Świat Przychodni
  1. Profilaktyka gruźlicy
  2. Podkarpackie

Profilaktyka gruźlicy, Rudnik nad Sanem

  • Dębica
  • Jarosław
  • Jasło
  • Krosno
  • Mielec
  • Przemyśl
  • Rzeszów
  • Sanok
  • Stalowa Wola
  • Tarnobrzeg
  • Boguchwała
  • Brzozów
  • Dynów
  • Głogów Małopolski
  • Jedlicze
  • Kolbuszowa
  • Lesko
  • Leżajsk
  • Lubaczów
  • Łańcut
  • Nisko
  • Nowa Dęba
  • Nowa Sarzyna
  • Przeworsk
  • Radymno
  • Ropczyce
  • Rudnik nad Sanem
  • Sędziszów Małopolski
  • Strzyżów
  • Ustrzyki Dolne
Logo NFZ

IPP Anna Hang

IPP Anna Hang na mapie
  • Profilaktyka gruźlicy
brak opinii
+ dodaj opinię
Chopina 14
Rudnik nad Sanem
Logo NFZ

IPP Środowiskowo-Rodzinna Danuta Jama

IPP Środowiskowo-Rodzinna Danuta Jama na mapie
  • Profilaktyka gruźlicy
brak opinii
+ dodaj opinię
Chopina 14
Rudnik nad Sanem
Logo NFZ

NZOZ "Centrum Zdrowia"

NZOZ "Centrum Zdrowia" na mapie
  • Profilaktyka gruźlicy
brak opinii
+ dodaj opinię
Ignacego Daszyńskiego 1
Rudnik nad Sanem

Profilaktyka gruźlicy na NFZ

W kategorii znajdują się informacje o placówkach udzielających świadczenia:

  • Profilaktyka gruźlicy

Szukasz specjalisty na NFZ?

  • Dermatolog
  • Endokrynolog
  • Laryngolog
  • Okulista
  • Ortopeda
  • Rehabilitacja
Pokaż więcej

Polecane artykuły

Oparzenie słoneczne – co robić gdy się pojawi?

Oparzenie słoneczne – co robić gdy się pojawi?

Standardy jakości dla medycznych laboratoriów diagnostycznych i mikrobiologicznych

Standardy jakości dla medycznych laboratoriów diagnostycznych i mikrobiologicznych

Szpitalne dokarmianie się, czyli zawał po rosole

Szpitalne dokarmianie się, czyli zawał po rosole

Pokaż więcej »

Najlepsze komentarze

Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź-Polesie
straszna przychodnia nikomu nie polecam nie ma tam nikogo kto się zna na czym kolwiek
lola
11-11-2017 23:02
1/5
NZOZ "Millenium"
Przychodnia utrzymuje wysoki poziom opieki medycznej od lat , o czym przekonalam się wielokrotnie. Chciałam serdecznie podziękować za udzielenie pomocy i wskaz
Pacjentka
23-03-2023 19:18
5/5
Klinika Zdrowia Piotr Pelcer
Ten ośrodek to totalne dno... zero profesjonalizmu, wiecznie zmęczone pielęgniarki, beznadziejna obsługa. Bez kasy nie załatwisz nic , chyba, że odpowiednio duż
Angelika
18-12-2017 17:44
1/5
  • artykuły
  • polityka prywatności
  • regulamin
  • blog
  • kontakt