.

Reumatolog przyjmujący prywatnie w Poznaniu zbiera wywiad i wykonuje badania dotykowe, takie jak badanie stawów i mięśni, aby zdiagnozować chorobę. Mogą także wykonać dodatkowe badania, takie jak RTG, tomografia komputerowa (CT) i MRI, aby uzyskać lepsze zrozumienie stanu pacjenta.

Leczenie reumatologiczne może obejmować leki przeciwzapalne, leki przeciwbólowe, leki zmieniające przebieg choroby i fizjoterapię. W niektórych przypadkach, interwencja chirurgiczna może być konieczna. Reumatolog prywatnie może również zalecić zmiany w stylu życia, takie jak odpowiednie odżywianie i ćwiczenia fizyczne, aby pomóc pacjentowi złagodzić objawy.

Wśród dysfunkcji, z którymi radzą sobie reumatolodzy znajdują się między innymi reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie stawów, choroba Sjogrena, artropatie, zapalenie kości i szpiku, zapalenie więzadeł, spondyloartropatie, reaktywne zapalenie stawów, infekcyjne zapalenie stawów. Reumatolodzy w Poznaniu pomagają swoim pacjentom leczyć bóle stawów i kości, a także dostarczają im informacji na temat możliwych sposobów zarządzania bólem.

Prywatna wizyta u reumatologa LUXMED w Poznaniu - często zadawane pytania

Jak dużo kosztuje prywatna wizyta u reumatologa w placówkach LUX MED w Poznaniu?

Ceny komercyjnych wizyt zaczynają się od 219-249 zł.

Ile wynosi czas oczekiwania w Poznaniu na prywatną wizytę u reumatologa?

Najszybciej można zarejestrować się na odpłatną wizytę za 1 dzień.

Jak wielu specjalistów reumatologów jest dostępnych w placówkach Grupy LUX MED w Poznaniu?

W Poznaniu dostępnych jest 2 lekarzy reumatologów.

Czy do odbycia prywatnej wizyty u specjalisty reumatologa w Poznaniu wymagane jest skierowanie?

Nie, odpłatne wizyty nie wymagają uzyskania skierowania od innego lekarza.

Czy reumatolodzy w LUX MED przyjmują również dzieci?

Tak, w Poznaniu można zarejestrować do 1 lekarza dziecięcego.

Reumatolodzy są również dostępni w innych miastach: BydgoszczGdańskKrakówRzeszówWarszawa.

W serwisie znajdziesz również reumatologa na NFZ w Poznaniu.

Reumatolog prywatnie - polecane artykuły

RZS i depresja często idą w parze

RZS i depresja często idą w parze
Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS) to częste odczuwanie bólu. Nie tylko z powodu tego cierpienia czy świadomości posiadania nieuleczalnej choroby pacjenci z RZS często mają depresję. Badania wskazują, że niewiele z nich zajmuje się jednak tym zaburzeniem. Tymczasem depresji nie warto lekceważyć.

Marznące dłonie i stopy mogą być objawem choroby

Marznące dłonie i stopy mogą być objawem choroby
Marznące dłonie i stopy to często bagatelizowany problem. Jeśli dotyka nas każdej jesieni i zimy - nie powinien niepokoić. Gdy dopada nas nagle - powinniśmy skonsultować się z lekarzem, bo marznące dłonie i stopy mogą być jednym z objawów: miażdżycy, chorób reumatologicznych albo problemów z tarczycą.

Cichy złodziej kości - jak zapobiegać osteoporozie

Cichy złodziej kości - jak zapobiegać osteoporozie
Jak myślisz, że osteoporoza to choroba starszych pań, to jesteś w błędzie. Braki wapnia i ubytek tkanki kostnej mogą zagrażać każdemu. Gorzko doświadczyła tego m.in. aktorka Gwyneth Paltrow.