Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Reumatolog
  3. Warszawa

Reumatolog Warszawa prywatnie

Na dzień 04-10-2023 w Warszawie jest 5 specjalistów reumatologów przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest jutro. Ceny komercyjnych wizyt zaczynają się od 289-300 PLN.

Reumatolog Warszawa prywatnie - co musisz wiedzieć?

Reumatologia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnostyką i leczeniem chorób dotyczących krążenia i stawów. Specjaliści z tej dziedziny zajmują się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń takich jak: artretyzm, reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie stawów, zapalenie mięśni i tkanek łącznych.

Reumatolog przyjmujący prywatnie w Warszawie zbiera wywiad i wykonuje badania dotykowe, takie jak badanie stawów i tkanek, aby postawić diagnozę. Mogą także wykonać dodatkowe badania, takie jak RTG, tomografia komputerowa (CT) i rezonans magnetyczny (MRI), aby uzyskać lepsze zrozumienie stanu pacjenta.

Leczenie reumatologiczne może obejmować leki przeciwzapalne, środki przeciwbólowe, leki modyfikujące chorobę i terapię ruchową. W niektórych przypadkach, interwencja chirurgiczna może być konieczna. Reumatolog prywatnie może również zalecić zmiany w stylu życia, takie jak dieta i ćwiczenia fizyczne, aby pomóc pacjentowi złagodzić objawy.

Wśród chorób objętych ich specjalizacją znajdują się między innymi RA, zapalenie stawów, choroba Sjogrena, artropatie, zapalenie kości i szpiku, zapalenie ścięgien, spondyloartropatie, reaktywne zapalenie stawów, infekcyjne zapalenie stawów. Reumatolodzy w Warszawie pomagają swoim pacjentom leczyć bóle stawów i kości, a także dostarczają im informacji na temat skutecznych metod kontrolowania bólu.

Prywatna wizyta u reumatologa LUXMED w Warszawie - często zadawane pytania

Ile płaci się za prywatną wizytę u reumatologa w przychodniach LUX MED w Warszawie?

Ceny prywatnych konsultacji zaczynają się od 289-300 PLN.

Jak długo czeka się w Warszawie na odpłatną pomoc reumatologa?

Najszybciej można umówić się na prywatną wizytę za 1 dzień.

Ilu lekarzy reumatologów jest dostępnych w placówkach Grupy LUX MED w Warszawie?

W Warszawie przyjmuje 5 specjalistów reumatologów.

Czy do odbycia komercyjnej wizyty u lekarza reumatologa w Warszawie wymagane jest skierowanie?

Nie, prywatne wizyty nie wymagają uzyskania skierowania od innego lekarza.

Reumatolodzy są również dostępni w innych miastach: BydgoszczGdańskKrakówPoznańRzeszów.

W serwisie znajdziesz również reumatologa na NFZ w Warszawie.

Reumatolog prywatnie - polecane artykuły

Jak zmniejszyć ryzyko reumatoidalnego zapalenia stawów?

Jak zmniejszyć ryzyko reumatoidalnego zapalenia stawów?
Choroba najczęściej ujawnia się między 30. a 50. rokiem życia, kobiety chorują trzy razy częściej niż mężczyźni. To najczęściej rozpoznawana choroba zapalna stawów. Ryzyko wzrasta u palaczy oraz osób, u których w rodzinie ktoś już chorował. W Polsce choruje na RZS ok. 400 tys. osób.

Fibromialgia - tajemnicza choroba, która boli

Fibromialgia - tajemnicza choroba, która boli
Fibromialgia to utrzymujący się długotrwale rozległy ból, któremu towarzyszy szereg innych dolegliwości, np. zaburzenia snu i nastroju. Przyczyny choroby nie są znane, rozpoznanie trwa długo, a leczenie jest niezwykle trudne. Zwłaszcza, że bólu nie są w stanie uśmierzyć leki, a wykonane podstawowe badania dają prawidłowy wynik.

Bóle wzrostowe pojawiają się u dzieci, które szybko rosną

Bóle wzrostowe pojawiają się u dzieci, które szybko rosną
Dziecko skarży się na bóle nóg, które nasilają się w okresie intensywnego wzrostu? Być może są to bóle wzrostowe, które mogą pojawić się u dzieci trzy-pięcioletnich. Jednak wyłącznie u tych, które szybko rosną.