Świat Przychodni
  1. Profilaktyka gruźlicy
  2. Opolskie

Profilaktyka gruźlicy, Grodków

  • Brzeg
  • Głuchołazy
  • Kędzierzyn-Koźle
  • Kluczbork
  • Krapkowice
  • Namysłów
  • Nysa
  • Opole
  • Prudnik
  • Strzelce Opolskie
  • Baborów
  • Byczyna
  • Dobrodzień
  • Głogówek
  • Głubczyce
  • Gogolin
  • Grodków
  • Kietrz
  • Kolonowskie
  • Leśnica
  • Lewin Brzeski
  • Niemodlin
  • Olesno
  • Otmuchów
  • Ozimek
  • Paczków
  • Praszka
  • Wołczyn
  • Zawadzkie
  • Zdzieszowice
Logo NFZ

NZOZ "Medium" Krystyna Strzałkowska, Anna Strzałkowska

NZOZ "Medium" Krystyna Strzałkowska, Anna Strzałkowska na mapie
  • Profilaktyka gruźlicy
2.4/5
5 opinii
Słowackiego 6
Grodków
Logo NFZ

NZOZ Caritas Diecezji Opolskiej

NZOZ Caritas Diecezji Opolskiej na mapie
  • Profilaktyka gruźlicy
brak opinii
+ dodaj opinię
Warszawska 44/8
Grodków
Logo NFZ

NZOZ Przychodnia Lekarska "Zdrowie" Maziarczyk, Skowron, Nowak

NZOZ Przychodnia Lekarska "Zdrowie" Maziarczyk, Skowron, Nowak na mapie
  • Profilaktyka gruźlicy
brak opinii
+ dodaj opinię
Szpitalna 13
Grodków
Logo NFZ

NZOZ Sanmed

NZOZ Sanmed na mapie
  • Profilaktyka gruźlicy
1.9/5
17 opinii
Słowackiego 5
Grodków

Profilaktyka gruźlicy na NFZ

W kategorii znajdują się informacje o placówkach udzielających świadczenia:

  • Profilaktyka gruźlicy

Szukasz specjalisty na NFZ?

  • Dermatolog
  • Endokrynolog
  • Laryngolog
  • Okulista
  • Ortopeda
  • Rehabilitacja
Pokaż więcej

Polecane artykuły

Jakie badania profilaktyczne wykonywać?

Jakie badania profilaktyczne wykonywać?

Jak żyć z alergią?

Jak żyć z alergią?

Nowotwory - siedem sygnałów ostrzegawczych

Nowotwory - siedem sygnałów ostrzegawczych

Pokaż więcej »

Najlepsze komentarze

Centrum Terapii Logomed
Czy ktoś chodził do p. Twardzik z Logomedu?
Angela
07-03-2018 10:08
1/5
SPZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie
Istny dramat... Personel z piekła rodem... Chamstwo i traktowanie pacjenta starszego jak zło... Błędnie postawiona diagnoza... Dziękować, że inni ratownicy byli
Joanna
26-12-2023 21:51
1/5
Praktyka Stomatologiczna Jadwiga Radzikowska-Wołosz
Bardzo miła Pani Doktor polecam dzisiaj robiła mi zęba. Szok nic niebolalo. Jeszcze dużo wizyt u pani ale taka miła a wierzcie mi boje sie bardzo dentysty ale n
Anna
30-06-2021 20:07
5/5
  • artykuły
  • polityka prywatności
  • regulamin
  • blog
  • kontakt