Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Reumatolog
  3. Warszawa

Reumatolog Warszawa prywatnie

Na dzień 21-03-2023 w Warszawie jest 4 specjalistów reumatologów przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest dziś. Ceny komercyjnych wizyt zaczynają się od 259 PLN.

Reumatolog Warszawa prywatnie - co musisz wiedzieć?

Reumatologia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnostyką i leczeniem chorób dotyczących krążenia i stawów. Specjaliści z tej dziedziny zajmują się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń takich jak: artretyzm, reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie stawów, zapalenie mięśni i tkanek łącznych.

Reumatolog przyjmujący prywatnie w Warszawie zbiera wywiad i wykonuje badania dotykowe, takie jak badanie stawów i tkanek, aby postawić diagnozę. Mogą także wykonać dodatkowe badania, takie jak RTG, tomografia komputerowa (CT) i rezonans magnetyczny (MRI), aby uzyskać lepsze zrozumienie stanu pacjenta.

Leczenie reumatologiczne może obejmować leki przeciwzapalne, środki przeciwbólowe, leki modyfikujące chorobę i terapię ruchową. W niektórych przypadkach, interwencja chirurgiczna może być konieczna. Reumatolog prywatnie może również zalecić zmiany w stylu życia, takie jak dieta i ćwiczenia fizyczne, aby pomóc pacjentowi złagodzić objawy.

Wśród chorób objętych ich specjalizacją znajdują się między innymi RA, zapalenie stawów, choroba Sjogrena, artropatie, zapalenie kości i szpiku, zapalenie ścięgien, spondyloartropatie, reaktywne zapalenie stawów, infekcyjne zapalenie stawów. Reumatolodzy w Warszawie pomagają swoim pacjentom leczyć bóle stawów i kości, a także dostarczają im informacji na temat skutecznych metod kontrolowania bólu.

Prywatna wizyta u reumatologa LUXMED w Warszawie - często zadawane pytania

Ile płaci się za prywatną wizytę u reumatologa w przychodniach LUX MED w Warszawie?

Ceny prywatnych konsultacji zaczynają się od 259 PLN.

Jak długo czeka się w Warszawie na odpłatną pomoc reumatologa?

Najszybciej można umówić się na prywatną wizytę jeszcze dziś.

Ilu lekarzy reumatologów jest dostępnych w placówkach Grupy LUX MED w Warszawie?

W Warszawie przyjmuje 4 specjalistów reumatologów.

Czy do odbycia komercyjnej wizyty u lekarza reumatologa w Warszawie wymagane jest skierowanie?

Nie, prywatne wizyty nie wymagają uzyskania skierowania od innego lekarza.

Reumatolodzy są również dostępni w innych miastach: BydgoszczGdańskKrakówPoznańRzeszów.

W serwisie znajdziesz również reumatologa na NFZ w Warszawie.

Reumatolog prywatnie - polecane artykuły

Choroby autoimmunologiczne - choroby, w których organizm niszczy własne komórki

Choroby autoimmunologiczne - choroby, w których organizm niszczy własne komórki
Choroby autoimmunologiczne to schorzenia, w których organizm, źle odczytując pewne sygnały układu odpornościowego, zaczyna niszczyć własne komórki. Są nieuleczalne, ale dzięki odpowiednio dobranej terapii, wielu chorych może prowadzić aktywne życie.

Bolą stawy - idź do reumatologa

Bolą stawy - idź do reumatologa
Podstawowym objawem, który skłania do szukania pomocy u reumatologa , jest ból stawów. Wielu pacjentów odkłada jednak wizytę u reumatologa, czekając, aż dolegliwości "przejdą same". W rezultacie trafiają do specjalisty dopiero w momencie, gdy ból uniemożliwia im normalne funkcjonowanie. A to błąd.

Szpitalne oddziały rehabilitacyjne - jak funkcjonują

Szpitalne oddziały rehabilitacyjne - jak funkcjonują
Sprawność fizyczną można odzyskać w ramach rehabilitacji prowadzonej w warunkach ambulatoryjnych, domowych, ale także w szpitalu. W uzasadnionych przypadkach Narodowy Fundusz Zdrowia finansuje pacjentowi kilkutygodniowy pobyt w szpitalnym oddziale rehabilitacyjnym.