Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Chirurg
  3. Szczecin

Chirurg Szczecin prywatnie

Na dzień 04-10-2023 w Szczecinie jest 1 lekarz chirurg przyjmujących odpłatnie w placówkach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest za 2 dni. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 239 PLN.

Chirurg Szczecin prywatnie - co musisz wiedzieć?

Lekarz specjalizujący się w chirurgii ogólnej to osoba, która zajmuje się procedurami na całym ciele, włącznie z jamą brzuszną, płucami i układem pokarmowym. Chirurg ogólny identyfikuje choroby, planuje leczenie i przeprowadza operacje w celu usunięcia choroby lub uszkodzenia ciała. Podczas procedury chirurg ogólny używa instrumentów medycznych do przecięcia tkanek, usuwania chorobowo zmienionych narządów lub naprawy uszkodzeń wewnętrznych. Chirurg ogólny musi być zorientowany w zakresie anatomii ciała, chorób i procedur chirurgicznych.

Badania jakie może zlecić chirurg ogólny na płatnych wizytach w Szczecinie to tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, badania laboratoryjne, gastroskopia, pobranie próbki tkanki oraz wiele innych. Każde badanie jest zależne od choroby, której pacjent może doznać.

Do chirurga ogólnego powinno zgłosić się w przypadku wystąpienia różnych problemów zdrowotnych, takich jak problemy trawienne (takie jak choroba wrzodowa, zapalenie wyrostka robaczkowego, choroba Crohna), nowotwory (np. rak piersi, rak jelita grubego), urazy narządów wewnętrznych (np. złamania żeber, urazy wątroby, pęknięcie śledziony), problemy sercowo-naczyniowe (np. miażdżyca, choroba niedokrwienna serca), choroby płuc (takie jak rak płuca, zapalenie płuc), a także w przypadku nadżerek lub zakażeń, które wymagają interwencji chirurgicznej.

Chirurg ogólny w Szczecinie przyjmujący prywatnie może być zatrudniony w szpitalach, klinikach i ośrodkach zdrowia. Oprócz operacji, lekarz ten koordynuje opieką nad pacjentami przed i po operacji oraz diagnozuje objawy chorób i zaleca odpowiednie leczenie.

Chirurg ogólny to osoba, która musi być skrupulatna, rzetelna i umieć pracować pod presją. Zawód ten wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. Chirurg ogólny to znaczące ogniwo w systemie opieki zdrowotnej, zapewniając pacjentom niezbędne procedury chirurgiczne, aby poprawić jakość ich życia i zdrowia.

Prywatna wizyta u chirurga LUXMED w Szczecinie - często zadawane pytania

Jak dużo kosztuje prywatna wizyta u chirurga w placówkach Grupy LUX MED w Szczecinie?

Ceny prywatnych wizyt zaczynają się od 239 PLN.

Jak długo czeka się w Szczecinie na prywatną pomoc chirurga?

Najszybciej można zarejestrować się na odpłatną konsultację za 2 dni.

Jak wielu specjalistów chirurgów jest dostępnych w przychodniach LUX MED w Szczecinie?

W Szczecinie dostępny jest 1 specjalista chirurg.

Czy do odbycia komercyjnej wizyty u specjalisty chirurga w Szczecinie potrzebne jest skierowanie?

Nie, prywatne wizyty nie wymagają uzyskania skierowania od innego lekarza.

Chirurdzy są również dostępni w innych miastach: BydgoszczGdańskKatowicePoznańRzeszówToruńWarszawaWrocław.

W serwisie znajdziesz również chirurga na NFZ w Szczecinie.

Chirurg prywatnie - polecane artykuły

Co to jest stulejka – objawy, badanie, leczenie

Co to jest stulejka – objawy, badanie, leczenie
Może być wrodzona lub nabyta. Nieleczona bywa przyczyną nawracających stanów zapalnych, kłopotów z oddawaniem moczu, problemów natury seksualnej. Stulejka to męski problem, który z powodzeniem daje się leczyć.

Bomba w tętnicach

Bomba w tętnicach
W tętnicach mogą powstać uszkodzenia, które są jak tykająca bomba. To tętniaki, czyli patologiczne rozszerzenia naczyń, najczęściej tętnicy, bo wyjątkowo rzadko poszerzają się żyły. Są bezpośrednim zagrożeniem życia.

Stacje dializ w Polsce - zasady funkcjonowania

Stacje dializ w Polsce - zasady funkcjonowania
Osoby cierpiące na niewydolność nerek mogą korzystać z dializoterapii w ok. 300 działających w Polsce stacjach dializ. Większość z tych placówek realizuje świadczenia zdrowotne w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.