36% Polaków korzysta jednocześnie z państwowej i prywatnej opieki zdrowotnej, a duża część tej grupy umawia się na wizyty prywatne nawet 10 razy w ciągu roku. Dzięki prywatnemu ubezpieczeniu zdrowotnemu – którego ofertę możesz zamówić przez Welbi.pl – staje się to jeszcze łatwiejsze, bardziej komfortowe i korzystne dla Twojego portfela. Sprawdź, jakie usługi czekają na Ciebie w różnych wersjach pakietów.

Czym jest prywatne ubezpieczenie zdrowotne, którego ofertę zamówisz przez Welbi.pl?

Chcesz lepiej zadbać o swoje zdrowie – mieć szybki dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistów i badań diagnostycznych? Pomoże Ci w tym prywatne ubezpieczenie zdrowotne, które może być uzupełnieniem dla usług, z których korzystasz w ramach ubezpieczenia państwowego (NFZ). Ofertę takiej polisy zamówisz w serwisie Welbi.pl. Dostawcą usług medycznych jest TU Zdrowie – marka, która od 13 lat specjalizuje się w ubezpieczeniach zdrowotnych.

Możesz wybrać spośród 3 wariantów:

  1. Pakiet OCHRONA PLUS – to pakiet podstawowy, który daje Ci szybki dostęp do e-konsultacji i wizyt stacjonarnych u lekarzy POZ i e-konsultacji u 14 specjalistów, a oprócz tego do diagnostyki – ponad 100 badań laboratoryjnych, ponad 60 obrazowych i 5 czynnościowych.
  2. Pakiet OCHRONA COMPLEX – to pakiet standard, który pozwoli Ci wygodnie umawiać się na e-konsultacje oraz wizyty stacjonarne u lekarzy POZ i 29 specjalistów. Oprócz tego możesz skorzystać ze 142 badań laboratoryjnych, 74 obrazowych, 5 czynnościowych i raz w roku zrobić profilaktyczny przegląd zdrowia – w przypadku pań będą to rutynowa cytologia, badanie ginekologiczne i USG piersi, natomiast panowie wykonają ECHO serca, lipidogram i zrobią test wysiłkowy.
  3. Pakiet OCHRONA GOLD – to usługa premium, która łączy wszystkie elementy pakietów OCHRONA COMPLEX i GOLD. W ramach tej oferty możesz wykonać jeszcze więcej badań laboratoryjnych, obrazowych i czynnościowych (łącznie blisko 300), umówić się na 4 wizyty domowe i 2 konsultacje u psychologa lub psychiatry w ciągu roku oraz zabiegi rehabilitacyjne po złamaniach lub zwichnięciach.

Chcesz uniknąć sezonowych infekcji? W ramach każdego z pakietów zaszczepisz się przeciwko grypie!

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne – poznaj jego zalety!

60% Polaków co najmniej raz w ciągu pół roku skorzystało z wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, a 53% w analogicznym okresie wybrało się do lekarza specjalisty. Z prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym będzie to jeszcze łatwiejsze – wygodnie zarezerwujesz wizytę, unikniesz kolejek i skorzystasz z prawie 3500 placówek, które współpracują z TU Zdrowie. 

Brak kolejek

Wizyty u lekarza kojarzą Ci się z długim oczekiwaniem? Wcale nie musi tak być! Wiemy, że kiedy źle się czujesz lub ktoś z Twoich bliskich zachoruje, chcesz jak najszybciej umówić się na wizytę do lekarza. W ramach wybranego pakietu Polisy Zdrowie Welbi na konsultację lekarską POZ poczekasz maksymalnie 1 dzień, a do większości specjalistów dostaniesz się w ciągu 3 dni roboczych. Jeśli z jakiegoś powodu nie uda się zrealizować konsultacji w tym terminie, otrzymasz zwrot kosztów wizyty zorganizowanej samodzielnie. 

Swoboda wyboru placówki i lekarza

Wybierając prywatne ubezpieczenie zdrowotne od TU Zdrowie, uzyskujesz dostęp do prawie 3500 placówek medycznych, które współpracują z ubezpieczycielem. Możesz umawiać się w miejscu zamieszkania, ale również w czasie wakacji lub podróży służbowej do innego miasta. 

Indywidualne dopasowanie pakietu do Twoich potrzeb

Ty najlepiej wiesz, jakie badania musisz wykonywać, jak często chodzisz do lekarza i na jakich usługach medycznych zależy Ci najbardziej. Umów się na rozmowę z konsultantem i uzyskaj pomoc w wyborze pakietu prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, który będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. 

Rozsądna cena

Jeśli zdecydujesz się na prywatne ubezpieczenie zdrowotne, nie musisz płacić za każdą wizytę i badanie oddzielnie. Wystarczy, że będziesz opłacać miesięczną składkę. Ceny pakietu OCHRONA PLUS rozpoczynają się od 69 zł za miesiąc, za pakiet OCHRONA COMPLEX zapłacisz od 119 zł miesięcznie, a najbardziej rozbudowana wersja OCHRONA GOLD to miesięczny koszt od 239 zł. Dla porównania cena pojedynczej prywatnej konsultacji u specjalisty w ramach usług komercyjnych wynosi od 100 zł do 400 zł. 

Wszystko w jednym miejscu

Każdy posiadacz prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego otrzymuje dostęp do wygodnego Panelu Ubezpieczonego. Za jego pośrednictwem zarezerwujesz wizytę stacjonarną lub e-konsultację, sprawdzisz swoje rezerwacje czy wyszukasz najbliższą placówkę medyczną, a także sprawdzisz historię swoich wizyt.

Duży wybór badań diagnostycznych – laboratoryjnych i obrazowych

Ponad połowa Polaków cierpi na długotrwałe problemy zdrowotne, a największą bolączką współczesnych czasów są choroby sercowo-naczyniowe. Dlatego tak ważna jest sprawna diagnostyka, która pozwala na szybkie wdrożenie odpowiedniego leczenia. W najbardziej rozbudowanej wersji pakietu prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego otrzymujesz dostęp do 152 rodzajów badań laboratoryjnych, 121 badań diagnostyki obrazowej i 11 badań czynnościowych, w tym nie tylko podstawowego EKG, ale również EKG wysiłkowego, echokardiografii czy 24-godzinnej rejestracji EKG i ciśnienia tętniczego krwi (Holter).

Całą ofertę, a także wszystkie niezbędne dokumenty (w tym Ogólne Warunki Ubezpieczenia) znajdziesz na stronie: Prywatne ubezpieczenie zdrowotne – sprawdź ofertę na Welbi.pl.

Jak kupić Polisę Zdrowie Welbi?

Zakup prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego za pośrednictwem Welbi.pl wymaga kilku prostych czynności:

  1. Wejdź na stronę Welbi.pl.
  2. Przejdź do formularza "Oblicz cenę ubezpieczenia" i uzupełnij swoje imię, wiek i numer telefonu. 
  3. Umów się na spotkanie z doradcą. Zadzwoni do Ciebie konsultant, który pomoże Ci wybrać pakiet najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb i przeprowadzi Cię przez cały proces podpisywania umowy.
  4. Opłać składkę i zacznij korzystać z usług medycznych tak, jak potrzebujesz. 

A jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na tematy zdrowotne, zatrzymaj się chwilę na portalu Welbi.pl. Czekają tu na Ciebie bezpłatne e-booki o zdrowiu, a oprócz tego ponad 2700 artykułów napisanych i/lub zweryfikowanych przez ekspertów (lekarzy, dietetyków, psychologów i fizjoterapeutów), w których znajdziesz odpowiedzi na interesujące Cię pytania.

Źródło

Raport "Narodowy Test Zdrowia Polaków 2023", https://ocdn.eu/medonet/medonet/Raport_Narodowy_Test_Zdrowia_Polakow_2023.pdf [dostęp online dn. 29.11.2023]

Możesz ocenić ten artykuł: