Świat Przychodni
  1. Profilaktyka gruźlicy
  2. Lubuskie

Profilaktyka gruźlicy, Sulechów

  • Gorzów Wielkopolski
  • Gubin
  • Kostrzyn nad Odrą
  • Międzyrzecz
  • Nowa Sól
  • Sulechów
  • Świebodzin
  • Zielona Góra
  • Żagań
  • Żary
  • Babimost
  • Bytom Odrzański
  • Czerwieńsk
  • Drezdenko
  • Iłowa
  • Jasień
  • Kożuchów
  • Krosno Odrzańskie
  • Lubsko
  • Nowogród Bobrzański
  • Rzepin
  • Skwierzyna
  • Sława
  • Słubice
  • Strzelce Krajeńskie
  • Sulęcin
  • Szprotawa
  • Witnica
  • Wschowa
  • Zbąszynek
Logo NFZ

Centrum Medyczne Dormed

Centrum Medyczne Dormed na mapie
  • Profilaktyka gruźlicy
2.7/5
45 opinii
Bankowa 1
Sulechów
Logo NFZ

Llp

Llp na mapie
  • Profilaktyka gruźlicy
brak opinii
+ dodaj opinię
Aleja Niepodległości 15
Sulechów
Logo NFZ

Llp

Llp na mapie
  • Profilaktyka gruźlicy
5.0/5
5 opinii
Krańcowa 2a
Sulechów
Logo NFZ

NZOZ Zdrowie Zespół Praktyk Pielęgniarskich

NZOZ Zdrowie Zespół Praktyk Pielęgniarskich na mapie
  • Profilaktyka gruźlicy
brak opinii
+ dodaj opinię
Al. Niepodległości 15
Sulechów

Profilaktyka gruźlicy na NFZ

W kategorii znajdują się informacje o placówkach udzielających świadczenia:

  • Profilaktyka gruźlicy

Szukasz specjalisty na NFZ?

  • Dermatolog
  • Endokrynolog
  • Laryngolog
  • Okulista
  • Ortopeda
  • Rehabilitacja
Pokaż więcej

Polecane artykuły

Jak postępować w czasie upałów

Jak postępować w czasie upałów

Czas pracy lekarzy - czy oganiczać

Czas pracy lekarzy - czy oganiczać

Czy zaszczepieni przeciwko COVID-19 mogą dalej zakażać?

Czy zaszczepieni przeciwko COVID-19 mogą dalej zakażać?

Pokaż więcej »

Najlepsze komentarze

LUX MED Onkologia
Bardzo dobry Fizjoterapeuta- Pan Rafał. Merytorycznie się wypowiada. Podpiera badaniami, co ważne zna anatomie (jestem lekarzem więc, potwierdzam), duże doświad
Patrycja
24-08-2020 22:29
5/5
Medyk
Chciałam dodać że nie tylko lekarz internista to porażka czas zejść ze stołka Panie K.. Ale i dentysta to pozal się Boże! I ta jego krzykaczka asystentka! No lu
Aga
07-09-2022 13:50
1/5
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
byłam dzisiaj, winda nieczynna a na 4 piętro w tym upale to horror. Z zadyszką wspięłam się na to czwarte piętro a tu pani przyjmująca zapisy stwierdza swobodni
maria
12-06-2019 20:02
1/5
  • artykuły
  • polityka prywatności
  • regulamin
  • blog
  • kontakt